DOM Z PAPIERU – powstanie 3. sezon serialu NETFLIXA

Dariusz Filipek
Dariusz Filipek 74 wyświetleń
1 min czytania
Dom z papieru dostał 3. sezon (Netflix/Antena 3)

Dziś rano napisałem, że Netflix zapewne dwoi i troi się, żeby Antena 3 wyprodukowała kontynuację Domu z papieru. A kilka godzin później zaczęły napływać informacje z konferencji Netflixa, która odbyła się w Rzymie. Oficjalnie potwierdzono kontynuację heistowego serialu.

Dom z papieru to jeden z większych hitów, jakie zawitały na Netflix w ostatnich miesiącach. Hiszpańska produkcja niespodziewanie zdobyła serca widzów, a serwis z Los Gatos wiernych abonentów. Dom tygodniami przodował w zestawieniu TV Timeseriali najchętniej wybieranych na maratony. A w zeszłym tygodniu produkcja stacji Antena 3 okazała się najpopularniejszym serialem w Stanach Zjednoczonych.
Serial opowiada o wielkim napadzie na mennicę. Jednak nie wszystko poszło po myśli kryminalistów. Historia zyskała niesamowite uznanie w oczach widzów. Obecnie ma notę 8,8/10 na IMDB. Warto więc przynajmniej sprawdzić, dlaczego masy tak bardzo ciągnie do Domu z papieru. Ja utkwiłem kilka miesięcy temu na pierwszym odcinku, ale te wszystkie informacje, które napływają do mnie w ostatnich tygodniach, mocno sugerują, że warto temu widowisku dać jeszcze jedną szansę.

Netflix nie poinformował o dacie premiery 3. sezonu, ale można śmiało zakładać, iż serial wróci w przyszłym roku.

Źródło: Netflix

Obejrzyj Dom z papieru na Netfliksie

Podziel się artykułem
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x