dragon ball super hero
in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK OkropneOkropne

“Dragon Ball Super: Super Hero” w Polsce. Wiemy, kiedy pojawi się w kinach

Nowy film “Dragon Ball” pojawi się w repertuarze polskich kin już w sierpniu.

Starsze (bez obrazy) pokolenie z pewnością opowieści o smoczych kulach chociaż kojarzy. Anime, które jest znakiem rozpoznawalnym lat 90 w Polsce, pojawiło się już kiedyś w polskich kinach; co ciekawe, miało to miejsce ponad 20 lat temu! Na szczęście, Goku ponownie zmieni się w Super Sayiana na dużych ekranach już 19 sierpnia tego roku.

Zwiastun “Dragon Ball Super: Super Hero”

O czym jest “Dragon Ball Super: Super Hero?”

Podczas gdy Goku i Vegeta pomagają Broly’emu panować nad swoim gniewem, na Ziemie powraca Armia Czerwonej Wstęgi. Tworzą oni dwa nowe androidy – Gamma 1 i Gamma 2, które mają udawać “Super Hero” i zlikwidować Piccolo oraz Gohana. Powróci jeszcze jeden, bardzo znany android – Cell (pl. “Komórczak”), choć w swojej nowej, ulepszonej wersji zowie się Cell Max. To właśnie z nim walczyć będzie grupa.

Anime w polskich kinach

Ostatnio mamy renesans jeśli chodzi o kulturę anime w Polsce. Japońska animacja od lat zbiera kupę wielbicieli. Niestety bardzo często są zmuszani do oglądania swoich ukochanych produkcji nielegalnie.

Anime może nie wraca do telewizji (a przynajmniej nie w takiej samej formie), ale coraz więcej produkcji pojawia się na dużym ekranie. Niedawno otrzymaliśmy “Belle” i “Jujutsu Kaisen“, krąży również plotka, że do Polski wejdzie nowy film twórcy “Your Name“. Narazie wszystko układa się optymistycznie, ale to może być jedynie przebłysk zachodniej animacji w kinie. Zawsze pozostaje jednak iskierka nadziei.

Plakat “Dragon Ball Super: Super Hero”

“Dragon Ball Super: Super Hero” – data premiery

Dystrybutor United International Pictures ogłosił, że nowy film z uniwersum pojawi się w polskich kinach już 19 sierpnia.

Przygody Goku będziemy mogli obejrzeć chociażby w Multikinie czy Heliosie.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Jakub Kozakiewicz

Gram, oglądam i czytam, a przede wszystkim szukam rozległych światów i niesamowitych historii. Po godzinach wieloletni fan Nintendo i fantastyki.

recenzje stray

“Stray” – pierwsze recenzje gry dla kociarzy. To zdecydowany hit

multiversus

“MultiVersus” rusza z Open Betą. Znamy wszystkie postacie i datę premiery