in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK

Filmowa kontynuacja Breaking Bad pojawi się na Netfliksie

Film Breaking Bad Netflix
Filmowa kontynuacja Breaking Bad pojawi się na Netfliksie (źródło: AMC; edycja: Popkulturyści)

Kilka miesięcy temu pojawiła się informacja, że powstaje filmowa kontynuacja Breaking Bad. Dziś media donoszą, że w projekt stacji AMC zaangażował się Netflix.

Netflix bardzo wierzy w projekty związane z serialem Breaking Bad. Amerykański gigant streamingowy nie tylko nabył prawa do serialu, ale również wyłożył pieniądze na produkcję spin-offu Zadzwoń do Saula. Oba seriale z powodzeniem pokazuje widzom na świecie. Według Deadline Netflix pokaże również premierowo filmową kontynuację Breaking Bad.

Na tę chwilę niewiele wiadomo o nadchodzącym filmie. Nie znamy nawet jego tytułu. Wiemy jednak, iż scenariusz napisał i wyreżyseruje twórca serialowej serii, czyli Vince Gilligan, który poza wieloma serialami, jeszcze nie miał okazji stanąć za sterami filmu. Pojawiają się także głosy, iż jeszcze nie podjęto ostatecznej decyzji, czy faktycznie będzie to film, czy miniserial. Kontynuacja Breaking Bad jest na potrzeby produkcji nazywana Greenbriar.

Pojawiały się informacje, iż widowisko miałoby traktować o dalszych przygodach Jessego Pinkmana, granego przez Aarona Paula. Film zaszczyci również główny bohater Breaking Bad, czyli Walter White, w którego wcielał się Bryan Cranston. Jednak aktor powiedział, że nie wie, czy będzie to coś nowego, czy tylko jakieś formy retrospekcji, gdyż jeszcze nie widział scenariusza.

Serial Breaking Bad w serwisie Netflix >>

Serial Zadzwoń do Saula w serwisie Netflix >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Devil in the White City serial

Devil in the White City od Martina Scorsese i Leonardo DiCapro jednak serialem

Karina lodu 2 zwiastun

Kraina lodu 2 ze zwiastunem jeszcze większych przygód