gwiezdne wojny dla kobiet serial disney plus
Disney Plus szykuje kolejny serial osadzony w świecie Gwiezdnych wojen
in

SUPER!SUPER!

Gwiezdne wojny dla kobiet. Kolejny serial zmierza na Disney Plus

Disney Plus dostanie kolejny serial osadzony w świecie Gwiezdnych wojen. Jednak widowisko, którego twórczynią została Leslye Headland, będzie zupełnie świeżym podejściem do tematu.

Niemal, bo to ciągle będą Gwiezdne wojny, ale to widowisko będzie skierowane przede wszystkim do kobiet i rozegra się w zupełnie nowym zakątku wszechświata. Serial ma być thrillerem wypełnionym akcją i będzie osadzony w innej linii czasowej niż główna filmowa seria. Ponadto produkcja ma oferować sporo elementów kina sztuk walk.

Leslye Headland pracowała ostatnio nad serialem Russian Doll, który okazał się wielkim hitem Netflixa. W portfolio ma także pracę nad filmem Sypiając z innymi oraz serialem Terriers.

Leslye Headland
Leslye Headland

Jej serial osadzony w świecie Gwiezdnych wojen będzie jedną z wielu produkcji serwisu podpartą oryginalną trylogią George’a Lucasa. Już dziś wiemy, że po sukcesie, którym był pierwszy sezon serialu The Mandalorian, powstaną przynajmniej dwa kolejne. Serwis szykuje się również na spin-off Rouge One z Diego Luną oraz na serial z Ewanem McGregorem, który kolejny raz wcieli się w Obi-Wan Kenobiego.

Disney Plus stawia na sprawdzone marki i ta strategia zdaje egzamin. Chociaż serwis pojawi się w Polsce dopiero w przyszłym roku, to już dziś może pochwalić się ponad 50 milionami subskrybentów.

Źródło: Variety

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Ted Bundy: Falling for a Killer
8/10

Ted Bundy: Falling for a Killer – sezon 1 – recenzja serialu dokumentalnego

netflix długi 2020

Netflix pożyczy kolejny miliard dolarów. Długi rosną, karawana idzie dalej