dom z papieru sezon 3
Dom z papieru dostał 3. sezon (Netflix/Antena 3)
in

SUPER!SUPER! OkropneOkropne

DOM Z PAPIERU – powstanie 3. sezon serialu NETFLIXA

Dziś rano napisałem, że Netflix zapewne dwoi i troi się, żeby Antena 3 wyprodukowała kontynuację Domu z papieru. A kilka godzin później zaczęły napływać informacje z konferencji Netflixa, która odbyła się w Rzymie. Oficjalnie potwierdzono kontynuację heistowego serialu.

Dom z papieru to jeden z większych hitów, jakie zawitały na Netflix w ostatnich miesiącach. Hiszpańska produkcja niespodziewanie zdobyła serca widzów, a serwis z Los Gatos wiernych abonentów. Dom tygodniami przodował w zestawieniu TV Timeseriali najchętniej wybieranych na maratony. A w zeszłym tygodniu produkcja stacji Antena 3 okazała się najpopularniejszym serialem w Stanach Zjednoczonych.

Serial opowiada o wielkim napadzie na mennicę. Jednak nie wszystko poszło po myśli kryminalistów. Historia zyskała niesamowite uznanie w oczach widzów. Obecnie ma notę 8,8/10 na IMDB. Warto więc przynajmniej sprawdzić, dlaczego masy tak bardzo ciągnie do Domu z papieru. Ja utkwiłem kilka miesięcy temu na pierwszym odcinku, ale te wszystkie informacje, które napływają do mnie w ostatnich tygodniach, mocno sugerują, że warto temu widowisku dać jeszcze jedną szansę.

Netflix nie poinformował o dacie premiery 3. sezonu, ale można śmiało zakładać, iż serial wróci w przyszłym roku.

Źródło: Netflix

Obejrzyj Dom z papieru na Netfliksie

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

DARK 2 sezon

DARK – ruszają zdjęcia do 2. sezonu serialu NETFLIXA

maniac serial netflix komedia online

MANIAC – NETFLIX rozkręca promocję nowego serialu