marvel eternals film
Kevin Feige nie zwalnia tempa i stawia na nową grupę - Eternals (Marvel Comics)
in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK

Eternals – nowy film Marvela coraz pewniejszy

Kiedy kilka miesięcy temu napisałem tekst zakładający, które komiksy Marvela mogą zostać zaadaptowane na duże ekrany w najbliższych latach, nie spodziewałem się wielu trafień. Jednak istnieje spore prawdopodobieństwo, że kilka razy mi się udało i jednym z nowych filmów będzie historia o Eternals.

Niedawno Kevin Feige przebąknął, iż jednym z widowisk, które rozważa Marvel Studios, jest opowieść o Eternals – rasie super-ludzi występującej na kartach komiksów od 1976 roku. Jednak Feige w przeszłości mówił o wielu prawdopodobnych projektach. Okazuje się, że ten tętni życiem i ma scenarzystów. Są nimi kuzyni, Ryan oraz Matthew K. Frippo. Panowie współpracowali wcześniej przy thrillerze Ruin, który będzie miał premierę w przyszłym roku. Mają za sobą również doświadczenie w reżyserii.

Jeśli mnie pamięć nie myli, Eternalsi tylko raz pojawili się na ekranie we własnej historii. Był to jeden z ruchomych komiksów. Całkiem porządnie wykonany, zaprezentowany w ramach martwej już chyba serii Marvel Knights Animation. I chociaż rasa/grupa wyszła spod pióra i ołówka legendy komiksu Jacka Kirby’ego to polecam Wam właśnie wspomnianą animację lub komiks Neila Gaimana i Johna Romity Jr., którzy sprawnie i ciekawie przypomnieli Eternalsów kilka lat temu.

Inne, bardzo realne projekty na przyszłość to film o Novie oraz Ms. Marvel. Marvel Studios po tegorocznych sukcesach i gonitwie po 3 miliardy dolarów, nie zwalnia tempa i możemy się spodziewać coraz większej liczby produkcji. Cztery filmy rocznie? Kto wie.

Źródło: THR

Znajdź nas na Facebooku

Dariusz Filipek

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Loading…

serial deadly class syfy deadly class

Pełnokrwista zapowiedź Deadly Class od twórców Avengers: Wojna bez granic

netflix bardzo dziki kraj netflix bardzo dziki kraj serial bardzo dziki kraj online bardzo dziki kraj recenzja
8/10

Bardzo dziki kraj – sezon 1 – recenzja serialu dokumentalnego Netflixa