in

Dolina Krzemowa – zwiastun 5. sezonu jest przezabawny

dolina krzemowa hbo go silicon valley serial sezon 5
Trochę brakuje T.J. Millera, ale i zwiastun 5. sezonu Doliny Krzemowej rozbudził moje oczekiwania (HBO)

Dolina Krzemowa wraca z piątym sezonem i zapowiada się nie gorzej niż cztery poprzednie odsłony. Najnowszy zwiastun nie pozostawia złudzeń. Będzie równie pikantnie i po bandzie, jak poprzednio.

Serial HBO prezentuje świat nowych technologii w ujęciu komediowym, zahaczającym o czarny, momentami wręcz wisielczy humor. Scenarzyści do tego stopnia masakrują swoich bohaterów, że odzierają tym samym ze złudzeń widzów, marzących o własnych startupach i technologicznych biznesach. A ci, dla których szczytem jest zainstalowanie Facebooka na smartfonie, przyznają, iż chociaż niewiele z tego całego technologicznego bełkotu rozumieją, to produkcję i tak ogląda się im z niesamowitą przyjemnością.

Dolina Krzemowa jest obecnie moim ulubionym serialem komediowym, więc mógłbym temu widowisku słodzić jeszcze długo, w oczekiwaniu na premierę, która odbędzie się 25 marca.

https://www.youtube.com/watch?v=3cZFPRrRN_g

W serialu nie zobaczymy już T.J. Millera (Deadpool), który przez cztery sezony wcielał się w Erlicha Bachmana. Jest to nieodżałowana strata i wielka tajemnica, gdyż aktor wymijająco odpowiada, dlaczego więcej nie zobaczymy go w serialu. W zeszłym roku o sprawę zapytał go Jimmy Kimmel, ale Miller niezbyt chętnie i składnie wyjaśnił powód odejścia.

Dolina Krzemowa na HBO GO

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

traffic stop hbo polska

Traffic Stop to kolejny przykład tego, jak HBO traktuje się naszych widzów

jessica jones netflix marvel zwiastun

Jessica Jones i zwiastun, który zabiera nas do przeszłości