Euforia s02e01 hbo max
"Euforia" wróciła i od razu narobiła wokół siebie sporo szumu
in

SUPER!SUPER!

Kontrowersyjna “Euforia” ustanowiła rekord oglądalności HBO Max

Zwiastun serialu “Euforia”

Co to był za odcinek! Drugi sezon “Euforii” zaczął się ostro — jest przemoc, jest golizna i zwyczajowo sporo tu narkotyków. Jednocześnie najnowszy epizod został okrzyknięty największą serialową premierą w dziejach HBO Max.

CZYTAJ WIĘCEJ O:
EUFORIA / HBO MAX

Uwaga! Wpis przeznaczony wyłącznie dla czytelników dorosłych

Jeśli myślicie, że pierwsza odsłona “Euforii” była mocna, to po obejrzeniu wstępu do drugiego sezonu muszę Wam powiedzieć, iż w mojej opinii cały pierwszy sezon czy epizody specjalne, to jest nic w porównaniu z tym, co można zobaczyć w pierwszym odcinku drugiego sezonu. Widowisko jest niepoprawne politycznie, pełne ćpunów, uzbrojonych po zęby przestępców, więc i zbrodni, a ilość i obrazowość nagości zaskakuje.

Już na samym wstępie widzowie są świadkami okaleczenia mężczyzny, kiedy ten z pełnym wzwodem zostaje oderwany od seksu oralnego wykonywanego przez nagą striptizerkę.

Gwiazda serialu, Zendaya, przypomniała niedawno, że ten serial jest skierowany wyłącznie dla dorosłych widzów. Według niej nawet pośród dojrzalszej widowni znajdą się tacy, którzy mogą poczuć się niekomfortowo, oglądając to kontrowersyjne widowisko. Przyznała także, że najnowszy sezon może być jeszcze mocniejszy i trudniejszy od poprzedniego.

Poniżej możecie zobaczyć najmocniejsze momenty z najnowszego odcinka “Euforii”.

“Euforia” (HBO)
“Euforia” (HBO)
“Euforia” (HBO)
“Euforia” (HBO)
“Euforia” (HBO)
“Euforia” (HBO)
“Euforia” (HBO)
“Euforia” (HBO)

Wielki hit HBO Max

Mimo kontrowersji, a może też nieco dzięki nim, nowy sezon jest olbrzymim hitem. HBO ogłosiło, iż premiera drugiego sezonu przyciągnęła w niedzielę wieczorem 2,4 miliony widzów na wszystkich platformach należących do firmy. Tym samym pierwszy odcinek drugiego sezonu jest najchętniej oglądaną premierą serialową od czasu startu HBO Max.

HBO poinformowało, że debiutujący właśnie drugi sezon serialu stworzony przez Sama Levinsona osiągnął ponad dziewięć razy lepszy wynik od premiery pierwszej odsłony, która odbyła się w 2019 roku.

Ponadto odcinki pierwszego sezonu były ośmioma z dziesięciu najchętniej oglądanych produkcji HBO Max. Co wskazuje na to, że widzowie zaraz przed premierą drugiej odsłony zdecydowali się na przyswojenie lub odświeżenie sobie serialu z gwiazdą “Spider-Man: Bez drogi do domu”.

W Polsce na HBO GO

Serial opowiadający o dramacie uzależnionej od narkotyków Rue możecie oglądać w Polsce na HBO GO. Pierwszy odcinek jest już dostępny, a kolejne będą pojawiały się w serwisie co poniedziałek.

Produkcja pomimo licznych kontrowersji zachwyciła widownię. Na Rotten Tomatoes pierwszy sezon ma ocenę 7,3/10, odcinek specjalny “Trouble Don’t Last Always” 8,6/10, odcinek specjalny “Fuck Anyone Who’s Not a Sea Blob” 7,9/10, a drugi sezon na tę chwilę krytycy oceniają na 7/10. Widzowie serial koprodukowany przez HBO i A24 oceniają w serwisie IMDB na 8,4/10, a na polskim Filmwebie na 7,9/10. Z kolei polscy krytycy wystawili “Euforii” na Mediakrytyku notę 7/10.

“Euforię” online obejrzycie w serwisie HBO GO ▶

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

dexter new blood spin-off harrison

Czy powstanie serial z Harrisonem? Twórca “Dexter: New Blood” o potencjalnym spin-offie

oszukać przeznaczenie 6 hbo max jon watts film

“Oszukać przeznaczenie” na HBO Max od twórcy “Spider-Man: Bez drogi do domu”