Dom z papieru sezon 3 zwiastun data premiery netflix
Dom z papieru (źródło: Netflix; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER!

Koniec wakacji dla bohaterów Domu z papieru. Jest zwiastun i data premiery trzeciego sezonu

Co robisz, kiedy w trudzie i znoju zgarniasz kupę pieniędzy, która do ciebie nie należy? Oczywiście udajesz się na zasłużone wakacje. Jednak te niedługo się skończą dla bohaterów Domu z papieru.

Dom z papieru okazał się olbrzymim hitem i jednym z ciekawszych seriali heistowych. Chociaż osobiście nie jestem wielkim fanem hiszpańskojęzycznego serialu, to doceniam jego walory rozrywkowe. W końcu nie bez powodu miliony widzów na całym świecie rozkochała historia o grupce kryminalistów, którzy postanawiają wespół zespół obrabować państwową mennicę.

Z pierwszej zajawki zwiastuna jasno wynika, że bohaterzy zadomowili się w tropikach i chociaż słońce im służy, to wszystko wskazuje na to, że kąpiele słoneczne i równie gorące romanse, przerwą im władze. I bardzo dobrze, bo kto oglądałby serial o opalających się milionerach.

Jeśli zastanawiacie się, jaka będzie data premiery trzeciego sezonu, to donoszę, że serial wraca na Netflix 19 lipca. Ponadto serwis udostępnił kilka zdjęć z planu.

Serial Dom z papieru w serwisie Netflix >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

premiery tygodnia 14/2019 netflix hbo go amazon prime video kina

Premiery tygodnia na Netfliksie, HBO GO, Prime Video i w kinach [14/2019]

avengers: koniec gry zwiastun special look

Avengers: Koniec gry i wreszcie dostaliśmy moc w zwiastunie