in ,

SMUTNESMUTNE SZOKSZOK OkropneOkropne

Nie żyje Grant Imahara. Znamy przyczynę śmierci współtwórcy “Pogromców mitów”

Grant Imahara nie żyje przyczyna śmierci pogromcy mitów netflix
Grant Imahara nie żyje

Grant Imahara, inżynier, którego eksperymenty przez lata śledziliśmy w programie “Pogromcy mitów” zmarł w wieku 49 lat.

Przyczyną śmierci Granta Imahara był tętniak mózgu. Urodził się 23 października 1970 roku w Los Angeles.

Zanim zdobył sławę w programie stacji Discovery, pracował między innymi jako inżynier w oddziale THX firmy Lucasfilm. Jego specjalnością była robotyka i elektrotechnika. Był absolwentem Uniwersytetu Południowej Kalifornii, gdzie zdobył tytuł Bachelor of Science na kierunku elektrotechnika.

Jednak karierę robił nie w wielkich korporacjach, a na ekranie. Poza “Pogromcami mitów” tworzył również program “White Rabbit Project” dla Netflixa. Był również aktywny w społeczności walk robotów w turnieju BattleBots. Brał udział w wielu fanowskich inicjatywach. Mogliście go oglądać między innymi w serialu internetowym “Star Trek Continues”.

W z 2008 roku Grant Imahara zdradził, że chciał zostać inżynierem, bo podobało mu się wyzwanie, którym jest projektowanie i budowanie rzeczy. Kiedy był dzieckiem, nie chciał być jak James Bond, a jak Q, który tworzy te wszystkie gadżety. Jednak przez moment myślał, by zmienić kierunek studiów i zająć się scenopisarstwem. Jakkolwiek inżynierię miał we krwi.

“Jesteśmy zrozpaczeni, słysząc te smutne wieści o Grancie. Był ważną częścią naszej rodziny Discovery i naprawdę wspaniałym człowiekiem. Nasze myśli i modlitwy kierujemy do jego rodziny” – czytamy w oświadczeniu stacji Discovery.

Oglądaj program “White Rabbit Project” z Grantem Imaharą w serwisie Netflix >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Chilling Adventures of Sabrina sezon 4 serial netflix

Przygotujcie się na pożegnanie z “Chilling Adventures of Sabrina”, które ma być upiorne, seksowne i wyjątkowo nadprzyrodzone

petla film rewia tancerki Rzeszów seksafera podkarpacka

W filmie “Pętla” zatańczą baletnice i żołnierki, czyli rewia na całego!