gra o tron kubek
Gra o tron (źródło: HBO; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER! LOLLOL

Znacie magiczną sztuczkę ze znikającym kubkiem? Twórcy Gry o tron na pewno

Afery kubkowej ciąg dalszy. Przypomnę, że w czwartym odcinku finałowego sezonu Gry o tron w 14 minucie pojawia się kubek, który do złudzenia przypomina ten ze Starbucksa.

Spotkałem się dziś z opiniami, że to tak naprawdę była sprytna promocja, a tutaj okazuje się nagle, że kubek wyzionął ducha. I cała teoria spiskowa była psu na buty.

– Latte, które pojawiło się w tym odcinku, było błędem. Daenerys zamówiła herbatę ziołową. – Dowiadujemy się z oświadczenia HBO.

Nie zawsze obsługa doniesie to, czego klient chciał i rozumiem sprawę. Tym samym w ruch poszły komputery i kubek wycięto.

gra o tron kubek
Biedny kubek, prawda? (HBO)

I tu kolejny raz muszę powtórzyć, że trzeba się czasem pohamować, kiedy wychodzi się z oskarżeniami wobec innych, gdy brak nam faktycznej wiedzy. Wiele osób oskarżało HBO o reklamę sieci kawiarni Starbucks. Przynajmniej tryb przypuszczający byłby w takich przypadkach wskazany. Inaczej bardzo łatwo można wyjść na idiotę.

gra o tron starbucks wycięty kubek
Był kubek i nie ma kubka (HBO)

Informację o wycięciu kubka podało Variety, czyli serwis znany, lubiany i taki, w którym nie pisze się od rzeczy, jak na Popkulturystach. Jakkolwiek sprawdziłem i okazuje się, że na naszym HBO GO kubek ciągle stoi. Polska górą, Polska mistrzem polski i Polska – biało-czeeeerwoni.

hbo go polska kubek gra o tron starbucks
Za to w Polsce nie jest tak prosto pozbyć się kubka (HBO)

Tylko jedna rzecz mi się nie zgadza. Variety podaje, iż kubek pojawia się pod koniec 17 minuty, a w Polsce jest to 14:44. Jeśli jest tam ktoś mądry, niech mnie uświadomi, dlaczego tak jest, bo ja trochę zgłupiałem. 3 minuty to sporo.

Serial Gra o Tron z kubkiem lub bez w serwisie HBO GO >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Pokémon: Detektyw Pikachu recenzja recenzje film rotten tomatoes box office

Pokemon: Detektyw Pikachu to chyba nie będzie hit

Nowi mutanci, nowa data premiery

Nowi mutanci jeszcze później