Film scores for Netflix - oceny z IMDB, Filmweb, Metacritic i Nflix na Netfliksie
8/10
Film scores for Netflix to proste narzędzie, które dodaje do Netflixa oceny filmów i seriali z Filmwebu, IMDB, Metacritic i z Nflix.pl. (Netflix)
in ,

SUPER!SUPER! SZOKSZOK LOLLOL SEXYSEXY SMUTNESMUTNE WTF?!WTF?!

Film scores for Netflix – oceny z IMDB, Filmweb, Metacritic i Nflix na Netfliksie

O Film scores for Netflix wspomniałem przy okazji artykułu o najciekawszych rozszerzeniach do Google Chrome, które ubogacają korzystanie z Netflixa. Jednak przez te kilka miesięcy wtyczka ewoluowała i warto przyjrzeć się jej raz jeszcze.

Film scores for Netflix to proste narzędzie, które dodaje na witrynie internetowej Netflixa oceny filmów i seriali z Filmwebu, IMDB, Metacritic i co nieoczywiste, również ze strony Nflix.pl. Sami wybieracie, z którego serwisu ocena ma pojawić się na banerze produkcji. Po kliknięciu zakładki widowiska ukazują się wyniki ze wszystkich czterech witryn. Co jest niezwykle przydatne, gdyż nie musimy wyszukiwać i sprawdzać not poszczególnych tytułów – wtyczka załatwia to za nas. Tym samym istnieje o wiele mniejsze prawdopodobieństwo, że trafimy na coś słabego i oczywiście oszczędzamy czas.

W przeciwieństwie do większości tego typu rozszerzeń niemal nie pojawia się problem polskich tytułów. Poprawnie wyświetlają się zarówno oceny z IMDB, jak i Filmwebu – nie ważne, czy tytuł danej produkcji jest spolszczony, czy nie. Są za to pewne problemy z Metacritic. Często oceny się nie wyświetlają, chociaż dane widowisko ma notę na tej stronie. A szkoda, bo bardzo cenię sobie ten agregat opinii krytyków. W ostatnim czasie stawiam go ponad Rotten Tomatoes, który to niedawno ostro sobie naskrobał.

Film scores for Netflix - oceny z IMDB, Filmweb, Metacritic i Nflix na Netfliksie
Pomimo jednej wady Film scores for Netflix to najlepsza tego typu wtyczka na rynku

Tym samym zostaję z Film scores for Netflix na dłużej. Wcześniej używałem wtyczki Netflix Plus Plus, która proponowała podobne rozwiązanie. Jednak porównując jedno do drugiego, o wiele bardziej wadliwe. Myślę, że wielu z Was również przypadnie do gustu, gdyż na Netflixowym systemie oceniania niestety ciężko polegać. Jeśli korzystacie z Netflixa przez Google Chrome, to na tę chwilę nie widzę lepszego rozszerzenia.

Film scores for Netflix na Google Chrome Web Store

Wersja na Firefox

Co o tym myślisz? Daj znać w komentarzu. Nie zapomnij polubić nas na Facebooku i dodać do RSS lub bezpośrednio na Feedly. Jesteśmy także na Twitterze i Wykopie. Możesz również wesprzeć nas przez PayPal i zaproponować własny temat.

Polub nas na FB

Film scores for Netflix
8/10
8/10

Ocena końcowa

Masz Netflixa? Przyda się.

Kto wygrał Złote Globy 2018 the golden globes

Sprawdź kto wygrał Złote Globy 2018 – cała 75. gala online

Hannibal Lecter w spódnicy - recenzja serialu Modliszka - sezon 1
6/10

Hannibal Lecter w spódnicy – recenzja serialu Modliszka – sezon 1