in

Romans od Amazonu – pojawił się pełen zwiastun filmu Life Itself

Filmowe studio Amazonu to fabryka świetnych produkcji, nierzadko z oscarowymi ambicjami (Manchester by the Sea, Klient). Romantyczne widowisko Life Itself jest jednym z sześciu filmów wytwórni, które zobaczymy jeszcze w tym roku.

Life Itself skupia się na mieszkającej w Nowym Jorku młodej parze, Abby (Olivia Wilde aka 13) i Willu (Oscar Isaac), których studencki romans przechodzi w małżeństwo oraz narodziny pierwszego dziecka. Jest to punkt wyjściowy, by zaprezentować widzowi opowieść o miłości łączącej różne pokoleniach ludzi, której echa zaprowadzą widza aż do małej hiszpańskiej wsi.

Zanim Life Itself trafi na Amazon Prime Video, czeka nas wizyta w kinie.

Amazon postępuje inaczej niż Netflix i najpierw swoje filmy tradycyjnie dystrybuuje w kinach, a dopiero później trafiają na streaming. Miejmy nadzieję, że platforma Amazon Prime Video zacznie wreszcie działać w Polsce na zdrowych zasadach i będziemy mogli oglądać więcej, lepiej i szybciej. Na razie jesteśmy skazani na usługę niepełnosprawną, kiedy porównać ją z tym, co oferuje się widzom w innych krajach.

Obok Oscara Isaaca i Olivii Wild w filmie zobaczymy Antonio Banderasa, Olivię Cooke, Mandy’ego Patinkina oraz Samuela L. Jacksona. Film wyreżyserował i napisał Dan Fogelman, którego możecie kojarzyć z pracy nad serialem This Is Us i Galavant oraz filmu Kocha, lubi, szanuje.

Światowa premiera Life Itself odbędzie się 21 września.

film Life Itself film Life Itself amazon Life Itself
Plakat filmu Life Itself (Amazon Studios)

Źródło: YouTube – Amazon Studios

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

2 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Serial Ghul – Netflix zapowiedział bardzo mroczny, klaustrofobiczny horror

Castle Rock – mamy zwiastun serialu Hulu, który zgłębia świat Stephena Kinga