falcon and the winter soldier kiedy premiera obsada gdzie obejrzeć online ile odcinków baron zemo disney plus
Falcon and the Winter Soldier (źródło: Marvel Studios; edycja: Popkulturyści)
in

Baron Zemo w masce! Falcon i Zimowy Żołnierz spotkają starego wroga

Baron Zemo wraca. Falcon i Zimowy Żołnierz będą musieli stawić czoło przeciwnikowi, który wywołał niemałe spustoszenie podczas wydarzeń znanych z Kapitana Ameryki: Wojna bohaterów.

Baron Zemo wraca. Falcon i Zimowy Żołnierz będą musieli stawić czoło przeciwnikowi, który wywołał niemałe spustoszenie podczas wydarzeń znanych z filmu Kapitana Ameryki: Wojna bohaterów.

Terrorysta, który był punktem zapalnym w trzecim solowym (powiedzmy) filmie o przygodach Kapitana Ameryki, będzie również przeciwnikiem głównych bohaterów serialu Falcon and the Winter Soldier. Jednak tym razem postać odgrywana przez Daniela Bruhla założy klasyczną, znaną z komiksów maskę. Miał to zrobić już w Wojnie bohaterów, ale zrezygnowano z tego pomysłu.

W filmie Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów Zemo mścił się za śmierć bliskich, którą spowodowały wydarzenia znane z Avengers: Czas Ultrona. Pierwszy raz wspomniano go w komiksie Avengers #4 z 1964 roku, a pojawił się w całej okazałości niedługo później. Chociaż nie posiada żadnych nadludzkich mocy, to dzięki niezwykłej inteligencji, umiejętnościom taktycznym, wysokiemu wyszkoleniu bojowemu i nauce, nieraz potrafił nadrabiać dystans do superbohaterów.

Nie tylko on pojawi się w nieco innej garderobie. Również grany przez Anthony’ego Mackiego Falcon ma zmienić barwy. Ponoć jego bohater będzie miał strój przypominający ten znany z komiksów, w których dzierżył tarczę Kapitana Ameryki.

Falcon and the Winter Soldier anthony mackie tarcza kapitana ameryki nowy kapitan ameryka falcon
Anthony Mackie będzie nosił tarczę Kapitana Ameryki w serialu Falcon and the Winter Soldier

Akcja serialu ma się rozgrywać niedługo po wydarzeniach znanych z filmu Avengers: Koniec gry. Przypomina, iż w tym tam [spoiler] Falcon przejął tarczę Kapitana Ameryki od Steve’a Rogersa.

Falcon and the Winter Soldier – kiedy premiera, ile odcinków i gdzie obejrzeć online?

Poza tą dwójką w serialu zobaczymy Sebastiana Stana w roli Zimowego Żołnierza, a Emily VanCamp wróci do roli Sharon Carter. Serial będzie miał 6 odcinków, a jego premiera została ustalona na sierpień 2020 roku. Widowisko będzie można obejrzeć w serwisie Disney Plus.

Co o tym myślisz? Daj znać w komentarzu. Nie zapomnij też polubić nas na Facebooku i dodać do RSS lub bezpośrednio na Feedly. Jesteśmy także na Twitterze i Wykopie. Możesz również wesprzeć nas przez PayPal i zadać pytanie przez e-mail!

czarna wdowa film 2020 premiera marvel black widow

W żadnym innym filmie Marvela nie ma tyle akcji, co w Czarnej Wdowie

netflix sierpień 2019 seriale filmy nowości premiery aktualizacja
7/10

Netflix sierpień 2019 – lista premier seriali i filmów oraz ocena ramówki