film dumbo film zwiastun dumbo zwiastun trailer dumbo trailer 2019 dumbo 2019
Fragment plakatu filmu Dumbo (Disney)
in

SUPER!SUPER!

Zwiastun Dumbo to jedna z najpiękniejszych zapowiedzi filmowych ostatnich lat

Chociaż jestem rocznikiem 84, to Dumbo z 1941 roku jest jedną z moich najukochańszych klasycznych animacji Disneya. A właściwie animacji w ogóle. Tym bardziej cieszę się, że przyszłoroczna aktorska wersja zapowiada się tak magicznie.

Dumbo to historia młodziutkiego słonia o niezwykle dużych uszach, który zabawia cyrkową gawędź. Ta niezwykle poruszająca historia doczeka się reinterpretacji, którą obejrzymy na ekranach kin pod koniec marca 2019 roku. Widowisko zapowiada się ujmująco. Zresztą obejrzyjcie zwiastun i oceńcie sami.

Dumbo to kolejna aktorska wersja disneyowskiej animacji. Wcześniej mogliście obejrzeć m.in. remake Śpiącej królewny (Czarownicę), Kopciuszka, Księgi dżungli oraz Pięknej i Bestii.

Te filmy świetnie radzą sobie w kinach i rozkochują widzów, więc nie dziwne, że Disney planuje kolejne produkcje. Poza Dumbo w najbliższych latach zobaczycie na pewno nowego Króla Lwa, Mulan oraz Aladyna.

Gwarantem tego, że Dumbo będzie filmem na miarę naszych oczekiwań, jest reżyser, czyli Tim Burton, którego nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Film nakręcił do scenariusza Ehrena Krugera, który stoi za skryptami do serii Transformers. I chociaż wiem, że nie jest to najlepsza wizytówka, to ma na koncie również świetne Arlington Road. Ponadto widowisko zaszczyciła aktorska śmietanka. W filmie zobaczycie m.in. Evę Green, Michaela Keatona, Colina Farrella (ojca Henry’ego Tadeusza – pozdrawiam panią Alicję) oraz Danny’ego DeVito.

plakat dumbo 2019
Plakat filmu Dumbo (Disney)

Aktualizacja: właśnie ukazał się zwiastun Dumbo po polsku.

Źródło: YouTube – Disney Movie Trailers

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

obecność zakonnica film zakonnica 2018 the nun

Przestraszyłem się Zakonnicy. Sprawdźcie zwiastun spin-offu Obecności

Comcast dał 65 miliardów powodów, żeby nie sprzedać Foxa Disneyowi