gra o tron hbo go nowy sezon
Premiery 19 tygodnia 2019 roku (źródło: HBO, Netflix, Amazon, Hulu i inne; edycja: Popkulturyści)
in ,

SUPER!SUPER!

Premiery tygodnia. Co obejrzeć poza Grą o tron? [16/2019]

Nie wiem jak Wam, ale mi szykuje się dobry tydzień. Chociaż interesujących nowości nie będzie wiele, to będą konkretne. Dlatego zapominam o Messengerze puchnącym od memów, zaopatruję się w prowiant i oglądam.

Gra o tron, sezon 8 (HBO GO, 15 kwietnia)

Ten tydzień zaczynam od HBO, bo to właśnie na tej stacji i na HBO GO będzie można obejrzeć pierwszy odcinek finałowego sezonu Gry o tron. Serialu, który wciąga jak prasa od słomy i przy okazji odmienił widowiska w odcinkach, które coraz częściej wyglądają jak kinowe superprodukcje. Wcześniej nie było źle, ale rzadko spotykaliśmy taki przepych. Nowy odcinek powinien pojawić się na koło 3:00. Też myślicie, że wszyscy zginą?

MotherFatherSon, sezon 1 (HBO GO, 18 kwietnia)

Mocny dramat BBC z Richardem Gerem w roli właściciela medialnego imperium. W jego syna, kierującego gazetą, wcielił się Billy Howle. Syn ma problemy psychiczne i lubi sięgać po używki. Brzmi jak brytyjska wersja Sukcesji, więc dla fanów takich klimatów będzie jak znalazł.

Rilakkuma i Kaoru, sezon 1 (Netflix, 19 kwietnia)

Poklatkowa animacja prosto z Japonii. Jedna rzecz to technika, druga to historia. Kaoru prowadzi dosyć nudne życie, bez interesujących perspektyw na przyszłość. Jednak wraz z pojawieniem się w jej domu pluszaka (?) Rilakkuma, jej rzeczywistość nabiera rumieńców. Serial zapowiada się dziwnie, ale i ciekawie, a przede wszystkim ujmująco.

Bosch, sezon 5 (Prime Video, 19 kwietnia)

Jeden z najlepszych seriali kryminalnych wraca z piątym sezonem. Czwarty był domknięciem pewnych rzeczy w życiu Boscha, a także otwarciem nowego rozdziału, w którym jeszcze większe znaczenie dla fabuły będzie miała jego córka. Boscha trzeba znać, jeśli lubicie dobre historie policyjne.

Ramy, sezon 1 (USA: Hulu, 19 kwietnia)

Komediodramat Hulu o młodym muzułmaninie, który żyje w podzielonej politycznie społeczności New Jersey. Pierwsze oceny są jak najbardziej zachęcające.

Belzebub (kina, 17 kwietnia)

Kina niestety w tym tygodniu namawiają do nadrabiania. A szkoda, bo nie dostaniemy jak reszta cywilizowanego świata nowego Smętarza dla zwierzaków, ale zamiast niego na dużych ekranach wyląduje inny horror – umiarkowanie przyzwoicie oceniany Belzebub.

#Premiery tygodnia

Znajdź nas na Facebooku

Dariusz Filipek

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Loading…

Disney Plus Netflix ESPN Plus Hulu

Disney Plus nie ma szans z Netflixem, chyba że pójdzie trójkąt

box office usa weekend hellboy shazam

Box Office: piekielnie słaby debiut Hellboya [USA, weekend 15/2019]