The Boys sezon 4

Gaspard Ulliel nie żyje. Zagrał filmowego Hannibala i w serialu “Moon Knight”

Dariusz Filipek
2 min czytania
Gaspard Ulliel

Z ostatniej chwili

“Moon Knight” będzie dla Gasparda Ulliela jednym z ostatnich występów. Aktor zginął w wyniku wypadku narciarskiego w Alpach.

Gaspard Ulliel przeżył 37 lat. Aktor znany z roli Hannibala Lectera w “Hannibal. Po drugiej stronie maski” czy Yvesa Saint Laurenta ze “Saint Laurent” nie doczeka premiery serialu “Moon Knight”, gdzie miał się wcielić w Antona Mogarta znanego też jako Midnight Man.

- Reklama -
Ad image
Jedną z ostatnich ról Ulliela będzie występ w serialu “Moon Knight”

Zdobył dwa Cezary. W 2005 roku został ogłoszony najbardziej obiecującym aktorem po występie w filmie “Bardzo długie zaręczyny”. Dwanaście lat później pokazał, że nie był to przypadek, gdyż zgarnął Cezara w kategorii Najlepsza rola męska za “To tylko koniec świata”. Był również trzykrotnie do Cezara nominowany — za “Letni zawrót głowy”, “Zbłąkanych” i “Saint Laurent”.

Poza aktorstwem zajmował się również modelingiem. Był twarzą marek Longchamp oraz Chanel.

Francuski aktor miał ulec wypadkowi na stoku podczas jazdy na nartach w ośrodku narciarskim La Rosière w Sabaudii we Francji.

Miał zderzyć się z innym narciarzem i w ten sposób doznać śmiertelnego urazu czaszki. Zmarł dzień po przewiezieniu go do szpitala Centre hospitalier universitaire Grenoble-Alpes w La Tronche.

Międzynarodową sławę Ullielowi przyniosła rola Hannibala Lectera w filmie “Hannibal: Po drugiej stronie maski”

Ostatnio widzieliśmy go w filmie “Sybilla”. Poza “Moon Knightem” zobaczymy go jeszcze raz na ekranie w filmie “More Than Ever”.

Zostawił żonę i syna.

- Reklama -
Skazana Max serial

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz