in ,

LOLLOL

Pokochaliście Dr House’a? Czas na Dr. Rama!

Dr. Ram
Serial Dr. Ram (zdjęcie: Mazhavil Manorama)

Przeszukując YouTube’a celem znalezienia zwiastuna Dr House’a do wpisu TOP10 seriali, które obejrzysz na ShowMax, natknąłem się na dziw lotów przewspaniale niezrozumiałych – dosłownie, w przenośni, jakbyście na to nie popatrzyli.

Mianowicie na serial Dr. Ram, który premierę miał mieć wczoraj. Jeśli wszystko poszło dobrze, a oglądając zwiastun, jestem pewien, że wiele rzeczy pójść dobrze nie mogło, to pierwsi widzowie zostali już ukarani tym przełomowym widowiskiem.

Pokrótce opowiem Wam, o czym traktuje Dr. Ram.

Tytułowy bohater to lekarz, który rozpoczyna pracę w szpitalu kierowanym przez jego byłą żonę. Jego mroczna przeszłość powraca i zaczyna go prześladować. Do pracy z nim zostają przydzieleni doktor Manu oraz doktor Vivek. Ram jest unikalny i ekscentryczny, a jego życie anarchistyczne i chaotyczne. Jest poza zasięgiem wszystkich nie licząc doktora Fayasa. Itd. itp., noga go swędzi, połyka pigułeczki.

Brzmi jak podróbka pewnego znanego dramatu medycznego stacji FOX?

Ciekaw jestem jednej rzeczy. Czy twórcy dogadali się z producentami oryginału, czy może zerżnęli pomysł i żyją sobie szczęśliwie w kraju, w którym mieszka lub pomieszkuje grubo ponad 1,300 miliard ludzi, więc znalezienie osób odpowiedzialnych za Dr. Rama to będzie akcja w stylu Mission Impossible (kolejny pomysł na widowisko do ze***ia i zarżnięcia przez stację Mazhavil Manorama).

Wyobrażacie sobie House’a w Polsce???

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

najlepsze seriale showmax ranking 2018 showmax seriale

TOP10 seriali, które obejrzysz na ShowMax

recenzja Who is America? Sacha Baron Cohen
5/10

Who is America? – sezon 1, odcinek 1 – recenzja serialu na HBO GO