doktor strange w multiwersum obłędu Disney+ kiedy premiera online w internecie
in

SUPER!SUPER!

Fani będą oczarowani. Premiera filmu “Doktor Strange w multiwersum obłędu” już niedługo na Disney+

Zapowiedź premiery filmu w serwisie Disneya

Jeśli zastanawialiście się, kiedy odbędzie się premiera filmu “Doktor Strange w multiwersum obłędu” na strumieniu, to uspokajam, że stanie się to niedługo, chwilę po starcie serwisu Disney+ w naszym kraju.

Miesiąc po tym, jak “Doktor Strange w multiwersum obłędu” trafił do kin, Marvel Studios potwierdziło, że widowisko niedługo obejrzymy na Disney+. Najnowszy film studia pojawi się w serwisie już 22 czerwca, co jest zgodne z 45-dniowym oknem kinowym.

Przyzwoite oceny i setki milionów przychodu

Zainteresowanie produkcją jest olbrzymie. Do dziś film przyniósł do kinowych kas biletowych 879 milionów dolarów. To świetny wynik, który sprawił, że najnowsze przygody Stephena Strange’a zarobiły na sobie przy budżecie produkcyjnym oscylującym w okolicy 200 milionów dolarów.

“Doktor Strange w multiwersum obłędu” zebrał głównie pozytywne opinie wśród krytyków. 74% recenzji zebranych na Rotten Tomatoes ma wydźwięk pozytywny. Tam średnia nota dla superbohaterskiego widowiska to niezłe, ale nie olśniewające 6,5/10. Z kolei widownia na IMDB wystawiła produkcji lepsze 7,3/10.

Thor i Ms. Marvel

Obecnie kina czekają na kolejny film Marvel Studios – “Thor: Miłość i grom”, który zadebiutuje w Polsce 8 lipca. Z kolei na Disney+ za niespełna tydzień, bo 8 czerwca pojawi się serial “Ms. Marvel”. Fani tego uniwersum, którzy cierpią na fotodermatozę, będą mieli co oglądać.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Jenna Ortega American Carnage

Jenna Ortega wraca w horrorze “American Carnage”. Krew poleje się strumieniami

Najlepsze gry dla dzieci na Nintendo Switch

10 najlepszych gier dla dzieci na Nintendo Switch – 2022