erotica 2022 film netflix
"Erotica 2022" w listopadzie na Netfliksie
in

SZOKSZOK SUPER!SUPER!

“Erotica 2022”, czyli pięć historii, pięć reżyserek, pięć scenarzystek i jeden Netflix

Netflix zaprezentował zwiastun filmowej antologii “Erotica 2022”. To pierwszy film oryginalny Netflixa z Polski.

“Erotica 2022” to pięć krótkich historii, których akcja rozgrywa się w dystopijnej przyszłości, w której kobiety próbują się odnaleźć i nadać sens swoim życiom. Nie jest to proste w świecie, gdzie są one traktowane jak produkty, gdzie macierzyństwo jest nakazem, a seksualność jest represjonowana. Obserwujemy, jak bohaterki mierzą się z rzeczywistością pełną absurdów oraz chorych konfrontacji. Pięć kobiet szuka prawdziwych emocji i starają się uciec od samotności. Netflix opisując film, podsumowuje, że świat zaprezentowany w filmie nie jest prawdziwy, ale bardzo wiarygodny.

“Erotica 2022” została wyreżyserowana przez Kasię Adamik, Olgę Chajdas, Annę Jadowską, Annę Kazejak oraz Jagodę Szelc. Scenarzystkami poszczególnych segmentów są Joanna Bator, Gaja Grzegorzewska, Grażyna Plebanek, Olga Tokarczuk oraz Ilona Witkowska. W rolach głównych wystąpiły Małgorzata Bela, Agata Buzek, Sara Celler-Jezierska, Monika Pikuła oraz Agnieszka Żulewska.

⚡ PRZECZYTAJ: Czwarty sezon “The Crown” zbiera świetne oceny

“Erotica 2020” to jedna z nielicznych produkcji oryginalnych Netflixa z Polski. Do tej pory dostaliśmy “1983” oraz “W głębi lasu” i czekamy na kolejne widowiska z naszego kraju, których w przyszłym roku powinno pojawić się kilka. Najnowsza polskojęzyczna produkcja Netflixa wyląduje w serwisie 25 listopada.

Czekacie na “Erotica 2022” czy raczej traktujecie film jako ciekawostkę i kolejny zapychacz biblioteki Netflixa? Dajcie znać w komentarzach, jakie macie podejście do tej produkcji.

Oglądaj film “Erotica 2020” w serwisie Netflix ▶

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

american horror stories

“American Horror Stories” i “American Crime Story: Impeachment”, czyli jeszcze więcej serialowej grozy od Ryana Murphyego

Siły kosmiczne sezon 2 netflix serial

“Siły kosmiczne” dostają drugi sezon, kiedy lepiej oceniane seriale Netflixa gryzą ziemię