The Boys sezon 4

Netflix Polska oficjalnie zapowiada Everything Sucks!

Dariusz Filipek
1 min czytania
Tłem akcji dla Everything Sucks! będą lata 90. (Netflix)

Z ostatniej chwili

Netflix właśnie opublikował zapowiedź nowego serialu komediowego Everything Sucks!. Widowisko zabierze nas w technologiczny paleolit, kiedy nie było internetu i jaraliśmy się filmami z wypożyczalni wideo, a na uszach grały nam słuchawki podłączone do walkmanów.

Tak. Tłem akcji dla Everything Sucks! będą lata 90. Będziemy obserwowali dwie ścierające się grupy licealnych wyrzutków – fanów filmów i miłośników teatru. Idealny temat na dziś. Bo chociaż wiele się od tego czasu zmieniło, tak ciągle kłócimy się o głupstwa, zapominając, że różnorodność powinna ubarwiać życie, a nie tworzyć podziałów.

- Reklama -
Ad image

Pamiętasz te czasy, gdy zamiast profilu na Facebooku wyrażało się siebie poprzez ubrania i naszywki? Oto życie licealistów w 1996 r.

– Czytam opis Netflixa na YouTube.

Zapowiada się ciekawie. Z Everything Sucks! może urodzić się coś nietuzinkowego, a przede wszystkim zabawnego i niegrzecznego. Pierwszy sezon serialu liczy sobie 10 odcinków. Za produkcję odpowiada Ben York Jones (Nowość) oraz Michael Mohan (People You May Know) – twórcy z dorobkiem małym, ale interesującym. W serialu wystąpi plejada młodych aktorek i aktorów. Premiera już niedługo, bo 16 lutego.

Everything Sucks! na Netfliksie

Źródło: YouTube – Netflix Polska

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz