Film Potrójna granica zwiastun
Potrójna granica (źródło: Netflix; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER!

Potrójna granica coraz bliżej. Netflix pokazał kolejny zwiastun i podał datę premiery filmu

Jeszcze rok temu napisałbym, że Netflix ma olbrzymi problem z filmami, ale dziś rzecz wygląda zupełnie inaczej. Ciągle nie jest idealnie, jednak filmy Netflixa coraz częściej pokazują klasę. Wszystko wskazuje na to, że Potrójna granica będzie kolejną produkcją, która udowodni, że serwis pozytywnie przedefiniuje pojęcie filmu telewizyjnego. A właściwie streamingowego.

Potrójna granica to opowieść o byłych agentach specjalnych, którzy wyruszają na ostatnią misję. Jednak nie ku chwale ojczyzny, ale dla własnego zysku. Postanawiają skroić kartel narkotykowy w Ameryce Południowej. W ten sposób mają sobie zrekompensować lata służby, podczas których przelewali krew za kraj, nie dostając w zamian wiele. Stawka jest wysoka, bo idzie o 75 milionów dolarów. Jednak okazuje się, że sama akcja to nie jest wielka sprawa. Przytłoczą ich dopiero jej konsekwencje.

Premiera Potrójnej granicy odbędzie się na Netfliksie 13 marca. Widowisko będzie można zobaczyć również w wybranych kinach.

Poza doborową obsadą (Ben Affleck, Pedro Pascal, Oscar Isaac, Charlie Hunnam i Garrett Hedlund) widowisko może poszczycić się również świetnymi twórcami. Reżyseruje J.C. Chandor, który dał się poznać od najlepszej strony, dzięki takim produkcjom jak Chciwość oraz Rok przemocy. Scenariusz do filmu napisał z Markiem Boalem, który na filmach wojennych zjadł zęby (Wróg numer jeden i The Hurt Locker. W pułapce wojny).

Zwiastuny zapowiadają świetne heistowe widowisko, przepełnione akcją i dramatami. Po prostu mięsiste męskie kino, w którym nie obejdzie się bez strzelanin i wybuchów.

Pierwszy zwiastun Potrójnej granicy.

Film Potrójna granica w serwisie Netflix >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Film Alita: Battle Angel recenzja
8/10

Alita: Battle Angel – recenzja filmu sci-fi

Netflix Miłość śmierć i roboty serial

Netflix pokaże Miłość, śmierć i roboty. Antologię, jakiej świat nie widział