Dom z papieru sezon 4 zwiastun
Dom z papieru (Netflix)
in

SUPER!SUPER!

Dom z papieru – jest zwiastun czwartego sezonu i dzieje się, oj dzieje!

Skoro wraca Dom z papieru, to znaczy, że wielki napad musi trwać dalej. Niestety ostatnio rzeczy się skomplikowały i zwiastun czwartego sezonu jasno wskazuje, że to nie koniec i w serialu Netflixa popłynie jeszcze sporo krwi.

Hiszpańskojęzyczny Dom z papieru to jedna z najpopularniejszych produkcji Netflixa, która kilka lat temu niespodziewanie zawojowała świat i sprawiła, że Hiszpania stała się jednym z najważniejszych rynków dla firmy. Usłana licznymi romansami opowieść o wielkim napadzie zyskała mnóstwo fanów, którzy z wypiekami na twarzy czekają na rozwój wypadków w czwartym sezonie.

Chociaż serial umiarkowanie przypadł mi do gustu, to krytycy na Rotten Tomatoes są mu bardzo przychylni i wszystkie części widowiska mają pozytywne opinie. Również widzowie są raczej na tak, gdyż na IMDB produkcja ma ocenę 8,5/10, podobnie jest na Filmwebie.

Niedługo dostaną to, czego chcieli, bo kolejna odsłona zbliża się wielkimi krokami. Widzowie spragnieni kolejnych zwrotów akcji i niebezpieczeństw czyhających na bohaterów na każdym kroku, dostaną następną dawkę przygód Profesora i reszty kompanii już 3 kwietnia.

Oglądaj serial Dom z Papieru w serwisie Netflix >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

ozark sezon 3 netflix zwiastun serial

Byrde’owie wracają trzeci raz. Netflix pokazał zwiastun Ozark

the last of us serial hbo

The Last of Us zmierza na HBO w formie serialu od twórcy Czarnobyla