Gothic 1 Remake
in

SUPER!SUPER!

Gothic 1 Remake na pierwszym zwiastunie! Mamy niepowtarzalny klimat i nowy system walki

Studio THQ wreszcie podzieliło się informacjami na temat “Gothic 1 Remake“; klimatyczny zwiastun wygląda niesamowicie. Sprawdź, jak prezentuje się nowy “Gothic”.

Seria “Gothic” z pewnością należy do tych najbardziej kultowych w naszym kraju. Tysiące dzieciaków urodzonych w latach 90′ (i wcześniej) wcielało się w głównego bohatera – Bezimiennego, by pokonywać ścierwojady i kretoszczury.

Podczas dzisiejszego showcase’a THQ Nordic zaprezentowało klimatyczny zwiastun, który wygląda wprost obłędnie. Sami zobaczcie:

Zwiastun gry “Gothic 1 Remake”

Pozostając wiernym oryginałowi, jednocześnie modernizując mechanikę gry i sterowanie, Gothic 1 Remake pozwala na odkrycie lub powrócenie do inspirującego świata Kolonii.

mówi prezenterka, Elle Osili-Wood

Remake ma mocno bazować na pierwowzorze, jednocześnie wprowadzając całkowite odświeżenie. Ulepszony zostanie chociażby (dosyć drewniany w dzisiejszych czasach) system walki, a wzbogacony świat pozwoli na głębsze doświadczenia.

Data premiery na ten moment jest jeszcze nieznana i raczej pewne jest to, że minie jeszcze dużo czasu, aż otrzymamy jakikolwiek gameplay. Trzeba pamiętać, że seria od zawsze była dużymi RPG, które wymagają czasu. Po zwiastunie widać, że jest na co czekać.

“Gothic 1 Remake” ukaże się na nowe generacje: PS5, Xbox X/S oraz PC. Już teraz można go dodać do listy życzeń na Steam.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Jakub Kozakiewicz

Gram, oglądam i czytam, a przede wszystkim szukam rozległych światów i niesamowitych historii. Po godzinach wieloletni fan Nintendo i fantastyki.

cyberpunk 2077 aktualizacja

“Cyberpunk 2077” z największą aktualizacją? Trwają testy w CD Projekt RED

dragon ball super: super hero recenzenci

Dragon Ball Super: Super Hero ma pierwsze recenzje. Jak wypadł w oczach krytyków?