Finalny zwiastun Stranger Things
Finalny zwiastun Stranger Things to świetna robota. Warto było czekać na drugi sezon | Netflix
in

SUPER!SUPER!

Obejrzałem finalny zwiastun Stranger Things i jestem zachwycony

Pomyśleć, że jeszcze kilkanaście lat temu seriale były postrzegane jako gorsze wersje filmów. Finalny zwiastun Stranger Things zrywa tę metkę i ogląda się go niczym zapowiedź wyczekiwanego przez lata blockbustera. Co za czasy!

Takich zwiastunów, promocji i zainteresowania nie powstydziłaby się niejedna kinowa produkcja.

https://www.youtube.com/watch?v=Eqies5Aas88

Finalny zwiastun Stranger Things po dwóch dniach obejrzało blisko 8 milionów widzów.

Produkcja zapowiada się świetnie. Netflix ma w ostatnich tygodnia line-up bez pudła. Najpierw całkiem niezła Gra Geralda, później świetna Suburra, niedawno genialny serial Mindhunter, a już niedługo kontynuacja niesamowitych, a jednocześnie przerażających przygód dzieciaków z Hawkins. Dziś wyjątkowo dobrym pomysłem jest posiadanie abonamentu w tej platformie.

Jeśli nie widzieliście jeszcze pierwszego sezonu, to jak najszybciej nadróbcie zaległości, gdyż premiera drugiej odsłony odbędzie się w samo południe 27 października. Nadchodzące Halloween rysuje nam się piekielnie dobrze!

Stranger Things na Netflixie

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Zwiastun the new mutants

Zwiastun The New Mutants jest dokładnie tym, na co czekałem, a nawet więcej

zwiastun black panther

Zwiastun Black Panther nie do końca jest tym, na co czekałem