The Boys sezon 4

“Echo” – głuchoniema supebohaterka Marvela z własnym serialem na Disney+

Dariusz Filipek
3 min czytania

Z ostatniej chwili

“Hawkeye” dostanie spin-off traktujący o przygodach Echo. Serial opowie o rdzennej amerykance, która nie tylko potrafi kopać tyłki, ale jest również głuchoniema.

Coraz więcej dzieje się wokół serialu “Hawkeye”. Jedną z najciekawszych wiadomości jest to, że postać drugoplanowa, Maya Lopez, dostanie własny serial na Disney+. Bohaterkę znaną również jako Echo czy Ronin sportretowała Alaqua Cox, której debiut w serialu Marvela zapowiada owocną przygodę w tym filmowym świecie.

- Reklama -
Ad image

Echo może otworzyć ciekawe ścieżki Marvelowi

Warto odnotować, że Echo może pojawić się także w serialu “Moon Knight”, gdyż jej historia w pewnym momencie mocno i dramatycznie przecięła się z przygodami Marca Spectora. Jest ona również powiązana z Daredevilem i organizacją Hand. Ta organizacja przestępcza nie zaliczyła jeszcze ekranowego debiutu w filmowym uniwersum Marvela. Jakkolwiek widzowie mogli zobaczyć jej różne inkarnacje w filmie “Elektra” czy serialach produkowanych dla Netflixa – “Daredevil” oraz “Iron Fist”.

Alaqua Cox na planie serialu "Hawkeye"
Alaqua Cox na planie serialu “Hawkeye”

Być może serial o Echo będzie drogą ku temu, aby Hand stało się częścią kolorytu filmów i seriali Marvela. Jest to również kierunek, który nadaje sens pojawieniu się na dużym lub małym ekranie kolejnej inkarnacji Daredevila.

Wczesne prace nad serialem już trwają

Na tę chwilę wiemy, iż serial jest na wczesnym etapie rozwoju. Etan i Emily Cohenowie napiszą scenariusz do “Echo”. Emily do tej pory pracowała głównie przy dokumentach – “Bodies at War” i “Visual War”. Z kolei Etan ma na koncie scenariusze do “Facetów w czerni III”, “Idiokracji” czy “Holmesa i Watsona”.

Komiksowa Echo
Komiksowa Echo

“Hawkeye” na Disney+ w 2021 roku

Na tę chwilę nie znamy daty premiery serialu “Hawkeye”, ale wiemy, iż pojawi się jeszcze w tym roku na Disney+. Wcześniej w serwisie obejrzycie “Lokiego”, a obecnie możecie śledzić nowe odcinki serialu “The Falcon and the Winter Soldier”. Disney+ wciąż nie jest dostępny w Polsce, ale dostęp do usługi możecie uzyskać dzięki zmieniającemu wirtualną geolokalizację NordVPN za niespełna 3 euro miesięcznie.

“Echo” będzie jednym z wielu seriali Marvela na Disney+. Po zakończonym “WandaVision” i wymienionych powyżej, obejrzymy również “Ms. Marvel”, “She-Hulk”, “Armor Wars”, “Ironheart”, “Secret Invasion” oraz niezatytułowany jeszcze serial, którego akcja będzie rozgrywała się w Wakandzie.

- Reklama -
Skazana Max serial

Serial “Hawkeye” w serwisie Disney+ ▶

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz