Dr. Ram
Serial Dr. Ram (zdjęcie: Mazhavil Manorama)
in

LOLLOL

Pokochaliście Dr House’a? Czas na Dr. Rama!

Przeszukując YouTube’a celem znalezienia zwiastuna Dr House’a do wpisu TOP10 seriali, które obejrzysz na ShowMax, natknąłem się na dziw lotów przewspaniale niezrozumiałych – dosłownie, w przenośni, jakbyście na to nie popatrzyli.

Mianowicie na serial Dr. Ram, który premierę miał mieć wczoraj. Jeśli wszystko poszło dobrze, a oglądając zwiastun, jestem pewien, że wiele rzeczy pójść dobrze nie mogło, to pierwsi widzowie zostali już ukarani tym przełomowym widowiskiem.

Pokrótce opowiem Wam, o czym traktuje Dr. Ram.

Tytułowy bohater to lekarz, który rozpoczyna pracę w szpitalu kierowanym przez jego byłą żonę. Jego mroczna przeszłość powraca i zaczyna go prześladować. Do pracy z nim zostają przydzieleni doktor Manu oraz doktor Vivek. Ram jest unikalny i ekscentryczny, a jego życie anarchistyczne i chaotyczne. Jest poza zasięgiem wszystkich nie licząc doktora Fayasa. Itd. itp., noga go swędzi, połyka pigułeczki.

Brzmi jak podróbka pewnego znanego dramatu medycznego stacji FOX?

Jeden z moich znajomych ze sobie tylko znaną gracją zapytał, czy właśnie obejrzał zwiastun ciapatego klona Dr House’a – wszystko na to wskazuje (uwaga: nie popieramy rasizmu i uprzedzeń, ale w rozmowach prywatnych toczą się dyskusje, które znacząco odbiegają od tego, co można nazwać kulturalnym dialogiem). Ciekaw jestem jednej rzeczy. Czy twórcy dogadali się z producentami oryginału, czy może zerżnęli pomysł i żyją sobie szczęśliwie w kraju, w którym mieszka lub pomieszkuje grubo ponad 1,300 miliard ludzi, więc znalezienie osób odpowiedzialnych za Dr. Rama to będzie akcja w stylu Mission Impossible (kolejny pomysł na widowisko do zerżnięcia i zarżnięcia przez stację Mazhavil Manorama).

Wyobrażacie sobie House’a w Polsce???

Co o tym myślisz? Daj znać w komentarzu. Nie zapomnij polubić nas na Facebooku i dodać do RSS lub bezpośrednio na Feedly. Jesteśmy także na Twitterze i Wykopie. Możesz również wesprzeć nas przez PayPal i zaproponować własny temat.

Polub nas na FB

najlepsze seriale showmax ranking 2018 showmax seriale

TOP10 seriali, które obejrzysz na ShowMax

recenzja Who is America? Sacha Baron Cohen
5/10

Who is America? – odcinek 1 sezon 1 – recenzja serialu na HBO GO