el camino film breaking bad serial netflix
Plakat filmu El Camino (Netflix)
in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK

Zwiastun El Camino – filmowej kontynuacji serialu Breaking Bad

O filmowej kontynuacji Breaking Bad było ostatnio dosyć cicho, aż dziś buchnęło. Netflix i AMC pochwalili się zapowiedzią filmu El Camino, który dopowie losy Jessego Pinkmana.

El Camino to kontynuacja Breaking Bad. Przypomnę, iż serial opowiadał o chemiku i jego byłym uczniu. Walter White (Bryan Cranston) i Jesse Pinkman (Aaron Paul) produkowali najczystszą metaamfetaminę, co przyniosło im olbrzymie pieniądze i jeszcze większe problemy. Widowisko bardzo luźno wzorowane na prawdziwej historii spotkało się z uwielbieniem ze strony widzów i do dziś serial jest określany jako jeden z najwybitniejszych w dziejach. Serial doczekał się również nie gorszego spin-offu Zadzwoń do Saula, który opowiada o losach prawnika przywołanych królów mety.

Akcja filmu El Camino rozgrywa się jakiś czas po wydarzeniach z finału serialu. Na zapowiedzi filmu widzimy Skinny’ego Pete’a (Charles Baker), który nie chce wydać Jessego DEA. Szczególnie po tym, co jego przyjaciela spotkało w finałowym sezonie. Bohater przeżył prawdziwe piekło na ziemi i ledwo uszedł z życiem.

Zapewne akcja filmu będzie kręciła się wokół jego ucieczki. Opis mówi, że bohater będzie musiał pogodzić się ze swoją przeszłością i spojrzeć w przyszłość. Nie bez znaczenia będzie także tytułowy samochód.

Widowisko określane jako thriller wyreżyserował i napisał twórca Breaking Bad i Zadzwoń do Saula Vince Gilligan. Premiera filmu została ustalona na 11 października 2019 roku.

Serial Breaking Bad w serwisie Netflix >>

Serial Zadzwoń do Saula w serwisie Netflix >>

Film El Camino w serwisie Netflix >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

2 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Eternas film marvel obsada kit harington gemma chan

Do Eternals dołączyli Gemma Chan i Kit Harington. Wiemy, kogo zagrają i jak będą wyglądali Eternalsi

czarna pantera 2 data premiery

Czarna Pantera wraca! Data premiery kontynuacji padła na D23