in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK

Film X-23 może być najlepszą decyzją studia FOX od czasu Logana

Film X-23
Film X-23 jest mokrym snem wszystkich fanów X-Men i ludzi, którzy pokochali Logana | Marvel

Logan. O tym filmie można napisać naprawdę wiele dobrego. Jednak widowisko nie byłoby tak dobre, bez Dafne Keen w roli X-23. Wszystko wskazuje na to, że małego klona Wolverine’a na dużym ekranie jeszcze zobaczymy.

Dobrą wiadomość przyniósł The Hollywood Reporter, który przytoczył rozmowy z twórcami Logana, głównie dotykające serii X-Men i filmów z kategorią wiekową R.

James Mangold, który wyreżyserował ostatni film z Wolverinem w roli głównej, zdradził dziennikarzom, iż właśnie pracują nad scenariuszem filmu o Laurze Kinney, znanej również jako X-23.

Logan jest żywo brany pod uwagę w wyścigu oscarowym. Jednak to nie tylko sukces artystyczny, a przede wszystkim komercyjny sprawia, że taki spin-off ma sens. Produkcja zarobiła 616 milionów dolarów na świecie przy niespełna 100-milionowym budżecie.

Z Mangoldem współpracuje Craig Kyle, który stworzył X-23 na potrzeby serialu animowanego X-Men: Ewolucja. Jest również autorem scenariuszy do filmów i komiksów Marvela.

Gdyby wytwórnia Foxa dała zielone światło filmowi o Laurze z Dadne Keen, byłbym jak najbardziej na tak i zakrzyknąłbym głośno snikt!.

Źródło: The Hollywood Reporter

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tom Hardy jako Venom

Tom Hardy jako Venom może być ostatnią szansą Sony na ratunek

nowy showrunner daredevila marvel netflix sezon 3

Nowy showrunner Daredevila i powrót starego znajomego