Film X-23
Film X-23 jest mokrym snem wszystkich fanów X-Men i ludzi, którzy pokochali Logana | Marvel
in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK

Film X-23 może być najlepszą decyzją studia FOX od czasu Logana

Logan. O tym filmie można napisać naprawdę wiele dobrego. Jednak widowisko nie byłoby tak dobre, bez Dafne Keen w roli X-23. Wszystko wskazuje na to, że małego klona Wolverine’a na dużym ekranie jeszcze zobaczymy.

Dobrą wiadomość przyniósł The Hollywood Reporter, który przytoczył rozmowy z twórcami Logana, głównie dotykające serii X-Men i filmów z kategorią wiekową R.

James Mangold, który wyreżyserował ostatni film z Wolverinem w roli głównej, zdradził dziennikarzom, iż właśnie pracują nad scenariuszem filmu o Laurze Kinney, znanej również jako X-23.

Logan jest żywo brany pod uwagę w wyścigu oscarowym. Jednak to nie tylko sukces artystyczny, a przede wszystkim komercyjny sprawia, że taki spin-off ma sens. Produkcja zarobiła 616 milionów dolarów na świecie przy niespełna 100-milionowym budżecie.

Z Mangoldem współpracuje Craig Kyle, który stworzył X-23 na potrzeby serialu animowanego X-Men: Ewolucja. Jest również autorem scenariuszy do filmów i komiksów Marvela.

Gdyby wytwórnia Foxa dała zielone światło filmowi o Laurze z Dadne Keen, byłbym jak najbardziej na tak i zakrzyknąłbym głośno snikt!.

Źródło: The Hollywood Reporter

Znajdź nas na Facebooku

Dariusz Filipek

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Tom Hardy jako Venom

Tom Hardy jako Venom może być ostatnią szansą Sony na ratunek

nowy showrunner daredevila marvel netflix sezon 3

Nowy showrunner Daredevila i powrót starego znajomego