The Boys sezon 4

Romans od Amazonu – pojawił się pełen zwiastun filmu Life Itself

Dariusz Filipek
2 min czytania

Z ostatniej chwili

Filmowe studio Amazonu to fabryka świetnych produkcji, nierzadko z oscarowymi ambicjami (Manchester by the Sea, Klient). Romantyczne widowisko Life Itself jest jednym z sześciu filmów wytwórni, które zobaczymy jeszcze w tym roku.

Life Itself skupia się na mieszkającej w Nowym Jorku młodej parze, Abby (Olivia Wilde aka 13) i Willu (Oscar Isaac), których studencki romans przechodzi w małżeństwo oraz narodziny pierwszego dziecka. Jest to punkt wyjściowy, by zaprezentować widzowi opowieść o miłości łączącej różne pokoleniach ludzi, której echa zaprowadzą widza aż do małej hiszpańskiej wsi.

- Reklama -
Ad image

Zanim Life Itself trafi na Amazon Prime Video, czeka nas wizyta w kinie.

Amazon postępuje inaczej niż Netflix i najpierw swoje filmy tradycyjnie dystrybuuje w kinach, a dopiero później trafiają na streaming. Miejmy nadzieję, że platforma Amazon Prime Video zacznie wreszcie działać w Polsce na zdrowych zasadach i będziemy mogli oglądać więcej, lepiej i szybciej. Na razie jesteśmy skazani na usługę niepełnosprawną, kiedy porównać ją z tym, co oferuje się widzom w innych krajach.

Obok Oscara Isaaca i Olivii Wild w filmie zobaczymy Antonio Banderasa, Olivię Cooke, Mandy’ego Patinkina oraz Samuela L. Jacksona. Film wyreżyserował i napisał Dan Fogelman, którego możecie kojarzyć z pracy nad serialem This Is Us i Galavant oraz filmu Kocha, lubi, szanuje.

Światowa premiera Life Itself odbędzie się 21 września.

film Life Itself film Life Itself amazon Life Itself
Plakat filmu Life Itself (Amazon Studios)

Źródło: YouTube – Amazon Studios

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
2 komentarze