Everything Sucks netflix serial 2018
Tłem akcji dla Everything Sucks! będą lata 90. (Netflix)
in

SZOKSZOK

Netflix Polska oficjalnie zapowiada Everything Sucks!

Netflix właśnie opublikował zapowiedź nowego serialu komediowego Everything Sucks!. Widowisko zabierze nas w technologiczny paleolit, kiedy nie było internetu i jaraliśmy się filmami z wypożyczalni wideo, a na uszach grały nam słuchawki podłączone do walkmanów.

Tak. Tłem akcji dla Everything Sucks! będą lata 90. Będziemy obserwowali dwie ścierające się grupy licealnych wyrzutków – fanów filmów i miłośników teatru. Idealny temat na dziś. Bo chociaż wiele się od tego czasu zmieniło, tak ciągle kłócimy się o głupstwa, zapominając, że różnorodność powinna ubarwiać życie, a nie tworzyć podziałów.

Pamiętasz te czasy, gdy zamiast profilu na Facebooku wyrażało się siebie poprzez ubrania i naszywki? Oto życie licealistów w 1996 r.

– Czytam opis Netflixa na YouTube.

Zapowiada się ciekawie. Z Everything Sucks! może urodzić się coś nietuzinkowego, a przede wszystkim zabawnego i niegrzecznego. Pierwszy sezon serialu liczy sobie 10 odcinków. Za produkcję odpowiada Ben York Jones (Nowość) oraz Michael Mohan (People You May Know) – twórcy z dorobkiem małym, ale interesującym. W serialu wystąpi plejada młodych aktorek i aktorów. Premiera już niedługo, bo 16 lutego.

Everything Sucks! na Netfliksie

Źródło: YouTube – Netflix Polska

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

hulu w polsce 2018

Czas na Hulu w Polsce? Serwis będzie w 2018 roku niczym HBO

Netflix i Agnieszka Holland

Netflix i Agnieszka Holland muszą zmagać się z prawicowymi trollami