Emilia Clarke w Marvelu. Gwiazda “Gry o tron” z rolą w serialu “Secret Invasion”

Dariusz Filipek
Dariusz Filipek 28 wyświetleń
2 min czytania
Emilia Clarke w serialu "Secret Invasion"

W “Grze o tron” spaliła całe miasto. Teraz Emilia Clarke pokaże, na co ją stać w serialu “Secret Invasion”, który dla serwisu Disney+ produkuje Marvel Studios.

Emilia Clarke dołączyła do obsady “Secret Invasion”. Aktorkę znaną z “Gry o tron” zobaczymy u boku Samuela L. Jacksona, czyli marvelowskiego Nicka Fury’ego oraz Bena Mendelsohna, który kolejny raz wcieli się w Talosa. Ci dwaj aktorzy wcześniej spotkali się na planie filmu “Kapitan Marvel“. W obsadzie znaleźli się także Kingsley Ben-Adir (“The OA”) oraz Olivia Colman (“The Crown”).

Na tę chwilę nie wiemy, w kogo miałaby się wcielić Emilia Clarke. Wstępnie spekuluje się, iż mogłaby jej przypaść rola Jessiki Drew znanej również jako Spider-Woman, ale obecnie te dywagacje nie są poparte żadnymi rzeczowymi założeniami, poza tym, iż była to bardzo ważna postać dla komiksowego “Secret Invasion”. Tam właśnie śledziliśmy inwigilację i najazd pozaziemskiej rasy Skrulli na naszą planetę (komiks kupicie na polskim Amazonie).

Jedyne, czego jesteśmy pewni, to fakt podany przez Variety, że aktorka jest właśnie w trakcie finalizowania kontraktu z Marvelem. Poza “Grą o tron” mogliśmy ją wcześniej oglądać między innymi w najnowszym “Terminatorze”, filmie o Hanie Solo czy w “Last Christmas”.

Kolejne seriale Marvela w przygotowaniu

“Secret Invasion” jest jednym z wielu seriali przygotowywanych przez Marvel Studios dla serwisu Disney+. Za sobą mamy już premiery “WandaVision” oraz “Falcon i Zimowy żołnierz”, a przed nami między innymi “Hawkeye”, “Loki”, “Ms. Marvel”, “Echo”, “She-Hulk”, niezatytułowany serial z akcją osadzoną w Wakandzie, “Moon Knight”, “Ironheart” oraz “Armor Wars”.

Emilia Clarke w "Secret Ivasion"
“Gra o tron” przyniosła aktorce światową sławę, ale źle wspomina sceny, w których była nago

Ponadto w tym roku na ekranach kin, a w niektórych przypadkach również w serwisie Disney+ zobaczymy kolejne filmy Marvela – “Czarną Wdowę”, “Shang-Chi i legendę dziesięciu pierścieni”, “Eternals” oraz “Spider-Mana: No Way Home”.

Serwis Disney+ nie jest obecnie dostępny w Polsce, ale możecie uzyskać dostęp do niego, zmieniając swoją wirtualną geolokalizację dzięki popularnej usłudze NordVPN (teraz za niespełna 3 euro miesięcznie).

Cieszycie się z angażu Emilii Clarke w “Secret Invasion” czy raczej uważacie to za nietrafiony ruch po stronie Marvela? Dajcie znać w komentarzach, co myślicie o tym wyborze.

Podziel się artykułem
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x