gra o tron hbo go nowy sezon
Premiery 19 tygodnia 2019 roku (źródło: HBO, Netflix, Amazon, Hulu i inne; edycja: Popkulturyści)
in ,

SUPER!SUPER!

Premiery tygodnia. Co obejrzeć poza Grą o tron? [16/2019]

Nie wiem jak Wam, ale mi szykuje się dobry tydzień. Chociaż interesujących nowości nie będzie wiele, to będą konkretne. Dlatego zapominam o Messengerze puchnącym od memów, zaopatruję się w prowiant i oglądam.

Gra o tron, sezon 8 (HBO GO, 15 kwietnia)

Ten tydzień zaczynam od HBO, bo to właśnie na tej stacji i na HBO GO będzie można obejrzeć pierwszy odcinek finałowego sezonu Gry o tron. Serialu, który wciąga jak prasa od słomy i przy okazji odmienił widowiska w odcinkach, które coraz częściej wyglądają jak kinowe superprodukcje. Wcześniej nie było źle, ale rzadko spotykaliśmy taki przepych. Nowy odcinek powinien pojawić się na koło 3:00. Też myślicie, że wszyscy zginą?

MotherFatherSon, sezon 1 (HBO GO, 18 kwietnia)

Mocny dramat BBC z Richardem Gerem w roli właściciela medialnego imperium. W jego syna, kierującego gazetą, wcielił się Billy Howle. Syn ma problemy psychiczne i lubi sięgać po używki. Brzmi jak brytyjska wersja Sukcesji, więc dla fanów takich klimatów będzie jak znalazł.

Rilakkuma i Kaoru, sezon 1 (Netflix, 19 kwietnia)

Poklatkowa animacja prosto z Japonii. Jedna rzecz to technika, druga to historia. Kaoru prowadzi dosyć nudne życie, bez interesujących perspektyw na przyszłość. Jednak wraz z pojawieniem się w jej domu pluszaka (?) Rilakkuma, jej rzeczywistość nabiera rumieńców. Serial zapowiada się dziwnie, ale i ciekawie, a przede wszystkim ujmująco.

Bosch, sezon 5 (Prime Video, 19 kwietnia)

Jeden z najlepszych seriali kryminalnych wraca z piątym sezonem. Czwarty był domknięciem pewnych rzeczy w życiu Boscha, a także otwarciem nowego rozdziału, w którym jeszcze większe znaczenie dla fabuły będzie miała jego córka. Boscha trzeba znać, jeśli lubicie dobre historie policyjne.

Ramy, sezon 1 (USA: Hulu, 19 kwietnia)

https://www.youtube.com/watch?v=N4Ek09B9YaY

Komediodramat Hulu o młodym muzułmaninie, który żyje w podzielonej politycznie społeczności New Jersey. Pierwsze oceny są jak najbardziej zachęcające.

Belzebub (kina, 17 kwietnia)

Kina niestety w tym tygodniu namawiają do nadrabiania. A szkoda, bo nie dostaniemy jak reszta cywilizowanego świata nowego Smętarza dla zwierzaków, ale zamiast niego na dużych ekranach wyląduje inny horror – umiarkowanie przyzwoicie oceniany Belzebub.

#Premiery tygodnia

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Disney Plus Netflix ESPN Plus Hulu

Disney Plus nie ma szans z Netflixem, chyba że pójdzie trójkąt

box office usa weekend hellboy shazam

Box Office: piekielnie słaby debiut Hellboya [USA, weekend 15/2019]