The Boys sezon 4

Gwiazda REALITY SHOW “Dom otwartych związków” nagrana podczas SEKSU we więzieniu | Mamy WIDEO!

Wpis przeznaczony wyłącznie dla czytelników dorosłych

Łukasz Mendak
3 min czytania

Z ostatniej chwili

Sekretne życie żądnej zabawy strażniczki więziennej – gwiazda reality show “Dom otwartych związków” zdemaskowana!

- Reklama -
Ad image

Linda De Sousa Abreu, 29-letnia strażniczka londyńskiego więzienna prowadziła podwójne, a właściwie to nawet potrójne życie. Zamężna modelka OnlyFans wzięła udział w pikantnym reality show “Dom otwartych związków” (“Open House: The Great Sex Experiment”) wraz ze swoim mężem, zawodnikiem MMA, który w Polsce można oglądać w serwisie Max. A teraz na jaw wyszedł jej największy sekret – nagranie, na którym widzimy, jak kobieta uprawia seks z jednym z osadzonych.

Oglądaj program online

“Dom otwartych związków”

„CHCEMY, ŻEBYŚ SIĘ CIESZYŁ”

Linda, znana także jako „Linda z pokoju zabaw” i „La Madre”, prowadziła konta na OnlyFans, gdzie za opłatą oferowała fanom gorące treści. „Jestem szczęśliwie zamężną seksowną Latynoską, która chce dzielić się gorącą zawartością z wami. Doświadcz mojego prawdziwego życia, prawdziwej miłości, prawdziwego seksu i prawdziwych orgazmów! Wierzymy w autentyczność” – pisała w swoim bio.

Jednak to nie wszystko! Linda i jej mąż, będący zwolennikami swingu, wystąpili w śmiałym reality show. Program pokazywał, jak para dołącza do 15-osobowej orgii, łamiąc wszelkie społeczne tabu, mówiąc o swoim otwartym związku.

SZOKUJĄCE ZDJĘCIA I NAGRANIA

Do sieci wyciekło szokujące nagranie, pokazuje Lindę uprawiającą seks z więźniem w jego celi, mając na sobie służbową plakietkę! Sceny te były nagrane przez innego więźnia i krążyły wśród osadzonych dzięki nielegalnie posiadanym telefonom. Podczas nagrania, jeden z więźniów żartował: „Tak żyjemy w Wandsworth”.

Linda, będąc w tym czasie strażniczką więzienną, uprawiała seks z więźniem, podczas gdy jej służbowe radio trzeszczało od wiadomości. Po ujawnieniu nagrania, Linda zrezygnowała z pracy. Jej siostra przyznała w wywiadzie dla Daily Mail: “Ona jest swingierką”.

- Reklama -
Skazana Max serial

SKANDAL W WIĘZIENIU

Linda została aresztowana pod zarzutem wykroczenia w służbie publicznej. Nagranie pokazuje ją klęczącą i wykonującą akt seksualny na więźniu z opuszczonymi szortami. Inny więzień, widziany na kamerze palący papierosa, komentuje: “To jest film, nie – gangsterzy online”.

Nagranie, które krąży w sieci od kilku dni

Wczoraj dziewczyna więźnia i dziecko przyjechali do więzienia w południowo-zachodnim Londynie w ślepej furii. Źródło powiedziało: „W Wandsworth panuje szokujący brak dyscypliny, a wielu pracowników jest młodych i naprawdę niedoświadczonych”.

To, co miało być tylko sekretnym hobby, przerodziło się w skandal, który wstrząsnął całym systemem więziennym. Czy Linda De Sousa Abreu zdoła odzyskać swoje życie po tym upadku? Jedno jest pewne – jej historia długo pozostanie w pamięci.

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz