Grant Imahara nie żyje przyczyna śmierci pogromcy mitów netflix
Grant Imahara nie żyje
in ,

SMUTNESMUTNE WTF?!WTF?! SZOKSZOK

Nie żyje Grant Imahara. Znamy przyczynę śmierci współtwórcy “Pogromców mitów”

Grant Imahara, inżynier, którego eksperymenty przez lata śledziliśmy w programie “Pogromcy mitów” zmarł w wieku 49 lat.

Przyczyną śmierci Granta Imahara był tętniak mózgu. Urodził się 23 października 1970 roku w Los Angeles.

Zanim zdobył sławę w programie stacji Discovery, pracował między innymi jako inżynier w oddziale THX firmy Lucasfilm. Jego specjalnością była robotyka i elektrotechnika. Był absolwentem Uniwersytetu Południowej Kalifornii, gdzie zdobył tytuł Bachelor of Science na kierunku elektrotechnika.

Jednak karierę robił nie w wielkich korporacjach, a na ekranie. Poza “Pogromcami mitów” tworzył również program “White Rabbit Project” dla Netflixa. Był również aktywny w społeczności walk robotów w turnieju BattleBots. Brał udział w wielu fanowskich inicjatywach. Mogliście go oglądać między innymi w serialu internetowym “Star Trek Continues”.

W z 2008 roku Grant Imahara zdradził, że chciał zostać inżynierem, bo podobało mu się wyzwanie, którym jest projektowanie i budowanie rzeczy. Kiedy był dzieckiem, nie chciał być jak James Bond, a jak Q, który tworzy te wszystkie gadżety. Jednak przez moment myślał, by zmienić kierunek studiów i zająć się scenopisarstwem. Jakkolwiek inżynierię miał we krwi.

“Jesteśmy zrozpaczeni, słysząc te smutne wieści o Grancie. Był ważną częścią naszej rodziny Discovery i naprawdę wspaniałym człowiekiem. Nasze myśli i modlitwy kierujemy do jego rodziny” – czytamy w oświadczeniu stacji Discovery.

Oglądaj program “White Rabbit Project” z Grantem Imaharą w serwisie Netflix >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Chilling Adventures of Sabrina sezon 4 serial netflix

Przygotujcie się na pożegnanie z “Chilling Adventures of Sabrina”, które ma być upiorne, seksowne i wyjątkowo nadprzyrodzone

petla film rewia tancerki Rzeszów seksafera podkarpacka

W filmie “Pętla” zatańczą baletnice i żołnierki, czyli rewia na całego!