Shogun oglądaj online serial disney

Gothic 1 Remake na pierwszym zwiastunie! Mamy niepowtarzalny klimat i nowy system walki

Jakub Kozakiewicz
1 min czytania

Z ostatniej chwili

Studio THQ wreszcie podzieliło się informacjami na temat “Gothic 1 Remake“; klimatyczny zwiastun wygląda niesamowicie. Sprawdź, jak prezentuje się nowy “Gothic”.

Seria “Gothic” z pewnością należy do tych najbardziej kultowych w naszym kraju. Tysiące dzieciaków urodzonych w latach 90′ (i wcześniej) wcielało się w głównego bohatera – Bezimiennego, by pokonywać ścierwojady i kretoszczury.

- Reklama -
Fallout Prime Video online promocja

Podczas dzisiejszego showcase’a THQ Nordic zaprezentowało klimatyczny zwiastun, który wygląda wprost obłędnie. Sami zobaczcie:

Zwiastun gry “Gothic 1 Remake”

Pozostając wiernym oryginałowi, jednocześnie modernizując mechanikę gry i sterowanie, Gothic 1 Remake pozwala na odkrycie lub powrócenie do inspirującego świata Kolonii.

mówi prezenterka, Elle Osili-Wood

Remake ma mocno bazować na pierwowzorze, jednocześnie wprowadzając całkowite odświeżenie. Ulepszony zostanie chociażby (dosyć drewniany w dzisiejszych czasach) system walki, a wzbogacony świat pozwoli na głębsze doświadczenia.

Data premiery na ten moment jest jeszcze nieznana i raczej pewne jest to, że minie jeszcze dużo czasu, aż otrzymamy jakikolwiek gameplay. Trzeba pamiętać, że seria od zawsze była dużymi RPG, które wymagają czasu. Po zwiastunie widać, że jest na co czekać.

“Gothic 1 Remake” ukaże się na nowe generacje: PS5, Xbox X/S oraz PC. Już teraz można go dodać do listy życzeń na Steam.

- Reklama -
X-Men Disney Plus online promocja

Śledźcie Popkulturystów

Chcecie być na bieżąco? Śledźcie nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit i Instagram. Zachęcamy do subskrypcji kanałów Popkulturystów RSS na Feedly oraz Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Podziel się artykułem
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x