The Boys sezon 4

“Dragon Ball Super: Super Hero” w Polsce. Wiemy, kiedy pojawi się w kinach

Jakub Kozakiewicz
2 min czytania

Z ostatniej chwili

Nowy film “Dragon Ball” pojawi się w repertuarze polskich kin już w sierpniu.

Starsze (bez obrazy) pokolenie z pewnością opowieści o smoczych kulach chociaż kojarzy. Anime, które jest znakiem rozpoznawalnym lat 90 w Polsce, pojawiło się już kiedyś w polskich kinach; co ciekawe, miało to miejsce ponad 20 lat temu! Na szczęście, Goku ponownie zmieni się w Super Sayiana na dużych ekranach już 19 sierpnia tego roku.

- Reklama -
Ad image
Zwiastun “Dragon Ball Super: Super Hero”

O czym jest “Dragon Ball Super: Super Hero?”

Podczas gdy Goku i Vegeta pomagają Broly’emu panować nad swoim gniewem, na Ziemie powraca Armia Czerwonej Wstęgi. Tworzą oni dwa nowe androidy – Gamma 1 i Gamma 2, które mają udawać “Super Hero” i zlikwidować Piccolo oraz Gohana. Powróci jeszcze jeden, bardzo znany android – Cell (pl. “Komórczak”), choć w swojej nowej, ulepszonej wersji zowie się Cell Max. To właśnie z nim walczyć będzie grupa.

Anime w polskich kinach

Ostatnio mamy renesans jeśli chodzi o kulturę anime w Polsce. Japońska animacja od lat zbiera kupę wielbicieli. Niestety bardzo często są zmuszani do oglądania swoich ukochanych produkcji nielegalnie.

Anime może nie wraca do telewizji (a przynajmniej nie w takiej samej formie), ale coraz więcej produkcji pojawia się na dużym ekranie. Niedawno otrzymaliśmy “Belle” i “Jujutsu Kaisen“, krąży również plotka, że do Polski wejdzie nowy film twórcy “Your Name“. Narazie wszystko układa się optymistycznie, ale to może być jedynie przebłysk zachodniej animacji w kinie. Zawsze pozostaje jednak iskierka nadziei.

Screenshot 2022 07 19 135639
Plakat “Dragon Ball Super: Super Hero”

“Dragon Ball Super: Super Hero” – data premiery

Dystrybutor United International Pictures ogłosił, że nowy film z uniwersum pojawi się w polskich kinach już 19 sierpnia.

Przygody Goku będziemy mogli obejrzeć chociażby w Multikinie czy Heliosie.

- Reklama -
Skazana Max serial

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz