The Boys sezon 4

Premiera dnia: “Furioza” w serwisie Canal+

Dariusz Filipek
2 min czytania
Serialowa "Furioza" już na Canal+

Z ostatniej chwili

Zwiastun “Furiozy”

“Furioza” wraca jako serial na Canal+. Przygotujcie się na jeszcze więcej brzydkich słów, potyczek na pięści i maczety, niegodziwych przestępstw i niewybaczalnych zdrad.

“Furioza” zeszłej jesieni podbijała kina, a od teraz walczy o widzów w serwisie Canal+, gdzie możecie obejrzeć serialową wersję filmu Cypriana Olenckiego. Widowisko opowiada o próbie przeniknięcia do trójmiejskiego półświatka. Nie wszystko idzie po myśli Dzikiej (w tej roli Weronika Książkiewicz), która niegdyś trzymała się z bandą Goldena (Mateusz Damięcki) i Kaszuba (Wojciech Zieliński), a dziś stara się ich rozpracować w policyjnym śledztwie, które ma za zadanie wychwycić grube ryby. Jako wtyczki używa Dawida, lekarza, który wraca do kibolskiego środowiska, aby uchronić brata przed wieloletnią odsiadką.

- Reklama -
Ad image

Film okazał się sukcesem komercyjnym i w sam weekend otwierający “Furioza” zgromadziła w kinach 120 tysięcy widzów. Widownia ciepło przyjęła brutalną opowieść o trójmiejskim półświatku, czego wyraz dała na Filmwebie, gdzie niespełna 9 tysięcy użytkowników oceniło film na 7,3/10. Również krytycy byli przychylni i na Mediakrytyku średnia nota to niewiele gorsze 7,2/10. Chwalona była prosta, ale mocna historia i aktorskie metamorfozy, szczególnie ta Damięckiego, który wcielił się w ambitnego, ale niezbyt rozgarniętego kibola.

Reacher Amazon Prime Video

“Reacher” na Prime Video

“Reacher” zbiera przeważnie pozytywne opinie wśród krytyków. Jeszcze przychylniejsi serialowi są widzowie. Czytaj więcej o serialu “Reacher” ▶

Wszystkie cztery odcinki “Furiozy” są już dostępne w serwisie Canal+. Serial trwa 173 minuty, czyli teoretycznie około 40 minut dłużej od filmu, ale biorąc pod uwagę powtórzenia, czołówkę i napisy końcowe, to najwyżej pół godziny dłuższa opowieść. Widowisko jest sugerowane wyłącznie widzom dorosłym.

Serial “Furioza” obejrzycie online w serwisie Canal+ ▶

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz