obecność zakonnica film zakonnica 2018 the nun
Taissa Farmiga jako Siostra Irene w filmie Zakonnica (Warner Bros.)
in

SZOKSZOK SUPER!SUPER!

Przestraszyłem się Zakonnicy. Sprawdźcie zwiastun spin-offu Obecności

Chociaż jestem nieustraszony, dziś przestraszyłem się Zakonnicy. Filmu, a właściwie zaledwie jego zwiastuna.

Filmowe uniwersum Obecności rozrasta się niemal rok rocznie od premiery pierwszej części. Tym razem franczyza wzbogaci się o horror, gdzie straszyć będzie znana z poprzednich produkcji tytułowa Zakonnica. Do tej pory cztery widowiska tego uniwersum zarobiły rekordowy dla horrorów 1,203 miliard dolarów. Nowy spin-off zapewne sporo dołoży do kupki z dolarami, gdyż zapowiada się świetnie. Przede wszystkim dlatego, że straszy, i to straszy już na zwiastunie.

Oglądałem, oglądałem… Aż rozpoczęła się scena, gdzie Siostra Irene idzie z lampą, za nią pojawia się znienacka zakonnica – pomyślałem: ha, nie udało Wam się tym razem! A jednak chwilę później wzdrygnąłem się nie na żarty.

Do tej pory dostaliśmy dwie części Obecności (trzecia w drodze), Annabelle oraz Annabelle: Narodziny zła (na przyszły rok planowany jest kolejny film z serii) i do tego grona dołącza właśnie Zakonnica, po której mamy dostać jeszcze produkcję The Crooked Man.

Światowa premiera Zakonnicy została ustalona na 7 września. Reżyseruje Corin Hardy (Z lasu) do scenariusza Gary’ego Daubermana, który pisał skrypty do obu części Annabelle oraz nowego To. Taissa Farmiga (American Horror Story) wciela się tu w Siostrę Irene, a Bonnie Aarons będzie nas straszyła jako demoniczna zakonnica. Towarzyszył im będzie Demian Bichir (The Bridge: Na granicy) jako Ojciec Burke, badający w Rzymie tajemniczą śmierć zakonnicy.

Źródło: YouTube – Warner Bros.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

time warner AT&T time warner

Stala się historia. AT&T przejmie Time Warnera

film dumbo film zwiastun dumbo zwiastun trailer dumbo trailer 2019 dumbo 2019

Zwiastun Dumbo to jedna z najpiękniejszych zapowiedzi filmowych ostatnich lat