furioza serial canal plus online gdzie obejrzeć premiera 2022
Serialowa "Furioza" już na Canal+
in

SUPER!SUPER!

Premiera dnia: “Furioza” w serwisie Canal+

Zwiastun “Furiozy”

“Furioza” wraca jako serial na Canal+. Przygotujcie się na jeszcze więcej brzydkich słów, potyczek na pięści i maczety, niegodziwych przestępstw i niewybaczalnych zdrad.

“Furioza” zeszłej jesieni podbijała kina, a od teraz walczy o widzów w serwisie Canal+, gdzie możecie obejrzeć serialową wersję filmu Cypriana Olenckiego. Widowisko opowiada o próbie przeniknięcia do trójmiejskiego półświatka. Nie wszystko idzie po myśli Dzikiej (w tej roli Weronika Książkiewicz), która niegdyś trzymała się z bandą Goldena (Mateusz Damięcki) i Kaszuba (Wojciech Zieliński), a dziś stara się ich rozpracować w policyjnym śledztwie, które ma za zadanie wychwycić grube ryby. Jako wtyczki używa Dawida, lekarza, który wraca do kibolskiego środowiska, aby uchronić brata przed wieloletnią odsiadką.

Film okazał się sukcesem komercyjnym i w sam weekend otwierający “Furioza” zgromadziła w kinach 120 tysięcy widzów. Widownia ciepło przyjęła brutalną opowieść o trójmiejskim półświatku, czego wyraz dała na Filmwebie, gdzie niespełna 9 tysięcy użytkowników oceniło film na 7,3/10. Również krytycy byli przychylni i na Mediakrytyku średnia nota to niewiele gorsze 7,2/10. Chwalona była prosta, ale mocna historia i aktorskie metamorfozy, szczególnie ta Damięckiego, który wcielił się w ambitnego, ale niezbyt rozgarniętego kibola.

Reacher Amazon Prime Video

“Reacher” na Prime Video

“Reacher” zbiera przeważnie pozytywne opinie wśród krytyków. Jeszcze przychylniejsi serialowi są widzowie. Czytaj więcej o serialu “Reacher” ▶

Wszystkie cztery odcinki “Furiozy” są już dostępne w serwisie Canal+. Serial trwa 173 minuty, czyli teoretycznie około 40 minut dłużej od filmu, ale biorąc pod uwagę powtórzenia, czołówkę i napisy końcowe, to najwyżej pół godziny dłuższa opowieść. Widowisko jest sugerowane wyłącznie widzom dorosłym.

Serial “Furioza” obejrzycie online w serwisie Canal+ ▶

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

suspicion serial 2022 apple tv online premiera

Premiera dnia: “Suspicion” na Apple TV+

3 niegłupie propozycje na lutowy wieczór

3 niegłupie propozycje na lutowy wieczór