Downton Abbey film zwiastun serial 2019
2:25
Downton Abbey (źródło: Focus Features; edycja: Popkulturyści)
in ,

SUPER!SUPER!

Downton Abbey – filmowa kontynuacja serialu dostała ujmujący zwiastun

Światy filmów i seriali coraz bardziej się ścierają, czego doskonałym przykładem jest świetnie zapowiadający się film Downton Abbey.

Jednak filmowe Downton Abbey w przeciwieństwie do równie mocno wyczekiwanej przeze mnie filmowej kontynuacji serialu Deadwood, nie wyląduje w żadnej stacji czy na jakimś streamingu. Film pojawi się tam, gdzie jego miejsce, czyli najpierw będziemy mogli go obejrzeć wyłącznie w kinach.

Jeszcze raz zajrzymy do tytułowego zamku, gdzie ściera się życie wyższych sfer ze służbą. Tym razem królewska para zawita w Downton, więc zapowiada się szalony 1927 rok. Nie ma miejsca na półśrodki i wszyscy się uwijają, żeby dopiąć rzeczy na ostatni guzik.

Wraca dobrze znana z serialu ekipa aktorska: Elizabeth McGovern, Hugh Bonneville, Michael C. Fox, Maggie Smith, Laura Carmichael, Michelle Dockery i wielu innych. Za reżyserię odpowiada Michael Engler, który wyreżyserował kilka odcinków serialu. Autorem filmowego scenariusza jest Julian Fellowes, bez którego serial nie miałby racji bytu.

Światowa premiera Downton Abbey odbędzie się 20 września 2019 roku. I chyba mamy na co czekać. Zwiastun jest po prostu przepiękny i ujmujący pod każdym względem. Jeśli jeszcze nie widzieliście serialu, możecie go nadrobić na Prime Video.

Serial Downton Abbey w serwisie Prime Video >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jinn serial netflix arabski zwiastun 2019 czerwiec

Jinn, czyli pierwszy arabski serial Netflixa, w którym będzie się czarowało!

the society recenja serial młodzieżowy netflix
5/10

The Society – sezon 1 – recenzja młodzieżowego serialu sci-fi Netflixa