Shogun oglądaj online serial disney

Fani będą oczarowani. Premiera filmu “Doktor Strange w multiwersum obłędu” już niedługo na Disney+

Dariusz Filipek
1 min czytania

Z ostatniej chwili

Zapowiedź premiery filmu w serwisie Disneya

Jeśli zastanawialiście się, kiedy odbędzie się premiera filmu “Doktor Strange w multiwersum obłędu” na strumieniu, to uspokajam, że stanie się to niedługo, chwilę po starcie serwisu Disney+ w naszym kraju.

Miesiąc po tym, jak “Doktor Strange w multiwersum obłędu” trafił do kin, Marvel Studios potwierdziło, że widowisko niedługo obejrzymy na Disney+. Najnowszy film studia pojawi się w serwisie już 22 czerwca, co jest zgodne z 45-dniowym oknem kinowym.

- Reklama -
Fallout Prime Video online promocja

Przyzwoite oceny i setki milionów przychodu

Zainteresowanie produkcją jest olbrzymie. Do dziś film przyniósł do kinowych kas biletowych 879 milionów dolarów. To świetny wynik, który sprawił, że najnowsze przygody Stephena Strange’a zarobiły na sobie przy budżecie produkcyjnym oscylującym w okolicy 200 milionów dolarów.

“Doktor Strange w multiwersum obłędu” zebrał głównie pozytywne opinie wśród krytyków. 74% recenzji zebranych na Rotten Tomatoes ma wydźwięk pozytywny. Tam średnia nota dla superbohaterskiego widowiska to niezłe, ale nie olśniewające 6,5/10. Z kolei widownia na IMDB wystawiła produkcji lepsze 7,3/10.

Thor i Ms. Marvel

Obecnie kina czekają na kolejny film Marvel Studios – “Thor: Miłość i grom”, który zadebiutuje w Polsce 8 lipca. Z kolei na Disney+ za niespełna tydzień, bo 8 czerwca pojawi się serial “Ms. Marvel”. Fani tego uniwersum, którzy cierpią na fotodermatozę, będą mieli co oglądać.

Śledźcie Popkulturystów

Chcecie być na bieżąco? Śledźcie nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit i Instagram. Zachęcamy do subskrypcji kanałów Popkulturystów RSS na Feedly oraz Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Podziel się artykułem
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x