The Boys sezon 4

Eternals – nowy film Marvela coraz pewniejszy

Dariusz Filipek
2 min czytania
Kevin Feige nie zwalnia tempa i stawia na nową grupę - Eternals (Marvel Comics)

Z ostatniej chwili

Kiedy kilka miesięcy temu napisałem tekst zakładający, które komiksy Marvela mogą zostać zaadaptowane na duże ekrany w najbliższych latach, nie spodziewałem się wielu trafień. Jednak istnieje spore prawdopodobieństwo, że kilka razy mi się udało i jednym z nowych filmów będzie historia o Eternals.

Niedawno Kevin Feige przebąknął, iż jednym z widowisk, które rozważa Marvel Studios, jest opowieść o Eternals – rasie super-ludzi występującej na kartach komiksów od 1976 roku. Jednak Feige w przeszłości mówił o wielu prawdopodobnych projektach. Okazuje się, że ten tętni życiem i ma scenarzystów. Są nimi kuzyni, Ryan oraz Matthew K. Frippo. Panowie współpracowali wcześniej przy thrillerze Ruin, który będzie miał premierę w przyszłym roku. Mają za sobą również doświadczenie w reżyserii.

- Reklama -
Ad image

Jeśli mnie pamięć nie myli, Eternalsi tylko raz pojawili się na ekranie we własnej historii. Był to jeden z ruchomych komiksów. Całkiem porządnie wykonany, zaprezentowany w ramach martwej już chyba serii Marvel Knights Animation. I chociaż rasa/grupa wyszła spod pióra i ołówka legendy komiksu Jacka Kirby’ego to polecam Wam właśnie wspomnianą animację lub komiks Neila Gaimana i Johna Romity Jr., którzy sprawnie i ciekawie przypomnieli Eternalsów kilka lat temu.

Inne, bardzo realne projekty na przyszłość to film o Novie oraz Ms. Marvel. Marvel Studios po tegorocznych sukcesach i gonitwie po 3 miliardy dolarów, nie zwalnia tempa i możemy się spodziewać coraz większej liczby produkcji. Cztery filmy rocznie? Kto wie.

Źródło: THR

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz