dom z papieru sezon 4 data premiery netflix serial
Netflix zapowiedział czwarty sezon Domu z papieru
in

SUPER!SUPER! SMUTNESMUTNE SEXYSEXY

Netflix zapowiedział czwarty sezon Domu z papieru

Fani hiszpańskojęzycznej produkcji Dom z papieru już mogą zdzierać kartki z kalendarza, gdyż wiemy, kiedy będą mogli sprawdzić, czy któryś z ich ulubieńców będzie musiał ryć na ścianie dni odsiadki.

Dom z papieru to jedna z najpopularniejszych nieanglojęzycznych produkcji Netflixa. Serial o napadzie na mennicę rozkochał cały świat i obecnie czekamy na czwarty sezon widowiska. Jednak jeden włam to za mało i nasi bohaterowie, zamiast udać się na bandycką emeryturę, musieli jeszcze obrobić Bank Hiszpanii.

Chociaż serial mi umiarkowanie przypadł do gustu, to krytycy na Rotten Tomatoes są mu bardzo przychylni i wszystkie części widowiska mają pozytywne opinie. Również widzowie są raczej na tak, gdyż na IMDB produkcja ma ocenę 8,5/10 i podobnie jest na Filmwebie.

Dom z papieru – data premiery sezonu czwartego

Premiera czwartego sezonu odbędzie się 3 kwietnia. Najnowsza odsłona ma mieć osiem odcinków.

A jeśli mało Wam serialowego Domu z papieru, możecie sięgnąć po koszulki, maski i przebrania związane z tym serialem, które są dostępne pod tym odnośnikiem.

Serial Dom z papieru w serwisie Netflix >>

Znajdź nas na Facebooku

Dariusz Filipek

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

chilling adventures of sabrina sezon 3 zwiastun serial netflix

Chilling Adventures of Sabrina niedługo wraca z trzecim sezonem na Netflix

Wonder Woman: 1984 zwiastun trailer

Wonder Woman: 1984, czyli najlepszy rocznik i nie gorsza superbohaterka na pierwszym zwiastunie