in

SUPER!SUPER!

Koniec wakacji dla bohaterów Domu z papieru. Jest zwiastun i data premiery trzeciego sezonu

Jeśli spodziewaliście się, że bohaterzy Domu z papieru będą żyli długo i szczęśliwie to byliście naiwni.

Co robisz, kiedy w trudzie i znoju zgarniasz kupę pieniędzy, która do ciebie nie należy? Oczywiście udajesz się na zasłużone wakacje. Jednak te niedługo się skończą dla bohaterów Domu z papieru.

Dom z papieru okazał się olbrzymim hitem i jednym z ciekawszych seriali heistowych. Chociaż osobiście nie jestem wielkim fanem hiszpańskojęzycznego serialu, to doceniam jego walory rozrywkowe. W końcu nie bez powodu miliony widzów na całym świecie rozkochała historia o grupce kryminalistów, którzy postanawiają wespół zespół obrabować państwową mennicę.

Z pierwszej zajawki zwiastuna jasno wynika, że bohaterzy zadomowili się w tropikach i chociaż słońce im służy, to wszystko wskazuje na to, że kąpiele słoneczne i równie gorące romanse, przerwą im władze. I bardzo dobrze, bo kto oglądałby serial o opalających się milionerach.

Jeśli zastanawiacie się, jaka będzie data premiery trzeciego sezonu, to donoszę, że serial wraca na Netflix 19 lipca. Ponadto serwis udostępnił kilka zdjęć z planu.

Serial Dom z papieru w serwisie Netflix >>

Nie zapomnij polubić nas na Facebooku i dodać do RSS lub bezpośrednio na Feedly. Jesteśmy też na Twitterze i Wykopie. Możesz również wesprzeć nas przez PayPal i zadać pytanie!

premiery tygodnia 14/2019 netflix hbo go amazon prime video kina

Premiery tygodnia na Netfliksie, HBO GO, Prime Video i w kinach [14/2019]

avengers: koniec gry zwiastun special look

Avengers: Koniec gry i wreszcie dostaliśmy moc w zwiastunie