in

SUPER!SUPER! Na czasieNa czasie SZOKSZOK

Premiera filmu “Fresh” na Disney+ i Hulu

fresh film 2022 premiera gdzie oglądać online podobne filmy twórcy obsada fabuła
Zwiastun filmu

Sebastian Stan chce kochać się i zjeść Daisy Edgar-Jones w filmie “Fresh”.

“Fresh” to najnowszy thriller z romansem w tle od Hulu, który miał premierę w serwisie 4 marca 2022 roku. Widowisko z mocno zarysowanym wątkiem kanibalistycznym zbiera przyzwoite recenzje. Film określa się mianem interesującego obrazu ukazującego horror dzisiejszych randek i związków.

O czym opowiada “Fresh”?

Noa nie ma szczęścia do randek. Wydaje jej się, że los odmienił się, kiedy spotkała Steve’a w markecie. Jednak jej romans szybko zamienia się w koszmar, kiedy okazuje się, iż nowy chłopak ma niezdrowy apetyt — uwielbia zjadać swoje dziewczyny. Psychopatyczny manipulator jest olbrzymim zagrożeniem, a kobieta musi zrobić wszystko, aby przeżyć.

Kim są twórcy filmu “Fresh”?

Reżyserką “Fresh” jest debiutująca w długim metrażu Mimi Cave, która nakręciła film do scenariusza Lauryn Kahn — autorki historii do netflixowego filmu “Ibiza”. Autorem zdjęć jest nasz rodak, Paweł Pogorzelski — operator wcześniej pracował między innymi nad “Midsommar”, “Nikim” oraz “Hereditary”.

Obsada filmu “Fresh”

W główną bohaterkę, Noę, wcieliła się znana z “Normalnych ludzi” Daisy Edgar-Jones. Jej nieszczęsną randką jest Sebastian Stan, który sportretował Steve’a (wcześniej widziany w serialach “Pam & Tommy” oraz “Falcon i Zimowy Żołnierz”). W pozostałych rolach wystąpili między innymi Andrea Bang, Dayo Okeniyi, Charlotte Le Bon, Alina Maris oraz Brett Dier.

Daisy Edgar-Jones i Sebastian Stan
Daisy Edgar-Jones i Sebastian Stan

Jak widzowie i krytycy oceniają “Fresh”?

“Fresh” został umiarkowanie ciepło przyjęty zarówno przez widzów, jak i krytyków. Na Rotten Tomatoes film ma obecnie ocenę 7/10. Z kolei widownia na IMDB do tej pory oceniła widowisko na 6.9/10.

Fresh film 2022 plakat
Osobliwy plakat filmu

Filmy i seriale podobne do “Fresh”

“Fresh” to thriller z mocno zarysowanym wątkiem kanibalistycznym, który tematycznie jest nieco podobny do “Mięsa”. Jednak dziwactwa głównego bohatera bardziej przypominają żywieniowe nawyki Hannibala Lectera, którego specyficzny gust kulinarny został najlepiej zaprezentowany w serialu “Hannibal”.

Jeśli polubicie “Fresh”, możecie sięgnąć po “Mięso”, które również z przymrużeniem oka opowiada o niezwykłych nawykach żywieniowych

Gdzie obejrzeć “Fresh” w Polsce?

“Fresh” nie miał jeszcze premiery w Polsce. Jednak film powinien pojawić się u nas wraz ze startem serwisu Disney+ w naszym kraju. Obecnie widowisko dystrybuuje Hulu w Stanach Zjednoczonych. Na pozostałych rynkach film powinien pojawić się na Disney+ z opóźnieniem.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Russia Today

Russia Today zwalania pracowników i wstrzymuje produkcję

Ukraińska telewizja w Polsce

Ukraińska telewizja w Polsce. Szczególny apel do KRRiT i Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego