falcon and the winter soldier kiedy premiera obsada gdzie obejrzeć online ile odcinków baron zemo disney plus
Falcon and the Winter Soldier (źródło: Marvel Studios; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK SMUTNESMUTNE OkropneOkropne

Baron Zemo w masce! Falcon i Zimowy Żołnierz spotkają starego wroga

Baron Zemo wraca. Falcon i Zimowy Żołnierz będą musieli stawić czoło przeciwnikowi, który wywołał niemałe spustoszenie podczas wydarzeń znanych z filmu Kapitana Ameryki: Wojna bohaterów.

Terrorysta, który był punktem zapalnym w trzecim solowym (powiedzmy) filmie o przygodach Kapitana Ameryki, będzie również przeciwnikiem głównych bohaterów serialu Falcon and the Winter Soldier. Jednak tym razem postać odgrywana przez Daniela Bruhla założy klasyczną, znaną z komiksów maskę. Miał to zrobić już w Wojnie bohaterów, ale zrezygnowano z tego pomysłu.

W filmie Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów Zemo mścił się za śmierć bliskich, którą spowodowały wydarzenia znane z Avengers: Czas Ultrona. Pierwszy raz wspomniano go w komiksie Avengers #4 z 1964 roku, a pojawił się w całej okazałości niedługo później. Chociaż nie posiada żadnych nadludzkich mocy, to dzięki niezwykłej inteligencji, umiejętnościom taktycznym, wysokiemu wyszkoleniu bojowemu i nauce, nieraz potrafił nadrabiać dystans do superbohaterów.

https://www.instagram.com/p/B0RLm8MIS5g/

Nie tylko on pojawi się w nieco innej garderobie. Również grany przez Anthony’ego Mackiego Falcon ma zmienić barwy. Ponoć jego bohater będzie miał strój przypominający ten znany z komiksów, w których dzierżył tarczę Kapitana Ameryki.

Falcon and the Winter Soldier anthony mackie tarcza kapitana ameryki nowy kapitan ameryka falcon
Anthony Mackie będzie nosił tarczę Kapitana Ameryki w serialu Falcon and the Winter Soldier

Akcja serialu ma się rozgrywać niedługo po wydarzeniach znanych z filmu Avengers: Koniec gry. Przypomina, iż w tym tam [spoiler] Falcon przejął tarczę Kapitana Ameryki od Steve’a Rogersa.

Falcon and the Winter Soldier – kiedy premiera, ile odcinków i gdzie obejrzeć online?

Poza tą dwójką w serialu zobaczymy Sebastiana Stana w roli Zimowego Żołnierza, a Emily VanCamp wróci do roli Sharon Carter. Serial będzie miał 6 odcinków, a jego premiera została ustalona na sierpień 2020 roku. Widowisko będzie można obejrzeć w serwisie Disney Plus.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

czarna wdowa film 2020 premiera marvel black widow

W żadnym innym filmie Marvela nie ma tyle akcji, co w Czarnej Wdowie

netflix sierpień 2019 seriale filmy nowości premiery aktualizacja
7/10

Netflix sierpień 2019 – lista premier seriali i filmów oraz ocena ramówki