Godless Netflix
Godless Stevena Soderbergha zapowiada sie co najmniej nieźle | Netflix
in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK

Netflix zapowiada western Godless – obejrzyj zwiastun serialu Stevena Soderbergha

Twórczość Stevena Soderbergha zna praktycznie każdy kinoman. A jeśli nie – nie ukrywajmy – powinien się wstydzić. Laureat Oscara za najlepszy film (Traffic) w ostatnich latach coraz śmielej poczyna sobie w świecie seriali. Żeby wspomnieć jego The Knick oraz telewizyjną Dziewczynę z doświadczeniem. Tym razem wyprodukuje serial limitowany Godless, który wkrótce zadebiutuje na Netflixie.

Współproducentem widowiska jest Casey Silver, który niejednokrotnie współpracował z Soderberghiem. Showrunnerem został Scott Frank, który nie tylko podjął się reżyserii, ale również napisał scenariusz do serialu. Jest odpowiedzialny za skrypty do takich hitów jak Raport mniejszości z 2002 roku czy tegorocznego superbohaterskiego objawienia, jakim był Logan. Na ekranie zobaczymy między innymi Jeffa Danielsa, Kima Coates’a, Jacka O’Connella oraz Scoota McNairy’ego.

Gang Franka Griffina terroryzuje Dziki Zachód i poluje na Roya Goodye’ego. Pościg doprowadza zbirów do spokojnego miasteczka La Belle, które zamieszkują wyłącznie kobiety.

– Czytam opis serialu na Netflixie.

Przyznaję, że zwiastun Godless mnie nie porwał. Jednak wierzę w Soderbergha. Ponadto jako fan westernów podwójnie trzymam kciuki za produkcję.

Po zakończonym Hell on Wheels oraz nieodżałowanym Deadwood strasznie brakuje mi telewizyjnych westernów z krwi i kości. Dlatego pozostaje tylko czekać na to limitowane widowisko, który liczy sobie sześć godzinnych odcinków. Cały sezon obejrzymy już 22 listopada.

Godless na Netflixie

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

zwiastun black panther

Zwiastun Black Panther nie do końca jest tym, na co czekałem

Netflix sygnet

Netflix nas wykończy. A przynajmniej spróbuje