Film scores for Netflix - oceny z IMDB, Filmweb, Metacritic i Nflix na Netfliksie
8/10
Film scores for Netflix to proste narzędzie, które dodaje do Netflixa oceny filmów i seriali z Filmwebu, IMDB, Metacritic i z Nflix.pl. (Netflix)
in ,

SUPER!SUPER! LOLLOL SMUTNESMUTNE SZOKSZOK OkropneOkropne

Film scores for Netflix – oceny z IMDB, Filmweb, Metacritic i Nflix na Netfliksie

O Film scores for Netflix wspomniałem przy okazji artykułu o najciekawszych rozszerzeniach do Google Chrome, które ubogacają korzystanie z Netflixa. Jednak przez te kilka miesięcy wtyczka ewoluowała i warto przyjrzeć się jej raz jeszcze.

Film scores for Netflix to proste narzędzie, które dodaje na witrynie internetowej Netflixa oceny filmów i seriali z Filmwebu, IMDB, Metacritic i co nieoczywiste, również ze strony Nflix.pl. Sami wybieracie, z którego serwisu ocena ma pojawić się na banerze produkcji. Po kliknięciu zakładki widowiska ukazują się wyniki ze wszystkich czterech witryn. Co jest niezwykle przydatne, gdyż nie musimy wyszukiwać i sprawdzać not poszczególnych tytułów – wtyczka załatwia to za nas. Tym samym istnieje o wiele mniejsze prawdopodobieństwo, że trafimy na coś słabego i oczywiście oszczędzamy czas.

W przeciwieństwie do większości tego typu rozszerzeń niemal nie pojawia się problem polskich tytułów. Poprawnie wyświetlają się zarówno oceny z IMDB, jak i Filmwebu – nie ważne, czy tytuł danej produkcji jest spolszczony, czy nie. Są za to pewne problemy z Metacritic. Często oceny się nie wyświetlają, chociaż dane widowisko ma notę na tej stronie. A szkoda, bo bardzo cenię sobie ten agregat opinii krytyków. W ostatnim czasie stawiam go ponad Rotten Tomatoes, który to niedawno ostro sobie naskrobał.

Film scores for Netflix - oceny z IMDB, Filmweb, Metacritic i Nflix na Netfliksie
Pomimo jednej wady Film scores for Netflix to najlepsza tego typu wtyczka na rynku

Tym samym zostaję z Film scores for Netflix na dłużej. Wcześniej używałem wtyczki Netflix Plus Plus, która proponowała podobne rozwiązanie. Jednak porównując jedno do drugiego, o wiele bardziej wadliwe. Myślę, że wielu z Was również przypadnie do gustu, gdyż na Netflixowym systemie oceniania niestety ciężko polegać. Jeśli korzystacie z Netflixa przez Google Chrome, to na tę chwilę nie widzę lepszego rozszerzenia.

Film scores for Netflix na Google Chrome Web Store

Wersja na Firefox

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Film scores for Netflix
8/10
8/10

Ocena końcowa

Masz Netflixa? Przyda się.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Kto wygrał Złote Globy 2018 the golden globes

Sprawdź kto wygrał Złote Globy 2018 – cała 75. gala online

Hannibal Lecter w spódnicy - recenzja serialu Modliszka - sezon 1
6/10

Hannibal Lecter w spódnicy – recenzja serialu Modliszka – sezon 1