event horizon ukryty wymiar horror film sci-fi amazon prime video
Ukryty wymiar (źródło: kadr z filmu; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER! LOLLOL

Event Horizon – Amazon Prime Video reanimuje kosmiczny horror

Amazon zainwestował w kolejny potencjalny hit fantastycznonaukowy. Serwis przejął The Expanse, będzie dystrybuował na rynkach międzynarodowych Star Trek: Picard, a także wyprodukuje remake filmu Ukryty wymiar.

Ukryty wymiar wyreżyserował Paul W. S. Anderson, mistrz kina klasy-b, który nakręcił film zaraz po adaptacji gry Mortal Kombat. Serialową wersją zajmie się Adam Wingard, reżyser filmów Gość, Następny jesteś ty, a także nowej wersji Blair Witch. Wingard kręcił również serial Outcast i podjął się wyreżyserowania blockbustera Godzilla vs. Kong. Tym samym wydaje się odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu.

Filmowy Ukryty wymiar to jeden z bardziej niedocenionych horrorów sci-fi lat 90. Przypomnę, że akcja widowiska rozgrywa się w 2047, kiedy ekipa ratunkowa odnalazła statek zaginiony od 7 lat, a później rzeczy przybierały koszmarny obrót. Film możecie obejrzeć na Ipli oraz na iTunes.

Źródło: BD

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

2 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

szkoła dla elity sezon 2 data premiery zwiastun netflix premiera

Szkoła dla elity wraca we wrześniu na Netflix

atlanta sezon 3 4 serial fx

Atlanta powróci z dwoma nowymi sezonami