Dom z papieru sezon 4 zwiastun
Dom z papieru (Netflix)
in

SUPER!SUPER!

Dom z papieru – jest zwiastun czwartego sezonu i dzieje się, oj dzieje!

Skoro wraca Dom z papieru, to znaczy, że wielki napad musi trwać dalej. Niestety ostatnio rzeczy się skomplikowały i zwiastun czwartego sezonu jasno wskazuje, że to nie koniec i w serialu Netflixa popłynie jeszcze sporo krwi.

Hiszpańskojęzyczny Dom z papieru to jedna z najpopularniejszych produkcji Netflixa, która kilka lat temu niespodziewanie zawojowała świat i sprawiła, że Hiszpania stała się jednym z najważniejszych rynków dla firmy. Usłana licznymi romansami opowieść o wielkim napadzie zyskała mnóstwo fanów, którzy z wypiekami na twarzy czekają na rozwój wypadków w czwartym sezonie.

Chociaż serial umiarkowanie przypadł mi do gustu, to krytycy na Rotten Tomatoes są mu bardzo przychylni i wszystkie części widowiska mają pozytywne opinie. Również widzowie są raczej na tak, gdyż na IMDB produkcja ma ocenę 8,5/10, podobnie jest na Filmwebie.

Niedługo dostaną to, czego chcieli, bo kolejna odsłona zbliża się wielkimi krokami. Widzowie spragnieni kolejnych zwrotów akcji i niebezpieczeństw czyhających na bohaterów na każdym kroku, dostaną następną dawkę przygód Profesora i reszty kompanii już 3 kwietnia.

Oglądaj serial Dom z Papieru w serwisie Netflix >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

ozark sezon 3 netflix zwiastun serial

Byrde’owie wracają trzeci raz. Netflix pokazał zwiastun Ozark

the last of us serial hbo

The Last of Us zmierza na HBO w formie serialu od twórcy Czarnobyla