Egzorcysta w Showmax
Inwestycja w Egzorcystę to lenistwo Showmaxu, który stać na więcej | Showmax
in

WTF?!WTF?! SUPER!SUPER! SMUTNESMUTNE LOLLOL SEXYSEXY SZOKSZOK

Egzorcysta w Showmax porażką, jeśli jesteś wybredny

Chyba komuś coś się pomyliło. Egzorcysta w Showmax powstaje, kiedy HBO wypuszcza drugi sezon Watahy, a Canal Plus świętuje premierę kontynuacji Belfra. Netflix już zapowiedział adaptację Wiedźmina, a Agnieszka Holland tworzy dla koncernu z Los Gatos pełnokrwisty kryminał. Co na to Showmax? Wypuszcza serial animowany twórcy Bloku Ekipa.

Zrobić tanio, zarobić dużo – wyłącznie to mi chodzi po głowie, jako powód inwestycji w kreskówkę dla dorosłych. Bartosz Walaszek ma na koncie sporo żenująco-głupawych animacji i jego Egzorcysta zapowiada się podobnie do poprzednich dokonań twórcy.

Showmax idzie na łatwiznę, jeśli chodzi o produkcje oryginalne. Jestem właśnie w trakcie oglądania świetnego drugiego sezonu Stranger Things i kiedy wreszcie zabieram się za informację prasową od Showmaxa, nie mogę się nadziwić, jak kiepsko rodzimego widza traktuje ów streaming. Bo tu nawet już nie chodzi o jakość tworów Walaszka, które mogą się podobać. Tu chodzi o oczekiwania widzów, które są nieco większe niż czas spędzony na oglądaniu popierdółkowatej produkcji o egzorcyście strzelającym do piekielnych potworków z dwururki.

Dobrą decyzją był zakup praw do seriali Marvela. Pomimo tego, że nie grzeszą jakością. Egzorcysta w Showmax to nietrafiony wybór. Pieniądze na produkcję można było zainwestować w coś wartościowszego.

Ciągle nie zdecydowałem się na odnowienie subskrypcji w Showmaksie. Na jutro pożyczę sobie konto, bo muszę napisać tekst, ale na stałe jeszcze nie chcę wracać. Obecnie w zupełności mam co oglądać na HBO GO i Netfliksie. Częściej niż nad powrotem do Showmaxu, zastanawiam się nad kontynuacją przygody z Amazon Prime Video. Egzorcysta w Showmax na pewno nie nakłoni mnie do powrotu. Za to widzowie oczekujący głupawej rozrywki w stylu Bloku Ekipa najpewniej będą zachwyceni… Gusta.

Premiera 1 listopada tylko w Showmax

Recenzja Egzorcysty

Znajdź nas na Facebooku

Dariusz Filipek

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Pokaż pełną wersję artykułu - to jest widok uproszczony tekstu

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Loading…

Serial Ultraviolet AXN
3/10

Żenujące zagadki kryminalne Oli Serafin – recenzja serialu Ultraviolet – s01e01

Najlepsze horrory na Netflix – Halloween 2017

Najlepsze horrory na Netflix – Halloween 2017