Plakat filmu El Camino (Netflix)
in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK

Zwiastun El Camino – filmowej kontynuacji serialu Breaking Bad

O filmowej kontynuacji Breaking Bad było ostatnio dosyć cicho, aż dziś buchnęło. Netflix i AMC pochwalili się zapowiedzią filmu El Camino, który dopowie losy Jessego Pinkmana.

El Camino to kontynuacja Breaking Bad. Przypomnę, iż serial opowiadał o chemiku i jego byłym uczniu. Walter White (Bryan Cranston) i Jesse Pinkman (Aaron Paul) produkowali najczystszą metaamfetaminę, co przyniosło im olbrzymie pieniądze i jeszcze większe problemy. Widowisko bardzo luźno wzorowane na prawdziwej historii spotkało się z uwielbieniem ze strony widzów i do dziś serial jest określany jako jeden z najwybitniejszych w dziejach. Serial doczekał się również nie gorszego spin-offu Zadzwoń do Saula, który opowiada o losach prawnika przywołanych królów mety.

Akcja filmu El Camino rozgrywa się jakiś czas po wydarzeniach z finału serialu. Na zapowiedzi filmu widzimy Skinny’ego Pete’a (Charles Baker), który nie chce wydać Jessego DEA. Szczególnie po tym, co jego przyjaciela spotkało w finałowym sezonie. Bohater przeżył prawdziwe piekło na ziemi i ledwo uszedł z życiem.

Zapewne akcja filmu będzie kręciła się wokół jego ucieczki. Opis mówi, że bohater będzie musiał pogodzić się ze swoją przeszłością i spojrzeć w przyszłość. Nie bez znaczenia będzie także tytułowy samochód.

Widowisko określane jako thriller wyreżyserował i napisał twórca Breaking Bad i Zadzwoń do Saula Vince Gilligan. Premiera filmu została ustalona na 11 października 2019 roku.

Serial Breaking Bad w serwisie Netflix >>

Serial Zadzwoń do Saula w serwisie Netflix >>

Film El Camino w serwisie Netflix >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

2 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Eternas film marvel obsada kit harington gemma chan

Do Eternals dołączyli Gemma Chan i Kit Harington. Wiemy, kogo zagrają i jak będą wyglądali Eternalsi

czarna pantera 2 data premiery

Czarna Pantera wraca! Data premiery kontynuacji padła na D23