obecność zakonnica film zakonnica 2018 the nun
Taissa Farmiga jako Siostra Irene w filmie Zakonnica (Warner Bros.)
in

SZOKSZOK SUPER!SUPER!

Przestraszyłem się Zakonnicy. Sprawdźcie zwiastun spin-offu Obecności

Chociaż jestem nieustraszony, dziś przestraszyłem się Zakonnicy. Filmu, a właściwie zaledwie jego zwiastuna.

Filmowe uniwersum Obecności rozrasta się niemal rok rocznie od premiery pierwszej części. Tym razem franczyza wzbogaci się o horror, gdzie straszyć będzie znana z poprzednich produkcji tytułowa Zakonnica. Do tej pory cztery widowiska tego uniwersum zarobiły rekordowy dla horrorów 1,203 miliard dolarów. Nowy spin-off zapewne sporo dołoży do kupki z dolarami, gdyż zapowiada się świetnie. Przede wszystkim dlatego, że straszy, i to straszy już na zwiastunie.

Oglądałem, oglądałem… Aż rozpoczęła się scena, gdzie Siostra Irene idzie z lampą, za nią pojawia się znienacka zakonnica – pomyślałem: ha, nie udało Wam się tym razem! A jednak chwilę później wzdrygnąłem się nie na żarty.

Do tej pory dostaliśmy dwie części Obecności (trzecia w drodze), Annabelle oraz Annabelle: Narodziny zła (na przyszły rok planowany jest kolejny film z serii) i do tego grona dołącza właśnie Zakonnica, po której mamy dostać jeszcze produkcję The Crooked Man.

Światowa premiera Zakonnicy została ustalona na 7 września. Reżyseruje Corin Hardy (Z lasu) do scenariusza Gary’ego Daubermana, który pisał skrypty do obu części Annabelle oraz nowego To. Taissa Farmiga (American Horror Story) wciela się tu w Siostrę Irene, a Bonnie Aarons będzie nas straszyła jako demoniczna zakonnica. Towarzyszył im będzie Demian Bichir (The Bridge: Na granicy) jako Ojciec Burke, badający w Rzymie tajemniczą śmierć zakonnicy.

Źródło: YouTube – Warner Bros.

Znajdź nas na Facebooku

Dariusz Filipek

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Loading…

time warner AT&T time warner

Stala się historia. AT&T przejmie Time Warnera

film dumbo film zwiastun dumbo zwiastun trailer dumbo trailer 2019 dumbo 2019

Zwiastun Dumbo to jedna z najpiękniejszych zapowiedzi filmowych ostatnich lat