in ,

SUPER!SUPER! SZOKSZOK

Powstaje film osadzony w świecie Breaking Bad

film breaking bad film
Breaking Bad (AMC)

Jak donosi The Hollywood Reporter, stacja AMC i Sony Pictures Television przygotowują film osadzony w świecie serialu Breaking Bad.

Przypominam, że Breaking Bad opowiada o cichym i spokojnym nauczycielu chemii (w tej roli Bryan Cranston jako Walter White), który po odkryciu, że jest chory na raka, postanawia przed śmiercią zapewnić byt swojej rodzinie i zaczyna produkować wraz ze swoim byłym uczniem (Aaron Paul jako Jesse Pinkman), najczystszą odmianę metaamfetaminy. Widowisko doczekało się pięciu sezonów.

Za produkcją filmu stoi Vince Gilligan – twórca serialu. Źródło informacji donosi, że Gilligan napisze scenariusz, wyprodukuje, a być może również wyreżyseruje film.

Producenci, Mark Johnson i Melissa Bernstein, są również powiązani z projektem filmowym, który ma opowiadać o ucieczce porwanego mężczyzny i próbie odzyskania wolności. Oczekuje się, że produkcja rozpocznie się w tym miesiącu w Nowym Meksyku. The New Mexico Film Office potwierdziło, że projekt z tytułem Greenbrier (najpewniej tytuł roboczy) ma być u nich kręcony.

Breaking Bad jest określany jako jeden z najznakomitszych seriali w dziejach i coś w tym jest.

Widowisko doczekało się – w mojej opinii – nie gorszego spin-offu, czyli Zadzwoń do Saula, którego akcja rozpoczyna się przed wydarzeniami z głównej serii.

AMC ostatnio poszerza strategię o filmy związane ze swoimi najznakomitszymi widowiskami. Najpierw zapowiedziano trzy długometrażowe filmy osadzone w świecie The Walking Dead. Na tę chwilę nie mamy pewności, czy filmowy Breaking Bad będzie można obejrzeć w kinach, czy produkcja powstaje na potrzeby telewizji i streamingu.

Serial Breaking Bad w serwisie Netflix >>

[interaction id=”5be3579955f14f1222a76e0a”]

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

berlińskie psy zwiastun niemiecki serial netflixa

Berlińskie psy – Netflix zapowiada thriller prosto z Niemiec

Mowgli: Legenda dżungli

Mowgli: Legenda dżungli – kit czy strategia?