empik go koronawirus za darmo audibooki darmowe
Empik Go za darmo przez 60 dni
in

SUPER!SUPER! SEXYSEXY SZOKSZOK WTF?!WTF?! SMUTNESMUTNE LOLLOL

Empik Go – darmowy dostęp do tysięcy audiobooków i e-booków na 60 dni

Empik w związku z pandemią koronawirusa zebrał się na gest i zaoferował świetną 60-dniową promocję na Empik Premium, a co za tym idzie Empik Go, gdzie czekają na nas tysiące audiobooków, e-booków i podcasty.

Aby skorzystać z promocji, należy na stronie empik.com/czas-w-domu podać adres e-mail i uzyskać kod promocyjny. Jeśli nie macie konta w Empiku, trzeba je utworzyć. Nie musicie do usługi podpinać karty, więc nie trzeba się martwić, że po zakończeniu darmowego 60-dniowego okresu zostaniecie obciążeni kosztami.

Z kilkudziesięciu tysięcy e-booków i ponad czterech tysięcy audiobooków możecie korzystać na stronie aplikację Empik Go.

Nie tylko literatura

To nie wszystko, co dostaniecie w ramach Empik Premium. Przez dwa miesiące uzyskacie dostęp do specjalnych promocji oraz darmową dostawę zamówień powyżej 40 zł.

Jeśli nie wiecie co robić w czasie, kiedy za oknami szaleje pandemia koronawirusa i staracie się nie zwariować w domach, to warto się przyjrzeć temu, co do zaoferowania ma Empik. Normalna cena tej usługi to 39,99 zł miesięcznie.

Znajdź nas na Facebooku

Dariusz Filipek

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Loading…

seriale o wampirach wampiry w serialach

10 seriali o wampirach, które warto obejrzeć

filmy dokumentalne o epidemiach

10 seriali i filmów dokumentalnych o epidemiach, które warto obejrzeć