in ,

SUPER!SUPER! SZOKSZOK LOLLOL SMUTNESMUTNE Na czasieNa czasie OkropneOkropne

Dragon Ball Super 2 zostanie zapowiedziane w sobotę?

dragon ball super 2
Dragon Ball Super 2 zostanie zapowiedziane? (Toei)

Ledwie kilka dni temu pisałem o tym, dlaczego Dragon Ball wcześniej czy później powróci, a tymczasem najnowsze plotki głoszą, że stanie się to znacznie szybciej niż przypuszczaliśmy. Zapowiedź Dragon Ball Super 2 może się pojawić już za dwa dni.

Na Jump Festa, organizowanym od 20 lat japońskim odpowiedniku Pyrkonu (albo na odwrót – przyp. Anioł Stróż Popkulturystów), gromadzącym co roku blisko 100 tysięcy fanów z Kraju Kwitnącej Wiśni i nie tylko, podobno ma zostać zapowiedziane Dragon Ball Super 2. I tak, mnie też dziwi to określenie – w tytułach anime rzadko pojawiają się cyfry, dlatego sądzę, że jest to bardziej tytuł roboczy. W każdym razie o całej sprawie pisał między innymi Ibtimes czy Comicbook.com, a na Twitterze pojawił się tekst przetłumaczonego terminarza Jump Festy.

dragon ball super 2 jump fest
Terminarz Jump Festy (Twitter)

To co wiemy na pewno to fakt, że na Jump Festa 21 i 22 grudnia przewidziano panel dyskusyjny związany z anime.

Pojawi się na nim między innymi Masako Nozawa (podkładająca głos między innymi samemu Goku) czy Ryo Horikawa (czyli serialowy Vegeta). Złą wiadomością może być fakt, że zarówno jednego jak i drugiego dnia potrwa on tylko po pół godziny każdy. Dla porównania panel poświęcony mistrzostwom w grze Dragon Ball Heroes będzie aż czterokrotnie dłuższy. Pojawi się również prezentacja dotycząca jej animowej reklamówki – Super Dragon Ball Heroes. Jednak prezentacja nowości z franczyzy Dragon Balla to kolejne pół godziny – być może anime zostanie zapowiedziane już wtedy.

Mogłoby się wtedy okazać, że premiera kontynuacji serii miałaby nastąpić już na wiosnę.

Pikanterii sprawie dodaje fakt, że niedawno Ryo Horikawa poinformował w mediach społecznościowych, że udaje się na tajemnicze spotkanie z Toei. Czyżby w sprawie Dragon Ball Super 2?

Jump Festa 2019
(Jump Festa)

Ciężko wyrokować. Z jednej strony chciałbym stonować nastroje – krótki czas trwania panelu nie wróży wielkiej bomby – z drugiej strony podobnie stało się w przypadku Dragon Ball Super: Broly – informacje, jakie podano na początku były bardzo enigmatyczne. Może tak stanie się i tym razem? Jeżeli tak będzie, przekonamy się o tym już za 2 dni!

W międzyczasie zapraszamy do naszej zabawy w Wielkim Turnieju Spotkań Niemożliwych, w którym mierzą się najsilniejsze postacie ze świata Dragon Balla!

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

netflix nowości święta 2019 wiedźmin

Nowości na święta 2019 – Netflix, HBO GO, Amazon Prime Video, Disney+ i kina

wiedźmin recenzja serialu serial the witcher netflix
9/10

Wiedźmin (The Witcher) – sezon 1 – recenzja serialu