gra o tron kubek
Gra o tron (źródło: HBO; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER! LOLLOL

Znacie magiczną sztuczkę ze znikającym kubkiem? Twórcy Gry o tron na pewno

Afery kubkowej ciąg dalszy. Przypomnę, że w czwartym odcinku finałowego sezonu Gry o tron w 14 minucie pojawia się kubek, który do złudzenia przypomina ten ze Starbucksa.

Spotkałem się dziś z opiniami, że to tak naprawdę była sprytna promocja, a tutaj okazuje się nagle, że kubek wyzionął ducha. I cała teoria spiskowa była psu na buty.

– Latte, które pojawiło się w tym odcinku, było błędem. Daenerys zamówiła herbatę ziołową. – Dowiadujemy się z oświadczenia HBO.

Nie zawsze obsługa doniesie to, czego klient chciał i rozumiem sprawę. Tym samym w ruch poszły komputery i kubek wycięto.

gra o tron kubek
Biedny kubek, prawda? (HBO)

I tu kolejny raz muszę powtórzyć, że trzeba się czasem pohamować, kiedy wychodzi się z oskarżeniami wobec innych, gdy brak nam faktycznej wiedzy. Wiele osób oskarżało HBO o reklamę sieci kawiarni Starbucks. Przynajmniej tryb przypuszczający byłby w takich przypadkach wskazany. Inaczej bardzo łatwo można wyjść na idiotę.

gra o tron starbucks wycięty kubek
Był kubek i nie ma kubka (HBO)

Informację o wycięciu kubka podało Variety, czyli serwis znany, lubiany i taki, w którym nie pisze się od rzeczy, jak na Popkulturystach. Jakkolwiek sprawdziłem i okazuje się, że na naszym HBO GO kubek ciągle stoi. Polska górą, Polska mistrzem polski i Polska – biało-czeeeerwoni.

hbo go polska kubek gra o tron starbucks
Za to w Polsce nie jest tak prosto pozbyć się kubka (HBO)

Tylko jedna rzecz mi się nie zgadza. Variety podaje, iż kubek pojawia się pod koniec 17 minuty, a w Polsce jest to 14:44. Jeśli jest tam ktoś mądry, niech mnie uświadomi, dlaczego tak jest, bo ja trochę zgłupiałem. 3 minuty to sporo.

Serial Gra o Tron z kubkiem lub bez w serwisie HBO GO >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Pokémon: Detektyw Pikachu recenzja recenzje film rotten tomatoes box office

Pokemon: Detektyw Pikachu to chyba nie będzie hit

Nowi mutanci, nowa data premiery

Nowi mutanci jeszcze później