Egzorcysta w Showmax
Inwestycja w Egzorcystę to lenistwo Showmaxu, który stać na więcej | Showmax
in

SUPER!SUPER! SMUTNESMUTNE LOLLOL SZOKSZOK OkropneOkropne

Egzorcysta w Showmax porażką, jeśli jesteś wybredny

Chyba komuś coś się pomyliło. Egzorcysta w Showmax powstaje, kiedy HBO wypuszcza drugi sezon Watahy, a Canal Plus świętuje premierę kontynuacji Belfra. Netflix już zapowiedział adaptację Wiedźmina, a Agnieszka Holland tworzy dla koncernu z Los Gatos pełnokrwisty kryminał. Co na to Showmax? Wypuszcza serial animowany twórcy Bloku Ekipa.

Zrobić tanio, zarobić dużo – wyłącznie to mi chodzi po głowie, jako powód inwestycji w kreskówkę dla dorosłych. Bartosz Walaszek ma na koncie sporo żenująco-głupawych animacji i jego Egzorcysta zapowiada się podobnie do poprzednich dokonań twórcy.

Showmax idzie na łatwiznę, jeśli chodzi o produkcje oryginalne. Jestem właśnie w trakcie oglądania świetnego drugiego sezonu Stranger Things i kiedy wreszcie zabieram się za informację prasową od Showmaxa, nie mogę się nadziwić, jak kiepsko rodzimego widza traktuje ów streaming. Bo tu nawet już nie chodzi o jakość tworów Walaszka, które mogą się podobać. Tu chodzi o oczekiwania widzów, które są nieco większe niż czas spędzony na oglądaniu popierdółkowatej produkcji o egzorcyście strzelającym do piekielnych potworków z dwururki.

Dobrą decyzją był zakup praw do seriali Marvela. Pomimo tego, że nie grzeszą jakością. Egzorcysta w Showmax to nietrafiony wybór. Pieniądze na produkcję można było zainwestować w coś wartościowszego.

Ciągle nie zdecydowałem się na odnowienie subskrypcji w Showmaksie. Na jutro pożyczę sobie konto, bo muszę napisać tekst, ale na stałe jeszcze nie chcę wracać. Obecnie w zupełności mam co oglądać na HBO GO i Netfliksie. Częściej niż nad powrotem do Showmaxu, zastanawiam się nad kontynuacją przygody z Amazon Prime Video. Egzorcysta w Showmax na pewno nie nakłoni mnie do powrotu. Za to widzowie oczekujący głupawej rozrywki w stylu Bloku Ekipa najpewniej będą zachwyceni… Gusta.

Premiera 1 listopada tylko w Showmax

Recenzja Egzorcysty

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

45 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Serial Ultraviolet AXN
3/10

Żenujące zagadki kryminalne Oli Serafin – recenzja serialu Ultraviolet – s01e01

Najlepsze horrory na Netflix – Halloween 2017

Najlepsze horrory na Netflix – Halloween 2017