Ad image

Zwiastun El Camino – filmowej kontynuacji serialu Breaking Bad

Dariusz Filipek
2 min czytania

Z ostatniej chwili

O filmowej kontynuacji Breaking Bad było ostatnio dosyć cicho, aż dziś buchnęło. Netflix i AMC pochwalili się zapowiedzią filmu El Camino, który dopowie losy Jessego Pinkmana.

El Camino to kontynuacja Breaking Bad. Przypomnę, iż serial opowiadał o chemiku i jego byłym uczniu. Walter White (Bryan Cranston) i Jesse Pinkman (Aaron Paul) produkowali najczystszą metaamfetaminę, co przyniosło im olbrzymie pieniądze i jeszcze większe problemy. Widowisko bardzo luźno wzorowane na prawdziwej historii spotkało się z uwielbieniem ze strony widzów i do dziś serial jest określany jako jeden z najwybitniejszych w dziejach. Serial doczekał się również nie gorszego spin-offu Zadzwoń do Saula, który opowiada o losach prawnika przywołanych królów mety.

- Reklama -
Ad image

Akcja filmu El Camino rozgrywa się jakiś czas po wydarzeniach z finału serialu. Na zapowiedzi filmu widzimy Skinny’ego Pete’a (Charles Baker), który nie chce wydać Jessego DEA. Szczególnie po tym, co jego przyjaciela spotkało w finałowym sezonie. Bohater przeżył prawdziwe piekło na ziemi i ledwo uszedł z życiem.

Zapewne akcja filmu będzie kręciła się wokół jego ucieczki. Opis mówi, że bohater będzie musiał pogodzić się ze swoją przeszłością i spojrzeć w przyszłość. Nie bez znaczenia będzie także tytułowy samochód.

Widowisko określane jako thriller wyreżyserował i napisał twórca Breaking Bad i Zadzwoń do Saula Vince Gilligan. Premiera filmu została ustalona na 11 października 2019 roku.

Serial Breaking Bad w serwisie Netflix >>

Serial Zadzwoń do Saula w serwisie Netflix >>

Film El Camino w serwisie Netflix >>

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
2 komentarze