Gambit film 2018
Filmowy Gambit może być niemile widziany przez Marvel Studios.
in

Gambit jednak powstanie i będzie słono kosztował

Wszystko wskazuje na to, że prace nad Gambitem były tak daleko posunięte, że film jednak powstanie. Co może być solą w oku Marvela, który najpewniej chciałby świeżego startu dla mutantów.

Produkcja filmu Gore’a Verbinskiego (Jeździec znikądPiraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły) może pochłonąć nawet 155 milionów dolarów. Mówi się, że to trochę za dużo, jak na solowy film o mutancie od – jeszcze, ciągle – Foxa. Jednak wszystko jest gotowe na to, by ekipa filmowa weszła na plan zdjęciowy w Nowym Orleanie.

Deadpool 2, Nowi Mutanci oraz X-Men: Dark Phoenix są już praktycznie gotowe. Można sądzić, iż Kevin Feige będzie chciał uratować kontinuum chociaż jednego filmu i dokona zmian, które mogłyby przystosować produkcję do Marvel Cinematic Universe. To ostatni dzwonek, by pozmieniać pewne rzeczy i powoli przygotowywać świat na mutantów od Marvel Studios.

W widowisku Verbinskiego tytułowego bohatera zagra Channing Tatum, który dwoił się i troił, by film powstał. Towarzyszyć mu ma znana z Masters of Sex Lizzy Caplan. Zdjęcia miałyby zacząć się w marcu i potrwać około 70 dni. Gambit miałby wejść do kin 14 lutego 2019 roku.

Źródło: Heroic Hollywood

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

4. sezon narcos

Nadchodzi 4. sezon Narcos. Mamy teaser serialu Netflixa

Cowboy Ninja Viking

Chris Pratt wcieli się w kowboja, ninję i wikinga