The Boys sezon 4

Przestraszyłem się Zakonnicy. Sprawdźcie zwiastun spin-offu Obecności

Dariusz Filipek
2 min czytania
Taissa Farmiga jako Siostra Irene w filmie Zakonnica (Warner Bros.)

Z ostatniej chwili

Chociaż jestem nieustraszony, dziś przestraszyłem się Zakonnicy. Filmu, a właściwie zaledwie jego zwiastuna.

Filmowe uniwersum Obecności rozrasta się niemal rok rocznie od premiery pierwszej części. Tym razem franczyza wzbogaci się o horror, gdzie straszyć będzie znana z poprzednich produkcji tytułowa Zakonnica. Do tej pory cztery widowiska tego uniwersum zarobiły rekordowy dla horrorów 1,203 miliard dolarów. Nowy spin-off zapewne sporo dołoży do kupki z dolarami, gdyż zapowiada się świetnie. Przede wszystkim dlatego, że straszy, i to straszy już na zwiastunie.

- Reklama -
Ad image

Oglądałem, oglądałem… Aż rozpoczęła się scena, gdzie Siostra Irene idzie z lampą, za nią pojawia się znienacka zakonnica – pomyślałem: ha, nie udało Wam się tym razem! A jednak chwilę później wzdrygnąłem się nie na żarty.

Do tej pory dostaliśmy dwie części Obecności (trzecia w drodze), Annabelle oraz Annabelle: Narodziny zła (na przyszły rok planowany jest kolejny film z serii) i do tego grona dołącza właśnie Zakonnica, po której mamy dostać jeszcze produkcję The Crooked Man.

Światowa premiera Zakonnicy została ustalona na 7 września. Reżyseruje Corin Hardy (Z lasu) do scenariusza Gary’ego Daubermana, który pisał skrypty do obu części Annabelle oraz nowego To. Taissa Farmiga (American Horror Story) wciela się tu w Siostrę Irene, a Bonnie Aarons będzie nas straszyła jako demoniczna zakonnica. Towarzyszył im będzie Demian Bichir (The Bridge: Na granicy) jako Ojciec Burke, badający w Rzymie tajemniczą śmierć zakonnicy.

Źródło: YouTube – Warner Bros.

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz