emilia clarke secret invasion serial marvel disney plus Gra o tron
Emilia Clarke w serialu "Secret Invasion"
in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK

Emilia Clarke w Marvelu. Gwiazda “Gry o tron” z rolą w serialu “Secret Invasion”

W “Grze o tron” spaliła całe miasto. Teraz Emilia Clarke pokaże, na co ją stać w serialu “Secret Invasion”, który dla serwisu Disney+ produkuje Marvel Studios.

Emilia Clarke dołączyła do obsady “Secret Invasion”. Aktorkę znaną z “Gry o tron” zobaczymy u boku Samuela L. Jacksona, czyli marvelowskiego Nicka Fury’ego oraz Bena Mendelsohna, który kolejny raz wcieli się w Talosa. Ci dwaj aktorzy wcześniej spotkali się na planie filmu “Kapitan Marvel“. W obsadzie znaleźli się także Kingsley Ben-Adir (“The OA”) oraz Olivia Colman (“The Crown”).

Na tę chwilę nie wiemy, w kogo miałaby się wcielić Emilia Clarke. Wstępnie spekuluje się, iż mogłaby jej przypaść rola Jessiki Drew znanej również jako Spider-Woman, ale obecnie te dywagacje nie są poparte żadnymi rzeczowymi założeniami, poza tym, iż była to bardzo ważna postać dla komiksowego “Secret Invasion”. Tam właśnie śledziliśmy inwigilację i najazd pozaziemskiej rasy Skrulli na naszą planetę (komiks kupicie na polskim Amazonie).

Jedyne, czego jesteśmy pewni, to fakt podany przez Variety, że aktorka jest właśnie w trakcie finalizowania kontraktu z Marvelem. Poza “Grą o tron” mogliśmy ją wcześniej oglądać między innymi w najnowszym “Terminatorze”, filmie o Hanie Solo czy w “Last Christmas”.

Kolejne seriale Marvela w przygotowaniu

“Secret Invasion” jest jednym z wielu seriali przygotowywanych przez Marvel Studios dla serwisu Disney+. Za sobą mamy już premiery “WandaVision” oraz “Falcon i Zimowy żołnierz”, a przed nami między innymi “Hawkeye”, “Loki”, “Ms. Marvel”, “Echo”, “She-Hulk”, niezatytułowany serial z akcją osadzoną w Wakandzie, “Moon Knight”, “Ironheart” oraz “Armor Wars”.

Emilia Clarke w "Secret Ivasion"
“Gra o tron” przyniosła aktorce światową sławę, ale źle wspomina sceny, w których była nago

Ponadto w tym roku na ekranach kin, a w niektórych przypadkach również w serwisie Disney+ zobaczymy kolejne filmy Marvela – “Czarną Wdowę”, “Shang-Chi i legendę dziesięciu pierścieni”, “Eternals” oraz “Spider-Mana: No Way Home”.

Serwis Disney+ nie jest obecnie dostępny w Polsce, ale możecie uzyskać dostęp do niego, zmieniając swoją wirtualną geolokalizację dzięki popularnej usłudze NordVPN (teraz za niespełna 3 euro miesięcznie).

Cieszycie się z angażu Emilii Clarke w “Secret Invasion” czy raczej uważacie to za nietrafiony ruch po stronie Marvela? Dajcie znać w komentarzach, co myślicie o tym wyborze.

Filmy i seriale Marvela w serwisie Disney+ ▶

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

the boys sezon 3 spin-off g-men herogasm

Spin-off “The Boys” nadal się rozrasta, a w trzecim sezonie czeka na nas jeszcze więcej seksu i przemocy

mindhunter sezon 3 2021 kiedy data premiery

“Mindhunter” wróci? David Fincher rozmawia z Netflixem o trzecim sezonie