The Boys sezon 4

Znacie magiczną sztuczkę ze znikającym kubkiem? Twórcy Gry o tron na pewno

Dariusz Filipek
2 min czytania
Gra o tron (źródło: HBO; edycja: Popkulturyści)

Z ostatniej chwili

Afery kubkowej ciąg dalszy. Przypomnę, że w czwartym odcinku finałowego sezonu Gry o tron w 14 minucie pojawia się kubek, który do złudzenia przypomina ten ze Starbucksa.

Spotkałem się dziś z opiniami, że to tak naprawdę była sprytna promocja, a tutaj okazuje się nagle, że kubek wyzionął ducha. I cała teoria spiskowa była psu na buty.

- Reklama -
Ad image

– Latte, które pojawiło się w tym odcinku, było błędem. Daenerys zamówiła herbatę ziołową. – Dowiadujemy się z oświadczenia HBO.

Nie zawsze obsługa doniesie to, czego klient chciał i rozumiem sprawę. Tym samym w ruch poszły komputery i kubek wycięto.

gra o tron kubek
Biedny kubek, prawda? (HBO)

I tu kolejny raz muszę powtórzyć, że trzeba się czasem pohamować, kiedy wychodzi się z oskarżeniami wobec innych, gdy brak nam faktycznej wiedzy. Wiele osób oskarżało HBO o reklamę sieci kawiarni Starbucks. Przynajmniej tryb przypuszczający byłby w takich przypadkach wskazany. Inaczej bardzo łatwo można wyjść na idiotę.

gra o tron starbucks wycięty kubek
Był kubek i nie ma kubka (HBO)

Informację o wycięciu kubka podało Variety, czyli serwis znany, lubiany i taki, w którym nie pisze się od rzeczy, jak na Popkulturystach. Jakkolwiek sprawdziłem i okazuje się, że na naszym HBO GO kubek ciągle stoi. Polska górą, Polska mistrzem polski i Polska – biało-czeeeerwoni.

hbo go polska kubek gra o tron starbucks
Za to w Polsce nie jest tak prosto pozbyć się kubka (HBO)

Tylko jedna rzecz mi się nie zgadza. Variety podaje, iż kubek pojawia się pod koniec 17 minuty, a w Polsce jest to 14:44. Jeśli jest tam ktoś mądry, niech mnie uświadomi, dlaczego tak jest, bo ja trochę zgłupiałem. 3 minuty to sporo.

Serial Gra o Tron z kubkiem lub bez w serwisie HBO GO >>

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz