Good Omens Benedict Cumberbatch Good Omens obsada Good Omens data premiery Good Omens czołówka
Benedict Cumberbatch (Austin Hargrave)
in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK

Good Omens z datą premiery, czołówką i Benedictem Cumberbatchem jako…

Good Omens zaskakuje świetną obsadą. Do serialu dołączył sam Benedict Cumberbatch.

Amazon coraz mocniej rozkręca promocję swojego nowego widowiska. Dowiedzieliśmy się, że w Good Omens obok Davida Tennanta oraz Michaela Sheena w rolach głównych, zobaczymy także Benedicta Cumberbatcha. Szykuje nam się widowisko z niesamowitą obsadą.

Plan serialu Good Omens zaszczycili swoją obecnością również Jon Hamm, Nick Offerman, Frances McDormand, Adria Arjona, Michael McKean, Nina Sosanya i Ned Dennehy. Benedict Cumberbatch wcieli się w samego Szatana.

Good Omens rozgrywa się w 2018 roku, na chwilę przed Apokalipsą i Sądem Ostatecznym. Serial opowie o piekielnym pomiocie, Crowleyu, w którego wcielił się David Tennant oraz niebiańskiej istocie, Aziraphale, którego sportretował Michael Sheen. Te dwie istoty, niekoniecznie lubiące się na co dzień, zawiązują nietypowy sojusz. Chcą uratować świat przed zagładą. Brzmi dziwnie, ale podoba im się na ziemi, więc planują razem pozbyć się swojego kłopotu, którym jest nastoletni Antychryst.

Zaprezentowano także również czołówkę serialu. Dosyć długą, bo trwającą niemal półtorej minuty. Jedna nie można jej odmówić stylu.

Serial zadebiutuje w serwisie Amazon Prime Video 31 maja. Widowisko będzie miało 6 odcinków. Good Omens to adaptacja prozy Neila Gaimana i Terry’ego Pratchetta.

Źródło: TV Line

Serial Good Omens w serwisie Amazon Prime Video >>

Co o tym myślisz? Daj znać w komentarzu. Nie zapomnij też polubić nas na Facebooku i dodać do RSS lub bezpośrednio na Feedly. Jesteśmy także na Twitterze i Wykopie. Możesz również wesprzeć nas przez PayPal i zadać pytanie przez e-mail!

netflix protest berlin netflix berlin protest

Nie dla Netflixa! Niemcy protestują na Berlinale, a serwis zapowiada kolejne widowiska

Film Alita: Battle Angel recenzja
8/10

Alita: Battle Angel – recenzja filmu sci-fi