emilia clarke secret invasion serial marvel disney plus Gra o tron
Emilia Clarke w serialu "Secret Invasion"
in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK

Emilia Clarke w Marvelu. Gwiazda “Gry o tron” z rolą w serialu “Secret Invasion”

W “Grze o tron” spaliła całe miasto. Teraz Emilia Clarke pokaże, na co ją stać w serialu “Secret Invasion”, który dla serwisu Disney+ produkuje Marvel Studios.

Emilia Clarke dołączyła do obsady “Secret Invasion”. Aktorkę znaną z “Gry o tron” zobaczymy u boku Samuela L. Jacksona, czyli marvelowskiego Nicka Fury’ego oraz Bena Mendelsohna, który kolejny raz wcieli się w Talosa. Ci dwaj aktorzy wcześniej spotkali się na planie filmu “Kapitan Marvel“. W obsadzie znaleźli się także Kingsley Ben-Adir (“The OA”) oraz Olivia Colman (“The Crown”).

Na tę chwilę nie wiemy, w kogo miałaby się wcielić Emilia Clarke. Wstępnie spekuluje się, iż mogłaby jej przypaść rola Jessiki Drew znanej również jako Spider-Woman, ale obecnie te dywagacje nie są poparte żadnymi rzeczowymi założeniami, poza tym, iż była to bardzo ważna postać dla komiksowego “Secret Invasion”. Tam właśnie śledziliśmy inwigilację i najazd pozaziemskiej rasy Skrulli na naszą planetę (komiks kupicie na polskim Amazonie).

Jedyne, czego jesteśmy pewni, to fakt podany przez Variety, że aktorka jest właśnie w trakcie finalizowania kontraktu z Marvelem. Poza “Grą o tron” mogliśmy ją wcześniej oglądać między innymi w najnowszym “Terminatorze”, filmie o Hanie Solo czy w “Last Christmas”.

Kolejne seriale Marvela w przygotowaniu

“Secret Invasion” jest jednym z wielu seriali przygotowywanych przez Marvel Studios dla serwisu Disney+. Za sobą mamy już premiery “WandaVision” oraz “Falcon i Zimowy żołnierz”, a przed nami między innymi “Hawkeye”, “Loki”, “Ms. Marvel”, “Echo”, “She-Hulk”, niezatytułowany serial z akcją osadzoną w Wakandzie, “Moon Knight”, “Ironheart” oraz “Armor Wars”.

Emilia Clarke w "Secret Ivasion"
“Gra o tron” przyniosła aktorce światową sławę, ale źle wspomina sceny, w których była nago

Ponadto w tym roku na ekranach kin, a w niektórych przypadkach również w serwisie Disney+ zobaczymy kolejne filmy Marvela – “Czarną Wdowę”, “Shang-Chi i legendę dziesięciu pierścieni”, “Eternals” oraz “Spider-Mana: No Way Home”.

Serwis Disney+ nie jest obecnie dostępny w Polsce, ale możecie uzyskać dostęp do niego, zmieniając swoją wirtualną geolokalizację dzięki popularnej usłudze NordVPN (teraz za niespełna 3 euro miesięcznie).

Cieszycie się z angażu Emilii Clarke w “Secret Invasion” czy raczej uważacie to za nietrafiony ruch po stronie Marvela? Dajcie znać w komentarzach, co myślicie o tym wyborze.

Filmy i seriale Marvela w serwisie Disney+ ▶

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

the boys sezon 3 spin-off g-men herogasm

Spin-off “The Boys” nadal się rozrasta, a w trzecim sezonie czeka na nas jeszcze więcej seksu i przemocy

mindhunter sezon 3 2021 kiedy data premiery

“Mindhunter” wróci? David Fincher rozmawia z Netflixem o trzecim sezonie