Netflx Glow 2. sezon
Glow wraca w pełniej krasie na Netflix
in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK

GLOW wraca na NETFLIX – mamy roztańczoną zapowiedź 2. sezonu o zapaśniczkach

Fani Glow mogą już rozpocząć taniec zwycięski, gdyż Netflix wypuścił zapowiedź drugiego sezonu zapaśniczego widowiska. Wszystko przy akompaniamencie utworu Maniac Mihaela Sembello. Musicie to zobaczyć, gdyż zwiastun jest genialny.

Piosenkę możecie już teraz znaleźć na Spotify i katować do bólu. A ja przypomnę, że Glow opowiada o kobiecej drużynie zapaśniczej w latach 80. Akcja tej komedii rozgrywa się w Los Angeles, a za produkcją stoją współtwórczynie hitowego Orange is the New Black. Odnajdziecie tam sporo z klimatu tamtych lat – w tym cudowne, rzucające się w oczy stroje, do przesady pstrokate, mieniące się w blasku neonów. Stylistyka tej produkcji doprawdy gniecie.

https://www.youtube.com/watch?v=7RUPEguCBGY

Glow wraca na małe ekrany 29 czerwca. I naprawdę warto dać szansę tej produkcji. Widowisko poza wieloma nominacjami i kilkoma nagrodami branżowymi, zyskało uznanie krytyków. Drugi sezon ma 95% pozytywnych opinii na Rotten Tomatoes, które dały średnią 7,58/10. Również przeciętni widzowie docenili produkcję. Na IMDB widowisko ma średnią 8/10. Polacy niestety przyjęli serial nieco chłodniej. Na Filmwebie Glow ma zaledwie niezłe 7,1/10.

1. sezon Glow na Netfliksie

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News.

Napisz na [email protected], gdybyś miał jakieś uwagi. Jeśli podobają Ci się nasze treści i chcesz nas wesprzeć, to możesz kupić nam kawę!

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

maniac serial netflix komedia online

MANIAC – NETFLIX rozkręca promocję nowego serialu

nightflyers serial 2018

NETFLIX pokaże adaptację WĘDROWCÓW – NIGHTFLYERS od SYFY