marvel eternals film
Kevin Feige nie zwalnia tempa i stawia na nową grupę - Eternals (Marvel Comics)
in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK

Eternals – nowy film Marvela coraz pewniejszy

Kiedy kilka miesięcy temu napisałem tekst zakładający, które komiksy Marvela mogą zostać zaadaptowane na duże ekrany w najbliższych latach, nie spodziewałem się wielu trafień. Jednak istnieje spore prawdopodobieństwo, że kilka razy mi się udało i jednym z nowych filmów będzie historia o Eternals.

Niedawno Kevin Feige przebąknął, iż jednym z widowisk, które rozważa Marvel Studios, jest opowieść o Eternals – rasie super-ludzi występującej na kartach komiksów od 1976 roku. Jednak Feige w przeszłości mówił o wielu prawdopodobnych projektach. Okazuje się, że ten tętni życiem i ma scenarzystów. Są nimi kuzyni, Ryan oraz Matthew K. Frippo. Panowie współpracowali wcześniej przy thrillerze Ruin, który będzie miał premierę w przyszłym roku. Mają za sobą również doświadczenie w reżyserii.

Jeśli mnie pamięć nie myli, Eternalsi tylko raz pojawili się na ekranie we własnej historii. Był to jeden z ruchomych komiksów. Całkiem porządnie wykonany, zaprezentowany w ramach martwej już chyba serii Marvel Knights Animation. I chociaż rasa/grupa wyszła spod pióra i ołówka legendy komiksu Jacka Kirby’ego to polecam Wam właśnie wspomnianą animację lub komiks Neila Gaimana i Johna Romity Jr., którzy sprawnie i ciekawie przypomnieli Eternalsów kilka lat temu.

Inne, bardzo realne projekty na przyszłość to film o Novie oraz Ms. Marvel. Marvel Studios po tegorocznych sukcesach i gonitwie po 3 miliardy dolarów, nie zwalnia tempa i możemy się spodziewać coraz większej liczby produkcji. Cztery filmy rocznie? Kto wie.

Źródło: THR

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

serial deadly class syfy deadly class

Pełnokrwista zapowiedź Deadly Class od twórców Avengers: Wojna bez granic

netflix bardzo dziki kraj netflix bardzo dziki kraj serial bardzo dziki kraj online bardzo dziki kraj recenzja
8/10

Bardzo dziki kraj – sezon 1 – recenzja serialu dokumentalnego Netflixa