dom z papieru sezon 4 data premiery netflix serial
Netflix zapowiedział czwarty sezon Domu z papieru
in

SUPER!SUPER! SMUTNESMUTNE LOLLOL

Netflix zapowiedział czwarty sezon Domu z papieru

Fani hiszpańskojęzycznej produkcji Dom z papieru już mogą zdzierać kartki z kalendarza, gdyż wiemy, kiedy będą mogli sprawdzić, czy któryś z ich ulubieńców będzie musiał ryć na ścianie dni odsiadki.

Dom z papieru to jedna z najpopularniejszych nieanglojęzycznych produkcji Netflixa. Serial o napadzie na mennicę rozkochał cały świat i obecnie czekamy na czwarty sezon widowiska. Jednak jeden włam to za mało i nasi bohaterowie, zamiast udać się na bandycką emeryturę, musieli jeszcze obrobić Bank Hiszpanii.

Chociaż serial mi umiarkowanie przypadł do gustu, to krytycy na Rotten Tomatoes są mu bardzo przychylni i wszystkie części widowiska mają pozytywne opinie. Również widzowie są raczej na tak, gdyż na IMDB produkcja ma ocenę 8,5/10 i podobnie jest na Filmwebie.

Dom z papieru – data premiery sezonu czwartego

Premiera czwartego sezonu odbędzie się 3 kwietnia. Najnowsza odsłona ma mieć osiem odcinków.

A jeśli mało Wam serialowego Domu z papieru, możecie sięgnąć po koszulki, maski i przebrania związane z tym serialem, które są dostępne pod tym odnośnikiem.

Serial Dom z papieru w serwisie Netflix >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

chilling adventures of sabrina sezon 3 zwiastun serial netflix

Chilling Adventures of Sabrina niedługo wraca z trzecim sezonem na Netflix

Wonder Woman: 1984 zwiastun trailer

Wonder Woman: 1984, czyli najlepszy rocznik i nie gorsza superbohaterka na pierwszym zwiastunie