in

SUPER!SUPER!

Fargo wraca – mamy zwiastun czwartego sezonu serialu z Chrisem Rockiem

fargo sezon 4 zwiastun serial
Zwiastun czwartego sezonu serialu Fargo (FX)

Kryminalna czarna komedia Fargo wraca z czwartym sezonem. Tym razem w jednej z kluczowych ról tej doskonale ocenianej antologii, zobaczymy Chrisa Rocka.

Czwarty sezon Fargo zdobi slogan “Rodzina jest skomplikowana. Zbrodnia jest zorganizowana”. Widowisko stacji FX doczekało się do tej pory trzech świetnych sezonów, chociaż najmniej zajmujący był ostatni, po którym Noah Hawley postanowił na chwilę odpocząć od pisania serialu. Jednak wraca w wielkim stylu i cofa się z fabułą do lat 50., gdzie w Kansas City ścierają się Afroamerykanie z Włochami.

Poza Chrisem Rockiem w serialu zobaczymy m.in. Jasona Schwartzmana (Grand Budapest Hotel), Bena Whishawa (Pachnidło), Timothy’ego Olyphanta (Justified), Glynna Turmana (The Wire) oraz Jessie Buckley (Czarnobyl).

Fargo inspirowane kultowym filmem braci Coenów z 1996 roku, wraca do stacji FX i serwisu Hulu już 19 kwietnia 2020 roku. Jeśli jeszcze widowiska nie znacie, warto je nadrobić, gdyż jest doceniane zarówno przez krytyków, widzów, jak i zdobyło mnóstwo nagród branżowych. Polecam!

Oglądaj serial Fargo w serwisie HBO GO >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

doctor strange in the multiverse of madness reżyser scott derrickson marvel

Doktor Strange in the Multiverse of Madness traci reżysera. Scott Derrickson nie nakręci filmu dla Marvela

morbius joker star trek dragon ball

Jared Leto jako Morbius, Star Trek: Picard z drugim sezonem, Dragon Ball na memach i schody z Jokera w reklamie Burger Kinga