gdzie obejrzeć castle rock gdzie zobaczyć castle rock hbo go castle rock hbo
Castle Rock (grafika: HULU; źródło: HBO Press Room; Edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER!

Zastanawialiście się, gdzie oglądać Castle Rock? W Polsce serial pokaże HBO GO

Nie ma to, jak zacząć dzień od dobrych wiadomości. A taką bez wątpienia jest to, że nowy serial HULU Castle Rock obejrzycie w Polsce dzięki uprzejmości serwisu HBO GO.

Jeśli gorączkowo rozglądaliście się za stramingiem wideo lub stacją telewizyjną, na której będzie można obejrzeć Castle Rock legalnie i przede wszystkim z polskimi napisami oraz lektorem, to HBO GO przyszło z odsieczą i już więcej zastanawiać się nie trzeba. W informacji prasowej czytam, iż 2 sierpnia na HBO GO obejrzycie pierwsze cztery odcinki Castle Rock, a kolejne będą pojawiały się co tydzień.

Pozostaje pytanie, czy warto, na które odpowiedź jest prosta: oczywiście. Widziałem już pierwsze trzy odcinki tego widowiska i serial Castle Rock z całą słusznością był najbardziej oczekiwaną nową produkcją lipca.

10-odcinkowa opowieść tocząca się w tytułowym miasteczku Castle Rock sprytnie splata z sobą wątki z kilku dzieł Stephena Kinga. Jednak posiada własny kręgosłup fabularny, którym jest przede wszystkim odpowiedź na pytanie: dlaczego zło opanowało Castle Rock?

Głównym bohaterem serialu jest Henry Deaver, w którego wcielił się Andre Holland. Prawnik, który zajmuje się przede wszystkim osobami skazanymi na śmierć. Pewnego dnia dostaje tajemniczy telefon z więzienia Shawshank, w którym bez wyroku przetrzymywany jest tajemniczy więzień (w tej roli Bill Skarsgard). Za jego uprowadzenie odpowiada najpewniej były naczelnik więzienia, a nowa naczelniczka nie chce, żeby na światło dzienne wyszedł fakt, iż w Shawshank jest ktoś, kto tam być nie powinien. W walce o sprawiedliwość pomoże Henry’emu jego pokręcona znajoma z dzieciństwa, Molly Strand, którą gra Melanie Lynskey.

Możecie się spodziewać recenzji Castle Rock na Popkulturystach jeszcze dziś lub najpóźniej jutro.

Castle Rock w serwisie HBO GO

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

netflix awatar netflix awatary nowe awatary netflix

Netflix wprowadzł nowe awatary. Od teraz ubarwisz konto swoim ulubieńcem

netflix magda gessler magda gessler oitnb magda gessler orange is the new black magda gessler netflix

Magda Gessler w Orange is the New Black – więzienne jedzenie nie dla niej