First Man 2018 zwiastun filmu
Ryan Gosling jako Neil Armstrong w filmie First Man (Universal Pictures)
in

SUPER!SUPER!

Zwiastun First Man, czyli mały krok dla człowieka, wielki skok dla ludzkości w wydaniu filmowym

Universal idzie za ciosem. Wczoraj wytwórnia wypuściła zwiastun nowego Halloween, a dziś możecie obejrzeć w sieci zapowiedź filmu First Man. Opowie on o Neilu Armstrongu, człowieku, który pierwszy postawił stopę na Księżycu.

W First Man zobaczymy Ryana Goslinga, wcielającego się w dowódcę misji Apollo 11. Ten 49 lat temu, po wielu trudach związanych z lotem na Księżyc, miał przywilej powiedzieć słowa, które kojarzy zapewne każdy z Was: to jest mały krok człowieka, ale wielki skok dla ludzkości. Jednak on i ludzie, którzy doprowadzili do tego, by mógł stanąć na powierzchni satelity Ziemi, wcześniej musieli przebyć niełatwą przeprawę, by do historycznego lotu w ogóle mogło dojść. I przede wszystkim na tym skupi się fabuła widowiska First Man.

Bez dwóch zdań zwiastun First Man jest jednym z najlepszych, jakie przyszło mi oglądać w tym roku. Mocno wierzę w ten film.

Motywowane jest to też tym, że za kamerą stanął Damien Chazelle. Jest nie tylko gwarantem świetnego kina, a reżyserskim objawieniem ostatnich lat. Jemu zawdzięczamy świetnego Whiplasha oraz La La Land. Za scenariuszem stoi Nicole Perlman (Strażnicy Galaktyki) oraz Josh Singer (Spotlight), czyli do projektu wybrano doborowe towarzystwo, tym spokojniejszy jestem o efekt. Jak będzie, przekonamy się już 11 października, kiedy to First Man będzie miał premierę.

Źródło: YouTube – Universal Pictures

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

hbo go Robin Williams: W mojej głowie hbo go

Robin Williams: W mojej głowie – HBO oddaje dokumentalny hołd aktorowi

recenzja cloak & dagger opinia opinie sezon 1 s01e01-02
7/10

Cloak & Dagger – sezon 1, odcinek 1-2 – recenzja serialu Marvela na ShowMax