Shogun oglądaj online serial disney

“Downing Street” od twórców “Justified” i “House of Cards”. Premier Wielkiej Brytanii jeszcze nigdy nie miał tylu problemów

Dariusz Filipek
1 min czytania

Z ostatniej chwili

“Downing Street” opowie o premierze Wielkiej Brytanii zmagającym się z szeregiem kryzysów.

Downing Street” to najnowsza produkcja Carla Beverly’ego i Sary Timberland, którzy wcześniej współpracowali nad “Justified”, “Masters of Sex”, “Elementary” czy “Niewiarygodnym. Scenarzyści połączą siły z Adrew Daviesem, który poza pracą nad oryginalnym “House of Cards”, jest między innymi autorem scenariusza do “Dziennika Bridget Jones” czy serialowych “Nędzników”.

- Reklama -
Fallout Prime Video online promocja

Ich najnowszy serial opowie o fikcyjnym premierze Wielkiej Brytanii oraz jego zespole doradców, zmagających się z falą kryzysów. Widowisko rzuci światło dzienne nie tylko na ich obowiązki zawodowe, ale również na życie prywatne. Jedno i drugie ma być skomplikowane, a żonglowanie pomiędzy domem a biurem ma zostać ukazane jako nieludzkie wyzwanie.

Serialowy premier będzie musiał radzić sobie nie tylko z niełatwym zarządzaniem krajem, ale również z przeciwnikami politycznymi, cyniczną opinią publiczną, rodziną królewską i męczącymi przedstawicielami mediów. Można wręcz powiedzieć, że poza królewskimi, to norma dla każdego premiera demokratycznego państwa. Zobaczymy, jak daleko posuną się scenarzyści.

filmy o miłości

Filmy o miłości

Jeśli szukacie filmu o miłości to mamy dla Was dziesięć propozycji, które wypełnią Wam romantyczny wieczór. Od “Zimnej wojny” po “Absolwenta”. Sprawdź filmy o miłości ▶

“Downing Street” wypełnia kontrakt pomiędzy Timberman-Beverly Productions a Lionsgate. Para w zeszłym roku podpisała duży kontrakt ze studiem, który poza właśnie ogłoszonym widowiskiem, zakłada również stworzenie adaptacji “The Bayou Trilogy” na podstawie prozy Daniela Woodrella.

Nie znamy na tę chwilę żadnych szczegółów obsadowych. Nie wiemy nawet, gdzie serial miałby być pokazany. Pierwszym tropem może być należący do Lionsgate Starz, gdzie zobaczymy inny serial brodzący w politycznych brudach, czyli “Gaslit”, który opowie o początku afery Watergate z perspektywy wydarzeń związanych z Marthą Mitchell.

- Reklama -
X-Men Disney Plus online promocja

Śledźcie Popkulturystów

Chcecie być na bieżąco? Śledźcie nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit i Instagram. Zachęcamy do subskrypcji kanałów Popkulturystów RSS na Feedly oraz Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Podziel się artykułem
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x