in , ,

SMUTNESMUTNE

Gaspard Ulliel nie żyje. Zagrał filmowego Hannibala i w serialu “Moon Knight”

Gaspard Ulliel nie żyje aktor Moon Knight
Gaspard Ulliel

“Moon Knight” będzie dla Gasparda Ulliela jednym z ostatnich występów. Aktor zginął w wyniku wypadku narciarskiego w Alpach.

Gaspard Ulliel przeżył 37 lat. Aktor znany z roli Hannibala Lectera w “Hannibal. Po drugiej stronie maski” czy Yvesa Saint Laurenta ze “Saint Laurent” nie doczeka premiery serialu “Moon Knight”, gdzie miał się wcielić w Antona Mogarta znanego też jako Midnight Man.

Jedną z ostatnich ról Ulliela będzie występ w serialu “Moon Knight”

Zdobył dwa Cezary. W 2005 roku został ogłoszony najbardziej obiecującym aktorem po występie w filmie “Bardzo długie zaręczyny”. Dwanaście lat później pokazał, że nie był to przypadek, gdyż zgarnął Cezara w kategorii Najlepsza rola męska za “To tylko koniec świata”. Był również trzykrotnie do Cezara nominowany — za “Letni zawrót głowy”, “Zbłąkanych” i “Saint Laurent”.

Poza aktorstwem zajmował się również modelingiem. Był twarzą marek Longchamp oraz Chanel.

Francuski aktor miał ulec wypadkowi na stoku podczas jazdy na nartach w ośrodku narciarskim La Rosière w Sabaudii we Francji.

Miał zderzyć się z innym narciarzem i w ten sposób doznać śmiertelnego urazu czaszki. Zmarł dzień po przewiezieniu go do szpitala Centre hospitalier universitaire Grenoble-Alpes w La Tronche.

Międzynarodową sławę Ullielowi przyniosła rola Hannibala Lectera w filmie “Hannibal: Po drugiej stronie maski”

Ostatnio widzieliśmy go w filmie “Sybilla”. Poza “Moon Knightem” zobaczymy go jeszcze raz na ekranie w filmie “More Than Ever”.

Zostawił żonę i syna.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

The Lord of the Rings: The Rings of Power

Prime Video rozgrzewa widzów przed “The Lord of the Rings: The Rings of Power”

Dom z papieru: Korea — Wspólna strefa ekonomiczna netflix serial

“Dom z papieru” spotyka “Squid Game”. Netflix zapowiada nowy/stary koreański serial