Koniec wakacji dla bohaterów Domu z papieru. Jest zwiastun i data premiery trzeciego sezonu

Dariusz Filipek
Dariusz Filipek 28 wyświetleń
1 min czytaniaCo robisz, kiedy w trudzie i znoju zgarniasz kupę pieniędzy, która do ciebie nie należy? Oczywiście udajesz się na zasłużone wakacje. Jednak te niedługo się skończą dla bohaterów Domu z papieru.

Dom z papieru okazał się olbrzymim hitem i jednym z ciekawszych seriali heistowych. Chociaż osobiście nie jestem wielkim fanem hiszpańskojęzycznego serialu, to doceniam jego walory rozrywkowe. W końcu nie bez powodu miliony widzów na całym świecie rozkochała historia o grupce kryminalistów, którzy postanawiają wespół zespół obrabować państwową mennicę.

Z pierwszej zajawki zwiastuna jasno wynika, że bohaterzy zadomowili się w tropikach i chociaż słońce im służy, to wszystko wskazuje na to, że kąpiele słoneczne i równie gorące romanse, przerwą im władze. I bardzo dobrze, bo kto oglądałby serial o opalających się milionerach.

Jeśli zastanawiacie się, jaka będzie data premiery trzeciego sezonu, to donoszę, że serial wraca na Netflix 19 lipca. Ponadto serwis udostępnił kilka zdjęć z planu.

Serial Dom z papieru w serwisie Netflix >>

Podziel się artykułem
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x