eli roth historia horroru
in

SUPER!SUPER!

Premiera dnia: “Eli Roth: Historia horroru” z trzecim sezonem na AMC

Zwiastun trzeciego sezonu serialu dokumentalnego “Eli Roth: Historia horroru” (AMC)

Na antenę polskiego AMC wraca Eli Roth z serialem dokumentalnym “Eli Roth: Historia horroru”.

CZYTAJ WIĘCEJ O:
AMC / HORRORY / ELI ROTH

“Eli Roth: Historia horroru” to odcinkowy dokument pełen gadających głów i archiwalnych materiałów z opowieściami z dreszczykiem na pierwszym planie. Widowisko nawiedziły takie znakomitości jak Edgar Wright, Quentin Tarantino, Stephen King czy Rob Zombie.

Każdy z odcinków dokumentu to inna materia. W trzecim sezonie tematami przewodnimi są między innymi kontynuacje, które nie okazały się kiepskie; horrory apokaliptyczne oraz świąteczne; a także szaleni geniusze.

Produkcję firmuje Eli Roth, który horror zna od podszewki. To w końcu on wyreżyserował “Hostel”, “Śmiertelną gorączkę”, “Kto tam?” czy “The Green Inferno”. Jego dokumentalna seria traktująca o horrorach spotkała się z bardzo przyzwoitym odbiorem wśród widzów, gdyż może poszczycić się oceną 8,1/10 przy dwóch tysiącach oddanych głosów na IMDB.

Premiera pierwszego odcinka trzeciego sezonu już 11 listopada o 22:00. Kolejne odsłony dokumentu będą pojawiały się na antenie stacji co tydzień. Niestety obecnie produkcji nie można obejrzeć w żadnym serwisie strumieniującym. O seansach powtórkowych dowiecie się na stronie AMC.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

black panther: wakanda forever letitia wright covid-19 shuri

Niezaszczepiona Letitia Wright może opóźnić premierę “Black Panther: Wakanda Forever”

ragdoll serial

Premiera dnia: “Ragdoll” na AMC+