The Boys sezon 4

Film X-23 może być najlepszą decyzją studia FOX od czasu Logana

Dariusz Filipek
1 min czytania
Film X-23 jest mokrym snem wszystkich fanów X-Men i ludzi, którzy pokochali Logana | Marvel

Z ostatniej chwili

Logan. O tym filmie można napisać naprawdę wiele dobrego. Jednak widowisko nie byłoby tak dobre, bez Dafne Keen w roli X-23. Wszystko wskazuje na to, że małego klona Wolverine’a na dużym ekranie jeszcze zobaczymy.

- Reklama -
Ad image

Dobrą wiadomość przyniósł The Hollywood Reporter, który przytoczył rozmowy z twórcami Logana, głównie dotykające serii X-Men i filmów z kategorią wiekową R.

James Mangold, który wyreżyserował ostatni film z Wolverinem w roli głównej, zdradził dziennikarzom, iż właśnie pracują nad scenariuszem filmu o Laurze Kinney, znanej również jako X-23.

Logan jest żywo brany pod uwagę w wyścigu oscarowym. Jednak to nie tylko sukces artystyczny, a przede wszystkim komercyjny sprawia, że taki spin-off ma sens. Produkcja zarobiła 616 milionów dolarów na świecie przy niespełna 100-milionowym budżecie.

Z Mangoldem współpracuje Craig Kyle, który stworzył X-23 na potrzeby serialu animowanego X-Men: Ewolucja. Jest również autorem scenariuszy do filmów i komiksów Marvela.

Gdyby wytwórnia Foxa dała zielone światło filmowi o Laurze z Dadne Keen, byłbym jak najbardziej na tak i zakrzyknąłbym głośno snikt!.

- Reklama -
Skazana Max serial

Źródło: The Hollywood Reporter

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz