in ,

SUPER!SUPER!

Jeśli nie wiecie, gdzie oglądać tureckie seriale online, to wystartował serwis Dizi i ma ich pełno

gdzie oglądać tureckie seriale serwis dizi online w internecie w sieci w polsce

Już nie musicie zastanawiać się, gdzie oglądać tureckie seriale w internecie. W Polsce wystartował serwis Dizi, z którego możecie skorzystać za 4,99 zł miesięcznie.

CZYTAJ WIĘCEJ O:
TURECKIE SERIALE / DIZI

W ostatnich latach niezwykle popularne stały się dwie nisze — tureckie i koreańskie seriale. Dla dzisiejszej widowni są tym, czym kiedyś były produkcje południowoamerykańskie. Jednak trzeba się mocno nagimnastykować, jeśli chcecie obejrzeć tureckie produkcje legalnie w sieci. Nieliczne pozycje z tego kraju oferuje Netflix, można je też znaleźć na Playerze czy na TVP VOD. Jednak jest to zaledwie kilkadziesiąt pozycji rozbitych na te trzy serwisy.

Dla fanów tego typu rozrywki zbawieniem może okazać się serwis Dizi. Dzięki niemu już nie będą musieli zastanawiać się, gdzie oglądać tureckiej seriale, gdyż ta usługa ma w swojej ofercie wyłącznie tego typu widowiska. Na tę chwilę biblioteka serwisu nie jest porywająca, ponieważ mamy do wyboru tylko kilka produkcji, ale osoby zainteresowane tematem zachęcić może cena dostępu do serwisu, która wynosi zaledwie 4,99 zł za miesięczną subskrypcję.

600 godzin tureckiej rozrywki

Obecnie możecie tam obejrzeć takie produkcje jak “Narzeczona ze Stambułu”, “Kurt Seyit & Shura”, “Icerde”, “Black Money Love”, “Wings of Love”, “Moms and Mothers”, “20 minutes”, i “The 8th Day”.

Siostry z piekła rodem

Czeskie bliźniaczki wstrząsnęły rynkiem filmów dla dorosłych. Czytaj więcej ▶

Dizi to obecnie blisko 600 godzin rozrywki i tygodniowy okres próbny. Serwis dostępny w kilkudziesięciu krajach jest własnością SPI International, czyli firmy, która w Polsce ma m.in. stacje telewizyjne Zoom TV, Stopklatka, Kino Polska, FightBox, Game Toon, DocuBox, FashionBox, kanały z rodziny FilmBox oraz serwis strumieniujący FilmBox+. Serwis Dizi jest uzupełnieniem kanału telewizyjnego o takiej samej nazwie.

Jeśli SPI International będzie rozwijało Dizi, to serwis może okazać się sporym sukcesem. Niedawne wyniki badań rynku przez firmę konsultingową Antenna wskazały, że w mateczniku serwisów strumieniujących treści wideo, czyli w Stanach Zjednoczonych, to serwisy niszowe i tematyczne mogą pochwalić się największą dynamiką wzrostu popularności. Duże usługi jak Netflix, Disney+ czy HBO Max wciąż zdobywają miliony subskrybentów, ale robią to coraz wolniej.

Dizi jest dostępne na przeglądarkach internetowych i smartfonach — zarówno w ekosystemie Apple, jak i na Androidzie.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

magia nagości polska online s01e01 sezon 1 odcinek 1 oglądalność

“Magia nagości. Polska” wielkim hitem stacji Zoom TV

nocna msza netflix serial horror midnight mass zwiastun

“Nocna msza” może zachwiać wiarą w Boga. Serial we wrześniu na Netflix