macgyver lucas till serial samobójstwo peter m lenkov
Gwiazda "MacGyvera" myślała o samobójstwie przez producenta serialu
in

SZOKSZOK

Gwiazda “MacGyvera” miała myśli samobójcze przez wrogie środowisko pracy

Gwiazda nowej wersji “MacGyvera”, Lucas Till, zdradził, iż toksyczne środowisko, które tworzył były producent wykonawczy serialu, doprowadziło aktora do punktu krytycznego – miał myśli samobójcze.

Lucas Till powiedział Vanity Fair, że był zastraszany przez Petera M. Lenkova. Producent miał go obrzucać obelgami i żartować z jego ciała. Po wpłynięciu skargi CBS Television Studios przeprowadziło na początku bieżącego miesiąca śledztwo, po którym Lenkov został zwolniony z pracy z uwagi na tworzenie toksycznego środowiska.

“Nigdy w życiu nie pracowałem tak ciężko i ciężka praca mi nie przeszkadza” – powiedział Till, dodając, że “sposób, w jaki Peter traktuje ludzi, jest po prostu nie do przyjęcia. Przez pierwszy rok, kiedy występowałem w serialu, miałem myśli samobójcze, z powodu tego, w jaki sposób mnie traktował. Jednak to, w jaki sposób traktował ludzi wokół mnie, było moim punktem zwrotnym”.

Producentowi miało się zawsze coś nie podobać w jego wyglądzie. Gdy aktor był ubrany w szpitalną koszulę, Lenkov powiedział, że nogi Tilla są ohydne i nigdy więcej ich nie pokażą na ekranie. W komentarzach zwolnionego pracownika CBS miała być szczypta humoru, ale producent robił to tak często, że ciężko było zignorować jego niewybredne uwagi. Aktor miał przez to nie tylko problemy psychiczne, ale również fizyczne.

CBS nieugięte

Rzecznik Lenkova powiedział Vanity Fair, iż oskarżenia Tilla są w 100% fałszywe oraz że twórca serialu od początku bronił aktora i go wspierał.

CBS Television Studios 7 lipca zwolniło Lenkova z pracy nad dwoma serialami – “MacGyver” i “Magnum PI”, kończąc tym samym jego umowę ze studiem. “Nasze studio dokłada wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczne i pełne szacunku środowisko produkcyjne” – czytamy w oświadczeniu firmy, która zatrudniła dodatkowych pracowników zajmujących się utrzymaniem porządku na planie i rozpoczęła szkolenie personelu. Poszerzono również możliwość raportowania nieodpowiednich zachowań.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Tenet Obecność 3: Na rozkaz diabła data premiery premiera kina

“Tenet” i “Obecność 3: Na rozkaz diabła” nie trafią na razie do kin

netflix cenzura if only serial turcja

Netflix skasował serial “If Only” z powodu tureckiej homofobicznej cenzury