The Boys sezon 4

Powstaje film osadzony w świecie Breaking Bad

Dariusz Filipek
2 min czytania
Breaking Bad (AMC)

Z ostatniej chwili

Jak donosi The Hollywood Reporter, stacja AMC i Sony Pictures Television przygotowują film osadzony w świecie serialu Breaking Bad.

Przypominam, że Breaking Bad opowiada o cichym i spokojnym nauczycielu chemii (w tej roli Bryan Cranston jako Walter White), który po odkryciu, że jest chory na raka, postanawia przed śmiercią zapewnić byt swojej rodzinie i zaczyna produkować wraz ze swoim byłym uczniem (Aaron Paul jako Jesse Pinkman), najczystszą odmianę metaamfetaminy. Widowisko doczekało się pięciu sezonów.

- Reklama -
Ad image

Za produkcją filmu stoi Vince Gilligan – twórca serialu. Źródło informacji donosi, że Gilligan napisze scenariusz, wyprodukuje, a być może również wyreżyseruje film.

Producenci, Mark Johnson i Melissa Bernstein, są również powiązani z projektem filmowym, który ma opowiadać o ucieczce porwanego mężczyzny i próbie odzyskania wolności. Oczekuje się, że produkcja rozpocznie się w tym miesiącu w Nowym Meksyku. The New Mexico Film Office potwierdziło, że projekt z tytułem Greenbrier (najpewniej tytuł roboczy) ma być u nich kręcony.

Breaking Bad jest określany jako jeden z najznakomitszych seriali w dziejach i coś w tym jest.

Widowisko doczekało się – w mojej opinii – nie gorszego spin-offu, czyli Zadzwoń do Saula, którego akcja rozpoczyna się przed wydarzeniami z głównej serii.

AMC ostatnio poszerza strategię o filmy związane ze swoimi najznakomitszymi widowiskami. Najpierw zapowiedziano trzy długometrażowe filmy osadzone w świecie The Walking Dead. Na tę chwilę nie mamy pewności, czy filmowy Breaking Bad będzie można obejrzeć w kinach, czy produkcja powstaje na potrzeby telewizji i streamingu.

Serial Breaking Bad w serwisie Netflix >>

[interaction id=”5be3579955f14f1222a76e0a”]

- Reklama -
Skazana Max serial

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz