dragon ball super 2
Dragon Ball Super 2 zostanie zapowiedziane? (Toei)
in ,

SUPER!SUPER! SZOKSZOK LOLLOL SEXYSEXY WTF?!WTF?! SMUTNESMUTNE

Dragon Ball Super 2 zostanie zapowiedziane w sobotę?

Ledwie kilka dni temu pisałem o tym, dlaczego Dragon Ball wcześniej czy później powróci, a tymczasem najnowsze plotki głoszą, że stanie się to znacznie szybciej niż przypuszczaliśmy. Zapowiedź Dragon Ball Super 2 może się pojawić już za dwa dni.

Na Jump Festa, organizowanym od 20 lat japońskim odpowiedniku Pyrkonu (albo na odwrót – przyp. Anioł Stróż Popkulturystów), gromadzącym co roku blisko 100 tysięcy fanów z Kraju Kwitnącej Wiśni i nie tylko, podobno ma zostać zapowiedziane Dragon Ball Super 2. I tak, mnie też dziwi to określenie – w tytułach anime rzadko pojawiają się cyfry, dlatego sądzę, że jest to bardziej tytuł roboczy. W każdym razie o całej sprawie pisał między innymi Ibtimes czy Comicbook.com, a na Twitterze pojawił się tekst przetłumaczonego terminarza Jump Festy.

dragon ball super 2 jump fest
Terminarz Jump Festy (Twitter)

To co wiemy na pewno to fakt, że na Jump Festa 21 i 22 grudnia przewidziano panel dyskusyjny związany z anime.

Pojawi się na nim między innymi Masako Nozawa (podkładająca głos między innymi samemu Goku) czy Ryo Horikawa (czyli serialowy Vegeta). Złą wiadomością może być fakt, że zarówno jednego jak i drugiego dnia potrwa on tylko po pół godziny każdy. Dla porównania panel poświęcony mistrzostwom w grze Dragon Ball Heroes będzie aż czterokrotnie dłuższy. Pojawi się również prezentacja dotycząca jej animowej reklamówki – Super Dragon Ball Heroes. Jednak prezentacja nowości z franczyzy Dragon Balla to kolejne pół godziny – być może anime zostanie zapowiedziane już wtedy.

Mogłoby się wtedy okazać, że premiera kontynuacji serii miałaby nastąpić już na wiosnę.

Pikanterii sprawie dodaje fakt, że niedawno Ryo Horikawa poinformował w mediach społecznościowych, że udaje się na tajemnicze spotkanie z Toei. Czyżby w sprawie Dragon Ball Super 2?

Jump Festa 2019
(Jump Festa)

Ciężko wyrokować. Z jednej strony chciałbym stonować nastroje – krótki czas trwania panelu nie wróży wielkiej bomby – z drugiej strony podobnie stało się w przypadku Dragon Ball Super: Broly – informacje, jakie podano na początku były bardzo enigmatyczne. Może tak stanie się i tym razem? Jeżeli tak będzie, przekonamy się o tym już za 2 dni!

W międzyczasie zapraszamy do naszej zabawy w Wielkim Turnieju Spotkań Niemożliwych, w którym mierzą się najsilniejsze postacie ze świata Dragon Balla!

Znajdź nas na Facebooku

Marek Jura

Napisał Marek Jura

netflix nowości święta 2019 wiedźmin

Nowości na święta 2019 – Netflix, HBO GO, Amazon Prime Video, Disney+ i kina

wiedźmin recenzja serialu serial the witcher netflix
9/10

Wiedźmin (The Witcher) – sezon 1 – recenzja serialu