empik go koronawirus za darmo audibooki darmowe
Empik Go za darmo przez 60 dni
in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK LOLLOL SEXYSEXY SMUTNESMUTNE WTF?!WTF?!

Empik Go – darmowy dostęp do tysięcy audiobooków i e-booków na 60 dni

Empik w związku z pandemią koronawirusa zebrał się na gest i zaoferował świetną 60-dniową promocję na Empik Premium, a co za tym idzie Empik Go, gdzie czekają na nas tysiące audiobooków, e-booków i podcasty.

Aby skorzystać z promocji, należy na stronie empik.com/czas-w-domu podać adres e-mail i uzyskać kod promocyjny. Jeśli nie macie konta w Empiku, trzeba je utworzyć. Nie musicie do usługi podpinać karty, więc nie trzeba się martwić, że po zakończeniu darmowego 60-dniowego okresu zostaniecie obciążeni kosztami.

Z kilkudziesięciu tysięcy e-booków i ponad czterech tysięcy audiobooków możecie korzystać na stronie aplikację Empik Go.

Nie tylko literatura

To nie wszystko, co dostaniecie w ramach Empik Premium. Przez dwa miesiące uzyskacie dostęp do specjalnych promocji oraz darmową dostawę zamówień powyżej 40 zł.

Jeśli nie wiecie co robić w czasie, kiedy za oknami szaleje pandemia koronawirusa i staracie się nie zwariować w domach, to warto się przyjrzeć temu, co do zaoferowania ma Empik. Normalna cena tej usługi to 39,99 zł miesięcznie.

Znajdź nas na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

seriale o wampirach wampiry w serialach

10 seriali o wampirach, które warto obejrzeć

filmy dokumentalne o epidemiach

10 seriali i filmów dokumentalnych o epidemiach, które warto obejrzeć