echo serial marvel hawkeye disney plus disney+
in

SUPER!SUPER!

“Echo” – głuchoniema supebohaterka Marvela z własnym serialem na Disney+

“Hawkeye” dostanie spin-off traktujący o przygodach Echo. Serial opowie o rdzennej amerykance, która nie tylko potrafi kopać tyłki, ale jest również głuchoniema.

Coraz więcej dzieje się wokół serialu “Hawkeye”. Jedną z najciekawszych wiadomości jest to, że postać drugoplanowa, Maya Lopez, dostanie własny serial na Disney+. Bohaterkę znaną również jako Echo czy Ronin sportretowała Alaqua Cox, której debiut w serialu Marvela zapowiada owocną przygodę w tym filmowym świecie.

Echo może otworzyć ciekawe ścieżki Marvelowi

Warto odnotować, że Echo może pojawić się także w serialu “Moon Knight”, gdyż jej historia w pewnym momencie mocno i dramatycznie przecięła się z przygodami Marca Spectora. Jest ona również powiązana z Daredevilem i organizacją Hand. Ta organizacja przestępcza nie zaliczyła jeszcze ekranowego debiutu w filmowym uniwersum Marvela. Jakkolwiek widzowie mogli zobaczyć jej różne inkarnacje w filmie “Elektra” czy serialach produkowanych dla Netflixa – “Daredevil” oraz “Iron Fist”.

Alaqua Cox na planie serialu "Hawkeye"
Alaqua Cox na planie serialu “Hawkeye”

Być może serial o Echo będzie drogą ku temu, aby Hand stało się częścią kolorytu filmów i seriali Marvela. Jest to również kierunek, który nadaje sens pojawieniu się na dużym lub małym ekranie kolejnej inkarnacji Daredevila.

Wczesne prace nad serialem już trwają

Na tę chwilę wiemy, iż serial jest na wczesnym etapie rozwoju. Etan i Emily Cohenowie napiszą scenariusz do “Echo”. Emily do tej pory pracowała głównie przy dokumentach – “Bodies at War” i “Visual War”. Z kolei Etan ma na koncie scenariusze do “Facetów w czerni III”, “Idiokracji” czy “Holmesa i Watsona”.

Komiksowa Echo
Komiksowa Echo

“Hawkeye” na Disney+ w 2021 roku

Na tę chwilę nie znamy daty premiery serialu “Hawkeye”, ale wiemy, iż pojawi się jeszcze w tym roku na Disney+. Wcześniej w serwisie obejrzycie “Lokiego”, a obecnie możecie śledzić nowe odcinki serialu “The Falcon and the Winter Soldier”. Disney+ wciąż nie jest dostępny w Polsce, ale dostęp do usługi możecie uzyskać dzięki zmieniającemu wirtualną geolokalizację NordVPN za niespełna 3 euro miesięcznie.

“Echo” będzie jednym z wielu seriali Marvela na Disney+. Po zakończonym “WandaVision” i wymienionych powyżej, obejrzymy również “Ms. Marvel”, “She-Hulk”, “Armor Wars”, “Ironheart”, “Secret Invasion” oraz niezatytułowany jeszcze serial, którego akcja będzie rozgrywała się w Wakandzie.

Serial “Hawkeye” w serwisie Disney+ ▶

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Piotr Adamczyk Hawkeye Marvel

Piotr Adamczyk z tajemniczą rolą w serialu “Hawkeye”

The Falcon and the Winter Soldier

Pierwszy odcinek serialu “The Falcon and the Winter Soldier” przyciągnął wielu widzów